Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτόν τον κολλητό του κομματικά άδειασε πρωτα που μίλησε υπέρ του δημοσια. Εμας μας πετσοκοψε απο τις 7/11. Τότε που έβγαιναν τα φερέφωνα τους εδώ μεσα και έλεγαν υπομονή 20 μέρες και όλα θα περάσουν. Τραγικοί και προκλητικοί όλοι εκεί στην ΞΕ. Αναρωτιέμαι αν πουν μια φορά Κυνηγετική Συνομοσπονδία Ελλάδος θα τους πέσει ο κωλος???? Η Μήπως είναι μεγάλες οι λέξεις και δεν μπορούν να τις επεξεργαστουν????
Ο αλλος αυτο-βαπτιστηκε Καραουλης
Τουτος εδω που συχναζει .think.

ΞΕ ΞΕ ΞΕ και απανω τουρλα
 
Τρίψτε το στα μούτρα τους....Αυτά τα εγκλήματα δεν τα γνωρίζουν οι ευρω-πέη και τα φερέφωνα τους;;; :mad:
Πω ρε φιλε...Μεχρι και ολοκληρα δεντρα σαν πλατανια ,εχουν καλυψει με διχτυα...
Αυτο πρωτη φορα το βλεπω...
 
Δε ξέχασέ μόνο ότι απαγορεύτηκε το κυνήγι μόνο εδώ έχουν ξεχάσει οτι εχουμε 70/80%απαγορευση στους υδροβιοτοπους και σε λιγο δεν θα Μπορεί να κυνηγήσει ανθρωπος υδρόβια με τα χάλια τους .Να τον χειροκροτήσουμε κιόλας που δεν κόπηκε η τρυγωνα να πω κανα πουστρηλικι μπορεί
 
Πάμε δυνατά :)

https://keka.gr/

Από το καταστατικό ...
Ιδρυτικό στάδιο: Κατά το ιδρυτικό στάδιο και μόνο, το Γενικό Συνέδριο αποτελείται από τα ιδρυτικά μέλη. Ο προσωρινός Πρόεδρος συγκαλεί το πρώτο Γενικό Συνέδριο του ΚΕΚΑ εντός εύλογης προθεσμίας από την ίδρυση του. Κατά τα λοιπά, στο στάδιο αυτό ισχύουν οι παράγραφοι 1 έως 4 του παρόντος, σύμφωνα με τα οποία τα δικαιώματα των ιδρυτικών μελών εξισώνονται με τα δικαιώματα των Νομαρχιακών Εκπροσώπων.

Σταμάτησε το άγχος μου για το ποιός θα εκλεγεί πρόεδρος.

Και πού'στε ρεεε "καλή επιτυχία" στις εκλογές.
 
Πάμε δυνατά :)

https://keka.gr/

Από το καταστατικό ...
Ιδρυτικό στάδιο: Κατά το ιδρυτικό στάδιο και μόνο, το Γενικό Συνέδριο αποτελείται από τα ιδρυτικά μέλη. Ο προσωρινός Πρόεδρος συγκαλεί το πρώτο Γενικό Συνέδριο του ΚΕΚΑ εντός εύλογης προθεσμίας από την ίδρυση του. Κατά τα λοιπά, στο στάδιο αυτό ισχύουν οι παράγραφοι 1 έως 4 του παρόντος, σύμφωνα με τα οποία τα δικαιώματα των ιδρυτικών μελών εξισώνονται με τα δικαιώματα των Νομαρχιακών Εκπροσώπων.

Σταμάτησε το άγχος μου για το ποιός θα εκλεγεί πρόεδρος.

Και πού'στε ρεεε "καλή επιτυχία" στις εκλογές.

ελπιζω τα συνέδρια να γίνουν ολα μεσω διαδικτύου για να ειναι "ολοι" παρόντες και να μετρηθει η όποια δυναμη.
Τα εργαλεία υπάρχουν (σχεδον τζαπα ειναι), οι ανθρωποι θα συμμετάσχουν με τη εικονική παρουσια τους, ακομα και ηλεκτρονικες ψηφοφοριες μπορουν να γινουν, θα μπορουν να μιλανε σε όλους και να το παρακολουθήσουν σε δεύτερο χρόνο όσοι δεν μπορούν να "ειναι εκει" την ώρα που γινεται.
Εαν ακολουθηθεί η πρακτική να μαζευτουμε στην Αθηνα σε Θεσσσαλονικη και να στειλουμε εκπροσώπους στα καφενεια όπως το 80 αφήστετο να πάμε για κανα μπάνιο και στις διακοπες των Χριστουγέννων τα ξαναλέμε.
Να η ευκαιρια να δημιουργηθει ενα κόμμα που να προερχεται απο ανθρωπους που αγαπάνε την φυση, αλληλοεπιδρούν με αυτή και χρησιμοποιούν τα συγχρονα μεσα για να φέρουν νέο αίμα στο χώρο σπαζοντας το καθε αποστημα.

