Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μαλώνουν δύο απ τα Τζουμέρκα για τις ομάδες
λέει ο ένας:
_ πες ρε ένα ένα παίκτ τσ ΑΕΚ που παιξε στου εξωτερικό
ο άλλος:
_ Τσάρτας
_ α ρε μαλάκα αυτό είναι γιοφύρι .smashfrak.
 
μαλώνουν δύο απ τα Τζουμέρκα για τις ομάδες
λέει ο ένας:
_ πες ρε ένα ένα παίκτ τσ ΑΕΚ που παιξε στου εξωτερικό
ο άλλος:
_ Τσάρτας
_ α ρε μαλάκα αυτό είναι γιοφύρι .smashfrak.

:rolleyes:.big smile.
Ωραίο avatar...
 
Χαιρετώ τους απανταχού καβλούρηδες και γιεγιεδες!! Αν και δεν αφιέρωσα πολυ χρονο σημερα αυριο θα το ξεζουμίσω..καλη μας αρχή!!! .banana.
 
μαλώνουν δύο απ τα Τζουμέρκα για τις ομάδες
λέει ο ένας:
_ πες ρε ένα ένα παίκτ τσ ΑΕΚ που παιξε στου εξωτερικό
ο άλλος:
_ Τσάρτας
_ α ρε μαλάκα αυτό είναι γιοφύρι .smashfrak.


Δεν πτοούμαι με τέτοια αστειάκια. Θα σε κάνω να ξεράσεις όση προβατίνα έφαγες τα τελευταία δέκα χρόνια.Το πρόβλημα είναι ότι θα ξεβρομίσει όλος ο Μαραθώνας ...
 
Χαιρετώ τους απανταχού καβλούρηδες και γιεγιεδες!! Αν και δεν αφιέρωσα πολυ χρονο σημερα αυριο θα το ξεζουμίσω..καλη μας αρχή!!! .banana.

Εισουνα απασχολημένος σήμερα με τα ...τριχωτά η είχες και συ διάβασμα ;
 
καλημερα παιδια πολυ βροχα ολο το βραδυ...εφυγα 7.10 απο λουτσα για να κατεβω περιστερι κ για ν μην βρω κινηση...ουτε για κυνηγι να πηγαινα
 
Καλημέρα σε όλους! Καλή αρχή εύχομαι. Όταν έχω χρόνο θα σας πω για το φόρουμ την γνώμη μου! Μέχρι στιγμής μου φαίνεται κάτι εκτός ελληνικής πραγματικότητας!!
 
καλ
Καλημέρα σε όλους! Καλή αρχή εύχομαι. Όταν έχω χρόνο θα σας πω για το φόρουμ την γνώμη μου! Μέχρι στιγμής μου φαίνεται κάτι εκτός ελληνικής πραγματικότητας!!
καλώς ήλθες,
η διαφορά που υπονοείς βρίσκεται ότι έχουμε καταφέρει να είμαστε παρέα κάποιοι άνθρωποι με πολλά, διαφορετικά και ποικίλα ενδιαφέροντα που δεν περιορίζονται μόνο στο κυνήγι. Αυτό μας δίνει τη δυνατότητα να έχουμε ευρεία άποψη για το περιβάλλον που ζούμε και αυτή η άποψη δίνει έναν αέρα ανανέωσης και την αίσθηση του καινούριου σε όλους μας....
 
Παντως θυμίζει πολύ fb.. .buy. Αλλά είναι πολύ ωραίο...cool.
Ε ναι εισαι ειδικος εσυ στο Fb....banana.
Καλημερα σε ολους, ερχεται δροσερο Σ-Κ και κατι θα γινει... Μην κοιτατε που μερικα τυχερα παλικαρακια αποφασισαν να πανε στον Εβρο οταν πλημμυρισε το συμπαν και εχασαν την ευκαιρια... Αν κ ενα καλο ημερησιο με νερο μεχρι τη μεση θα τους εστρωνε χαρακτηρα....violin.
 
Αν κ ενα καλο ημερησιο με νερο μεχρι τη μεση θα τους εστρωνε χαρακτηρα....violin.

Αν δεν τον κάνω τον Φλαμίγκο να φιλάει το χώμα......να μην με λένε Γιώργο.
Όταν με το καλό ανέβουμε θα έχει ... .sex hard.... στις άγιες λάσπες .very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top