Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
γνωστος ιδιογωμοτης που εχει φορουμ με εβαλε μεσα για μια μερα , με εκανε ρομπα , και με ξαναεβγαλε , και οταν τον πηρα τηλεφωνο , εκεινος 30 με 35 χρονων , και εγω 53 με εβρηζε , χωρης να σεβαστη την ηλικια μου , και χωρης να του μηλησο ασχημα ,αλλα εγω τον εχω μαγνητοφωνηση , τα σχολια δηκα σας
 
γνωστος ιδιογωμοτης που εχει φορουμ με εβαλε μεσα για μια μερα , με εκανε ρομπα , και με ξαναεβγαλε , και οταν τον πηρα τηλεφωνο , εκεινος 30 με 35 χρονων , και εγω 53 με εβρηζε , χωρης να σεβαστη την ηλικια μου , και χωρης να του μηλησο ασχημα ,αλλα εγω τον εχω μαγνητοφωνηση , τα σχολια δηκα σας
Με το ζόρι σε έβαλε μέσα;
 
γνωστος ιδιογωμοτης που εχει φορουμ με εβαλε μεσα για μια μερα , με εκανε ρομπα , και με ξαναεβγαλε , και οταν τον πηρα τηλεφωνο , εκεινος 30 με 35 χρονων , και εγω 53 με εβρηζε , χωρης να σεβαστη την ηλικια μου , και χωρης να του μηλησο ασχημα ,αλλα εγω τον εχω μαγνητοφωνηση , τα σχολια δηκα σας
Τι εννοείς σε έβαλε μέσα για μια μέρα;
 
οχι εγω πρωσπαθησα και μπηκα , εχει σημασια αυτο , δεν ηξερα οτι θα με κανει ρομπα γιαυτο μπηκα
Νικόλα με όλο το θάρρος είσαι αρκετά ωριμος να καταλάβεις 5 πράγματα νομίζω, σε τι σε βοηθάει η συνεχόμενη κλάψα που σε έχουν διώξει από ένα φόρουμ όχι μια αλλά 4ρτη φορά και κυρίως τι νοιάζει τους υπόλοιπους? Αν με πετάξουν έξω από το HL πρέπει να πάω σε άλλο σάιτ να κλαιγομαι, όπου να σαι ανοίγει η κυνηγετική σαιζόν γέμισε τα φυσίγγια σου ,βγάλε εκπαιδευτικά τα σκυλάκια σου και ασχολησου με ποιο ουσιώδη πράγματα και άφησε τα περασμένα με το ζόρι παντρειά δεν γίνεται? Και μην αρχίσεις ο τάδε που φτιάχνει τις τάδε μηχανές, ο τάδε που φέρνει τα υλικά σε άσχετα θέματα γιατί μας έχουν κουράσει.
 
οχι εγω πρωσπαθησα και μπηκα , εχει σημασια αυτο , δεν ηξερα οτι θα με κανει ρομπα γιαυτο μπηκα
Ε μην ξαναπροσπαθήσεις, δεν θα καταφέρεις τίποτα. Θέλει μεγάλο αγώνα για να μπορέσεις να καταρίψεις τους μύθους που δημιουργεί το Web και δεν αξίζει τον κόπο για μια εικονική πραγματικότητα.
Άραξε εδώ να μας λες τις ιδιογωμοτικες σου εμπειρίες και γνώμες που έχω καταλάβει πως είναι πολλές!
 
Στις πόσες ευκαιρίες θα καταλάβεις αυτό που σου λέμε τόσους μήνες;
δεν ξαναπρωσπαθω ,δεν ξαναμηλαω γιαυτο , το μονο που με πειραξε ηταν οτι μου μηλησε πολυ ασχημα απο το τηλεφωνο , και οτι με εκανε ρεζηλη στους αλλους , απο το φορουμ , αλλα δεν πειραζει δεν χανω πολλα , αλλοι θα χασουν
 
δεν ξαναπρωσπαθω ,δεν ξαναμηλαω γιαυτο , το μονο που με πειραξε ηταν οτι μου μηλησε πολυ ασχημα απο το τηλεφωνο , και οτι με εκανε ρεζηλη
Αφού βλέπεις ότι δεν σε παίρνει όμως γτ εξακολουθείς να προσπαθείς; Τι έχει να σου προσφέρει εκείνο το φόρουμ που δεν μπορείς να το κανεις εδώ; Έχω πολύ ψηλά αυτή εδώ την παρέα και πραγματικά πιστεύω ότι έχεις να κερδίσεις και να προσφέρεις πολύ περισσότερα από οποιονδήποτε άλλο κυνηγετικό χώρο στην Ελλάδα.
 
δεν ξαναπρωσπαθω ,δεν ξαναμηλαω γιαυτο , το μονο που με πειραξε ηταν οτι μου μηλησε πολυ ασχημα απο το τηλεφωνο , και οτι με εκανε ρεζηλη στους αλλους , απο το φορουμ , αλλα δεν πειραζει δεν χανω πολλα , αλλοι θα χασουν
Νικόλα ξέρεις πόσες φορές έγινα κωλος σε φόρουμ κυνηγετικά και μη επειδή δεν ακολουθησα την γραμμή πλεύσης ;
Μέχρι και σε καραντίνα με έβαλαν .very funny. .very funny. hippohippo

Αν θυμάμαι καλά είσαι από την Σάμο ;)
Βάλε ένα ουζακι με συνοδεία οστρακοειδή και απόλαυσε το κύμα
και άσε τους άλλους να τραβάνε τα ζόρια τους
Καλησπέρα Αρχοντες ;)
 
πολυς λογος γινεται για τα σταδια κλεισηματος με αστερι , και για απλο παραδοσιακο κανενας λογος , και ελαχηστα σεταπ , γιατι , μηπος οτι στο αστερι ειναι η πολυ οικονομα , με μηχανες και σταδια , η μηπος το αστερι ειναι καλυτερο βλητηκα απο το παραδοσιακο ρελι , λυστε μου την απορια μου
 
πολυς λογος γινεται για τα σταδια κλεισηματος με αστερι , και για απλο παραδοσιακο κανενας λογος , και ελαχηστα σεταπ , γιατι , μηπος οτι στο αστερι ειναι η πολυ οικονομα , με μηχανες και σταδια , η μηπος το αστερι ειναι καλυτερο βλητηκα απο το παραδοσιακο ρελι , λυστε μου την απορια μου
Με πεντασταδιακο δεν κλείνεις οι άλλοι θα σου πουν?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top