Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημερα!!!
Αναρρωνω απο σπασμενη δεξια κλειδα, ειχε σχεδον κολλησει σε μια θεση που το κεφαλι και ο λαιμος ειχε παει λιγο προς τα δεξια και λεω αν μεινει ετσι ναι μεν δεν ειναι και το καλυτερο(δεν το γλιτονα το χειρουργειο) αλλα ισως θα εχω καλυτερη επωμιση, δεν μπορουσα ομως να δοκιμασω οποτε εμεινα με την απορια γιατι σφιγγωντας το ''οχτοειδες σαμαρι'' ευτυχως δειχνει να καθεται σωστα.
Περαστικα Γιωργο και υπομονη και οσο μπορις ακινησια
 
Kαλησπερα σε ολους.. :)


Καλημερα!!!
Αναρρωνω απο σπασμενη δεξια κλειδα, ειχε σχεδον κολλησει σε μια θεση που το κεφαλι και ο λαιμος ειχε παει λιγο προς τα δεξια και λεω αν μεινει ετσι ναι μεν δεν ειναι και το καλυτερο(δεν το γλιτονα το χειρουργειο) αλλα ισως θα εχω καλυτερη επωμιση, δεν μπορουσα ομως να δοκιμασω οποτε εμεινα με την απορια γιατι σφιγγωντας το ''οχτοειδες σαμαρι'' ευτυχως δειχνει να καθεται σωστα.
Περαστικα σου Γιωργο κ παλι καλα λες..!!

Καλησπέρα σας....:)

Έξω βρέχει και έχει βάλει ψύχρα έχοντας 10oC .... weather1
Έχω φροντίσει όμως.....sarcastic.

View attachment 7242

View attachment 7243
Να σου βαλω φωτο κανα παλιοφυσιγγο να σε ζεστανω περισσοτερο???.yelling..yelling.
 
Μα να σου πω...Έχω κάτι τσίχλες στν ψυγείο....με την επόμενη... .sarcastic. bbq2
Μια χαρα σε βρισκω!Προσεχε μονο μην σε φιλεψει καμια "μπεκατσα" ο πουτσουλας
και γινει καμια εκρηξη και βρεθεις αναγκαστικα κατω απο την κληματαρια αστεγος .sarcastic.
 
και βρεθεις αναγκαστικα κατω απο την κληματαρια αστεγος .sarcastic.
Και δν έχει κ φύλλα τώρα να κόψει λίγο το ψιλόβροχο... .sarcastic. ....ο πουτσούλας σε κάθε έξοδο 2-2 τις πάει τις μακρομύτες.......sarcastic.
Μα δεμένες τις έχει...;;; :rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top