Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αρχισε να χιονίζει και πρέπει να φύγω γρήγορα. :D
Δεν μπορεί να είναι αλήθεια αυτό που βλέπω,μάλλον με γελούν τα μάτια μου!!!:D:D

Καλημέρα σε όλη την παρέα,μα λίγο πιο ζεστή στους φασσαδες που τυγχάνει να είναι και πατριώτες!
 
Καταραμένο γόνατο με άφησες μέσα στην σεζόν . Τουλάχιστον πάτε εσείς παιδιά κι εγώ θα βλέπω από εδώ .hair.
Νίκο εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό.Εγώ το καλοκαίρι έπαθα ζημιά ,ταλαιπωρήθηκα δυο μίνες με το γόνατο πρησμένο ,να πονάει και μάλιστα μερικές μέρες πάρα πολύ που δεν μπορούσα να περπατήσω.Όταν βγήκε η μαγνητική τα είδα όλα.
Μακάρι να είναι κάτι περαστικό .Αναμένουμε τα μαντάτα της μαγνητικής σου.
 
Νίκο εύχομαι να μην είναι τίποτα σοβαρό.Εγώ το καλοκαίρι έπαθα ζημιά ,ταλαιπωρήθηκα δυο μίνες με το γόνατο πρησμένο ,να πονάει και μάλιστα μερικές μέρες πάρα πολύ που δεν μπορούσα να περπατήσω.Όταν βγήκε η μαγνητική τα είδα όλα.
Μακάρι να είναι κάτι περαστικό .Αναμένουμε τα μαντάτα της μαγνητικής σου.
Ευχαριστώ . Πέμπτη έχω ραντεβού με γιατρό .ετυχε κι μέσα στης γιορτές κι θα καθίσω μέρες ετσι. Θα δούμε τι θα πει. Αποφεύγω να πάω κυνήγι μην το ζόρισω κι κάνω καμία ζημιά γιατί ακόμα δεν ξέρουμε τι έχει γίνει . Περαστικά κι σε εσένα. Τόσο νάνε
 
Κωνσταντίνε πολύ όμορφο το χριστουγενιάτικο καράβι σου!!
Σας καληνυχτίζω όλους! Καλό ξημέρωμα να έχουμε!
Τα φτιάχνει ένας δικός μας έχει πολύ ψιλοδουλεια πάνω του ,το χει βγάλει στην λοταρία πολύ ωραίο στολίδι όντως .
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top