Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
 
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Καλήμερα και περαστικα σου. Έχεις δοκιμάσει προβιοτικα πχ ProTectics;)? Βοηθάνε πολύ. :D
 
Καλημέρα ... Περαστικά Αργύρη ....
Καλημερα απο τα ακομα βροχερα Χανια
Άντε μην πω τίποτα και για τα Χανιά, και για τον κωλόκαιρο, που το παράκανε πια !!! Έλεος !!! Είχα να πάω σ'ένα μνημόσυνο σήμερα, και κολάστηκα πρωί πρωί ... Κατακλυσμός ...20 λεπτά καθόμουν στο αυτοκίνητο έξω από την Ευαγγελίστρια μέχρι να κόψει λίγο να καταφέρω να βγω !!!
 
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Αργύρη περαστικά γρήγορη ανάρρωση ;)
Καλησπέρα Αρχοντες από το καμίνισταν o_Oo_O
Μεγάλο ξενερωμα να κατεβαίνεις από τα Δερβενοχώρια και μπροστά σου να εμφανίζεται ένα απέραντο χάος από στιβαγμενα κλουβιά .hair.
 
Καλημέρα ... Περαστικά Αργύρη ....

Άντε μην πω τίποτα και για τα Χανιά, και για τον κωλόκαιρο, που το παράκανε πια !!! Έλεος !!! Είχα να πάω σ'ένα μνημόσυνο σήμερα, και κολάστηκα πρωί πρωί ... Κατακλυσμός ...20 λεπτά καθόμουν στο αυτοκίνητο έξω από την Ευαγγελίστρια μέχρι να κόψει λίγο να καταφέρω να βγω !!!
Στη γειτονια μου ηρθες;
 
Χεραιτω τη παρέα. Οικογενειακά σήμερα στη κοπή πίτας της σχολής του αγάπητου φίλου και συγκυνηγου μου Κώστα. Όλα τα έχει προβλέψει ο Κώστας και το μενού πλούσιο, ενώ δεν έχει καθίσει ούτε λεπτό να είναι όλοι οι καλεσμένοι του ευχαριστημένοι. Μετά το σημερινό 6ωρο περπάτημα τα πόδια μου σέρνονται αλλά ο φίλους μου περιμενει να του χορέψω ένα ζορμπά και φυσικά δεν μπορώ να του χαλάσω χατήρι......:)
 
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Αργύρη περαστικά σου κι υπομονή είναι μεγάλη ταλαιπωρία και σπάσιμο νεύρων αυτές οι ιώσεις :)
 
Την καλησπέρα μου στην παρέα.

Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε..
Περαστικά φιλαράκι .Αυτες οι ιώσεις αμα σε πιάσουνε ,είναι ...."χέσε μέσα" :D
 
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Αργύρη, περαστικά και υπομονή...
 
Καλησπέρα σας!.cofee.
Καλημέρα σας κύριοι !!!
Καλή ξεκούραση καλές εξόδους σε όσους το επιχειρήσουν . Δυστυχώς πως κ πως περίμενα σήμερα που έφτιαξε λίγο ο καιρός να κάνουνε την βόλτα μας στις στιχλιτσες , αλλά από χτες με έχει πιάσει μια καταραμένη διάρροια ,ίωση ; δεν ξέρω και έχω μετακομίσει στην τουαλέτα ...tired.αντε να δουνε...big smile.
Αργύρη περαστικά και γρήγορα!:)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top