Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Kαλησπερα σε ολη την παρεα.
Εχει χαζεψει ο κοσμος....σημερα μπροστα στα ματια μου καβαλησε πεζοδρομιο και καρφωθηκε
σε κολωνα της ΔΕΗ με το κινητο στο χερι.Ευχτυχως δεν υπηρχαν πεζοι μπροστα της.
.pray to God. .pray to God. .pray to God.
 
Κουγιας για τη δολοφονία στη Κόρινθο: "του έριξε με φυσιγγια που είχαν 39 βόλια μέσα μόνο το ένα τον πήρε, του έριξε με κυνηγετικό δίκανο και έχει μεγάλη διασπορά δεν ήταν κυνηγετική καραμπίνα να είναι συγκεντρωτική ντουφεκια".... τι άλλη μαλακια θα ακούσω ακόμα.. η ασχετοσύνη πάει και έρχεται....
 
Κουγιας για τη δολοφονία στη Κόρινθο: "του έριξε με φυσιγγια που είχαν 39 βόλια μέσα μόνο το ένα τον πήρε, του έριξε με κυνηγετικό δίκανο και έχει μεγάλη διασπορά δεν ήταν κυνηγετική καραμπίνα να είναι συγκεντρωτική ντουφεκια".... τι άλλη μαλακια θα ακούσω ακόμα.. η ασχετοσύνη πάει και έρχεται....
Οι μαλ@@@ες διασποράς πάνε σύννεφο....bye.
 
Kαλησπερα σε ολη την παρεα.
Εχει χαζεψει ο κοσμος....σημερα μπροστα στα ματια μου καβαλησε πεζοδρομιο και καρφωθηκε
σε κολωνα της ΔΕΗ με το κινητο στο χερι.Ευχτυχως δεν υπηρχαν πεζοι μπροστα της.

Κρίμα στο κινητό που δεν έφταιγε σε τίποτα .Αν χάλασε βέβαια .....:D

Κουγιας για τη δολοφονία στη Κόρινθο: "του έριξε με φυσιγγια που είχαν 39 βόλια μέσα μόνο το ένα τον πήρε, του έριξε με κυνηγετικό δίκανο και έχει μεγάλη διασπορά δεν ήταν κυνηγετική καραμπίνα να είναι συγκεντρωτική ντουφεκια".... τι άλλη μαλακια θα ακούσω ακόμα.. η ασχετοσύνη πάει και έρχεται....
Τυχαίο που δεν γίναμε κι εμεις δικηγόροι ; δε νομίζω .sarcastic.
 
Κουγιας για τη δολοφονία στη Κόρινθο: "του έριξε με φυσιγγια που είχαν 39 βόλια μέσα μόνο το ένα τον πήρε, του έριξε με κυνηγετικό δίκανο και έχει μεγάλη διασπορά δεν ήταν κυνηγετική καραμπίνα να είναι συγκεντρωτική ντουφεκια".... τι άλλη μαλακια θα ακούσω ακόμα.. η ασχετοσύνη πάει και έρχεται....
O Koυγιας κανει μονο για διαβολοεβδομαδα με 500 μαυρους τριχερους.
Σαν την μυγα στα σκατα,οπου δολοφονος και ο κοντος κοντα.Οσο για τις
φανταστικες του γνωσεις περι οπλων,ερχεται δευτερος αφου ο ενας και
μοναδικος Σωμπολος ειχε πει το...Ο δραστης εριξε με καραμπινα δικανη.sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top