Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μπυροκυνηγοκατάσταση χθες
Γιάννη μου τα κοιτάμε αυτά....Αν ήπιες όλη την Αθηναϊκή Ζυθοποιία, beer δεν σου φταίει κανείς.... .very funny.
Ποιές τώρα ολόκληρη την "Καφεδυναμική Πύργου" για να ξελαμπεικάρεις.....very funny.
 
Καλησπερα σε ολη την παρεα!
Δεν υπαρχει σωτηρια.......Χωρις να εχω περασει ποτε μου εστω και απεξω απο κομματικο γραφειο
μου εχουν στειλει ταχυδρομικως 5 φακελους με σταυρωμενα ψηφοδελτια ετοιμα.Για να μπαινουν
σε αυτη την διαδικασια,υπαρχουν πολιτες που λειτουργουν ετσι....Μου φαινεται οτι ηρθε ο καιρος
να κραταμε ταυτοτητες στα δοντια με δαυτους!
 
Καλησπερα σε ολους..
Εγω αυριο Αλεξη αφου ζητανε ολοι ψηφους θα βαλω μεσα στο φακελο λιγους ψηφους αεροβολου να μην μεινει κανενας παραπονεμενος.....
Μια και καλα προκηρυξη με λιγο ταλκ στον φακελο θελουν.....
Να τρεχουν ολοι πανικοβλητοι να σωθουν.sarcastic.
 
Ακολουθεί πολιτικό μήνυμα. Στις εκλογές ψηφίστε ό,τι θέλετε. Αλλά καλό θα είναι πριν το κάνετε να βάλετε λίγο το μυαλό σας να σκεφτεί... και αν μπορεί και κάπως μακροπρόθεσμα. Δηλαδή τί σκατά μπορεί να κάνει αυτός που θα ψηφισετε για να γίνει κάπως καλύτερη η κοινωνία μας, να αλλάξουμε νοοτροπία και να μήν μπλέξουμε πάλι στα σκατά. Εχετε κάθε δικαίωμα να ψηφίσετε παπαριές. Αλλά δεν έχετε πάλι το δικαίωμα να μας πρήξετε στη μουρμούρα σε κανα δυο μήνες για το τί μαλακία κάνατε. Εμείς πάντως σε αυτή την περίπτωση διατηρούμε κάθε δικαίωμα να σας βρίζουμε. Αυτά και καλό βόλι..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top