Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπέρα σας από την πρωτεύουσα!:)

Καλώς όρισες στο τρελοκομείο φίλε.
Με την ευκαιρία θα τα χώσω πάλι .....:D
Τα μπινελίκια που εχω ρίξει τον τελευταίο καιρό δεν περιγράφονται.
Η κατάσταση δεν παλεύεται τις τελευταίες μέρες και όχι μόνο.Μια ώρα και 30 λεπτά για λιγότερο από 3 χλμ.Και πολλά άλλα ....
Όλα τα αυτοκίνητα στους δρόμους και όλοι τρέχουν να προλάβουν ....Κια από την άλλη όλοι δεν έχουν.
Όσο γαι την Χριστουγεννιάτικη Αθήνα δεν έχω λόγια.Ένα αίσχος.Τόση φτώχεια δεν έχω ξαναδεί.Και βέβαια οχι μόνο η Αθήνα .
Φαίνεται οι Δήμαρχοι θέλουν να ξοδέψουν μέχρι το τελευταίο € σε έργα για να εισπράξουν ψηφαλάκια απο το λαό ,ο οποίος κάθε 2 χρόνια κάνει format στον εγκέφαλό του.
 
Καλώς όρισες στο τρελοκομείο φίλε.
Με την ευκαιρία θα τα χώσω πάλι .....:D
Τα μπινελίκια που εχω ρίξει τον τελευταίο καιρό δεν περιγράφονται.
Η κατάσταση δεν παλεύεται τις τελευταίες μέρες και όχι μόνο.Μια ώρα και 30 λεπτά για λιγότερο από 3 χλμ.Και πολλά άλλα ....
Όλα τα αυτοκίνητα στους δρόμους και όλοι τρέχουν να προλάβουν ....Κια από την άλλη όλοι δεν έχουν.
Όσο γαι την Χριστουγεννιάτικη Αθήνα δεν έχω λόγια.Ένα αίσχος.Τόση φτώχεια δεν έχω ξαναδεί.Και βέβαια οχι μόνο η Αθήνα .
Φαίνεται οι Δήμαρχοι θέλουν να ξοδέψουν μέχρι το τελευταίο € σε έργα για να εισπράξουν ψηφαλάκια απο το λαό ,ο οποίος κάθε 2 χρόνια κάνει format στον εγκέφαλό του.
Καλώς σας βρήκα!
Με προετοιμάζεις ψυχολογικά φίλε;:D
Άμα πεισω τη γυναίκα να ξεκολλήσει από τη μαμά της που εχει καιρό να τη δει μπορει να αποδρασω ένα διημερο στα αγαπημένα μου Γιάννενα στο κουμπαρακι μου!:rolleyes:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top