"Κυνηγετική Γωνιά"

Περιοχή
Αμαλιάδα
Όνομα
Άρης
Καλημέρα σας, καλή δύναμη!
Δν έχει αλλάξει κάτι στις τιμές Κώστα...
Βior 28gr 4,50€ Fanatic 30gr 5,70€
Sporting 28gr 5,50€ Hill 33gr 7,00€
Creek 36gr 9,00€ και η 5άδα τα μάλλινα 2,20€.....το κουτί των 25 έχει 7,00€....

Τις τιμές τις έχω ξεφτιλίσει μου λέει.

Γι'αυτό κ δίνω κατευθείαν σε ιδιώτες κ όχι καταστήματα....για να μπωρώ να κρτατάω χαμηλά τα €€€.......;)
Το μόνα που θα αλλάξει θα'ναι το Target 36gr το οποίο θα το κάνει 40gr και θα ανέβει κ λίγο η τιμή του Creek 36 λόγο αύξησης της Τecna....
Κωστή έτσι ακριβώς πλην των μάλλινων το κουτί/25 έχει 10,00€.

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Kαλησπερα παιδες......
Βλεποντας τηλεοραση αυτες τις δυο μερες με τα πολιτικα,μου ερχεται να ξαναφυγω τρεχοντας.
Μου θυμιζει τον ηλιθιο και πανηλιθιο αλλα δυστυχως μετα την παρασταση εχει και 4 χρονια πρακτικη:confused:

Περιοχή
Αθήνα -Τζουμέρκα
Όνομα
Δημήτρης
Καλησπεριζω την παρέα.

Kαλησπερα παιδες......
Βλεποντας τηλεοραση αυτες τις δυο μερες με τα πολιτικα,μου ερχεται να ξαναφυγω τρεχοντας.
Μου θυμιζει τον ηλιθιο και πανηλιθιο αλλα δυστυχως μετα την παρασταση εχει και 4 χρονια πρακτικη:confused:
Τετοιες περιόδους Αλεξ, κάνουν τα πάντα για να βγάλουν τον πραγματικό τους εαυτό με πολιτική ξεπερασμένη και καταδικασμένη στη συνείδηση ενός και μόνο μερος του λαού που δυστυχώς ειναι και μικρό.
Βλέπεις πάντα σερβίρεται αυτο που ζητάει ο πελάτης.
Μήπως πρέπει να ξαναφύγεις ; :D

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Καλησπέρα ομορφόπαιδα....

Τα 3 τελευταία ημερόνυχτα δν καλοκοιμόμαστε από τα συνεχείς κουνήματα σεισμών......Κουνάει συνεχώς ανά 6 ώρες....Τα πράγματα δν πάνε καθόλου καλά κ υπάρχουν μεγάλοι φόβοι για 6,0R στην ξηρά κιόλας.....:eek:
Μην ξεχνάμε έχουμε κ μεγάλο ιστορικό εμείς οι Ηλείοι από παλαιότερα ρίγματα...:( Πύργου, Ανδραβίδας και Βαρθολομιού τα οποία θρηνίσαμε και θύματα τότε.....:confused:
Θα δίξει......pray to God.