Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εκκαθάριση σήμερα κατάψυξης λόγω καθαρισμού και τα τελευταία 11 αγριοπερίστερα πήραν τον δρόμο προς κατσαρόλα για λεμονάτα. :p

View attachment 1534
Βλέποντας αυτήν την φωτό μπήκα και εγώ στον πειρασμό να εξορμησω στον καταψύκτη
και να βγάλω μισό κόκκορα φιλεμενο από την πεθερά του Ξαδέρφου .sarcastic. Αρτινης προέλευσης
Βλέπεις ο Ξάδερφος είναι μπιτ αφύσικος δεν τρώει ελευθέρας μεζεδες μυρίζουν λεει
μόνο συσκευασμένο σανό του μάρκετ .hair.
Φερτον εδώ του λέω ο καλό μύλος όλα τα αλεθει steak με χυλοπίτα Ανδρίτσαινας ήταν βάλσαμο .my man.
 
Καλησπέρα σας κύριοι!
Πίνω την φραπεδιά μουfrp μετά την καθιερωμένη φόλα στην επιστροφή από Χαλκιδική! o_O
Γιωργη εγω το εχω συστημα το αργοτερο 15.00-15.30 ωρα εχει αναχωρηση απο την παραλια
Εδω εκτος απο την κινηση της επιστροφης εχουμε και κατι καβλογκαζακιδες οι οποιοι δεν μπορω να καταλαβω τι μυαλο κουμανταρουν
Αρχιζουν τι σφηνες σε δρομους μονης κατευθυνσης χωρις την αισθηση του κινδυνου
Και ας υποθεσουμε οτι οι Πιτσιρικαδες εχουν καβλες
μα οι χειροτεροι ειναι κατι Σιτεμενοι που πηγαινους διχως αυριο λες και αν αργησουν μιση ωρα να επιστρεψουν στο μπαλκονι
θα του βαλουν προστιμο .hair.
Μα τοση λατρεια για το τσιμεντο δεν υπαρχει λεμεεεεεε .hair.
 
Τι τραβάτε και σεις μ αυτόν το δρόμο.....

Και μη χειρότερα Μητσάρα!

Γιωργη εγω το εχω συστημα το αργοτερο 15.00-15.30 ωρα εχει αναχωρηση απο την παραλια
Εδω εκτος απο την κινηση της επιστροφης εχουμε και κατι καβλογκαζακιδες οι οποιοι δεν μπορω να καταλαβω τι μυαλο κουμανταρουν
Αρχιζουν τι σφηνες σε δρομους μονης κατευθυνσης χωρις την αισθηση του κινδυνου
Και ας υποθεσουμε οτι οι Πιτσιρικαδες εχουν καβλες
μα οι χειροτεροι ειναι κατι Σιτεμενοι που πηγαινους διχως αυριο λες και αν αργησουν μιση ωρα να επιστρεψουν στο μπαλκονι
θα του βαλουν προστιμο .hair.
Μα τοση λατρεια για το τσιμεντο δεν υπαρχει λεμεεεεεε .hair.

Κώστα ότι ώρα και να φύγεις φίλε το ίδιο πρόβλημα υπάρχει!Τώρα για τους μαλακές που πιάνουν ένα τιμόνι και νομίζουν ότι έπιασαν τον παπά από τα φρύδια ότι και να πω λίγο είναι!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top