Διαβαστε το καταστατικό (εγω το εκανα)
Σε γενικες γραμμες καλό ειναι, υπαρχουν καποια σημεια που δεν μου αρεσε η διατύπωση τους αλλα δεν έχει σημασια.
Νομίζω ότι μπορούμε να διαμορφώσουμε την τυχη μας, καλό βόλι.
 
Last edited:
Πάμε δυνατά :)

https://keka.gr/

Από το καταστατικό ...
Ιδρυτικό στάδιο: Κατά το ιδρυτικό στάδιο και μόνο, το Γενικό Συνέδριο αποτελείται από τα ιδρυτικά μέλη. Ο προσωρινός Πρόεδρος συγκαλεί το πρώτο Γενικό Συνέδριο του ΚΕΚΑ εντός εύλογης προθεσμίας από την ίδρυση του. Κατά τα λοιπά, στο στάδιο αυτό ισχύουν οι παράγραφοι 1 έως 4 του παρόντος, σύμφωνα με τα οποία τα δικαιώματα των ιδρυτικών μελών εξισώνονται με τα δικαιώματα των Νομαρχιακών Εκπροσώπων.

Σταμάτησε το άγχος μου για το ποιός θα εκλεγεί πρόεδρος.

Και πού'στε ρεεε "καλή επιτυχία" στις εκλογές.
Αν αποτυχη το κομα εσυ θα χασεις οχι αυτοι τουλαχηστον προσπαθησαν....ααααα ξεχασα εχετε τον ξε να καθαρησει για εσας...με της υγειες σας
 
Αν αποτυχη το κομα εσυ θα χασεις οχι αυτοι τουλαχηστον προσπαθησαν....ααααα ξεχασα εχετε τον ξε να καθαρησει για εσας...με της υγειες σας
Προσπάθησαν αλλά για τί προσπάθησαν ;
Ιδού η απορία ...

Δεν περιμένω κανέναν να με σώσει Ηλία.
Ειδικά πολιτικούς ...

Ίσως να αλλάξω γνώμη αν δω στοιχεία όχι μπλα μπλα
 
Last edited:
Ποιον πετσόκοψε; Τον Σταθόπουλο; Όχι βέβαια αγαπητέ ... Εμάς πετσόκοψε, αυτοί είναι το ίδιο μαγαζάκι
Όχι μόνο στο ίδιο μαγαζάκι αλλά έκανε προέκταση στην άλλη γωνία " Συντονιστής Πολιτικής Προστασίας Περιφέρειας Αττικής" δανείζομαι τα λόγια ενός φίλου και πραγματικού κυνηγού ¨"Να ξέρεις, Δημήτρη μου, ότι αν αρχίσουν να κάνουν βιντεάκια όλοι αυτοί που ξέρουν πράγματα, έχουν ζήσει καταστάσεις κτλ, το κυνήγι θα πάψει εντελώς στην Ελλάδα όχι αιτία του νόμου, αλλά αίτια του ότι θα τα παρατήσουμε όλοι από τη βρωμιά που υπάρχει μέσα στις οργανώσεις."
 
Όχι μόνο στο ίδιο μαγαζάκι αλλά έκανε προέκταση στην άλλη γωνία " Συντονιστής Πολιτικής Προστασίας Περιφέρειας Αττικής" δανείζομαι τα λόγια ενός φίλου και πραγματικού κυνηγού ¨"Να ξέρεις, Δημήτρη μου, ότι αν αρχίσουν να κάνουν βιντεάκια όλοι αυτοί που ξέρουν πράγματα, έχουν ζήσει καταστάσεις κτλ, το κυνήγι θα πάψει εντελώς στην Ελλάδα όχι αιτία του νόμου, αλλά αίτια του ότι θα τα παρατήσουμε όλοι από τη βρωμιά που υπάρχει μέσα στις οργανώσεις."
Ετσι ειναι το ψαρι βρομαει απο το κεφαλη. .και οτι βρομαει θελει κοψημο ...η μαζηκες παρετησεις δεν ειναι η λησι...θελει αγωνα να φηγει αυτη η βρομα της ξε
 
Όχι μόνο στο ίδιο μαγαζάκι αλλά έκανε προέκταση στην άλλη γωνία " Συντονιστής Πολιτικής Προστασίας Περιφέρειας Αττικής" δανείζομαι τα λόγια ενός φίλου και πραγματικού κυνηγού ¨"Να ξέρεις, Δημήτρη μου, ότι αν αρχίσουν να κάνουν βιντεάκια όλοι αυτοί που ξέρουν πράγματα, έχουν ζήσει καταστάσεις κτλ, το κυνήγι θα πάψει εντελώς στην Ελλάδα όχι αιτία του νόμου, αλλά αίτια του ότι θα τα παρατήσουμε όλοι από τη βρωμιά που υπάρχει μέσα στις οργανώσεις."
Εδώ κολλάει τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια φίλε μου! Από ηγεσίες συλλόγων και μέχρι τα υψηλά κλιμάκια της ΞΕ ειναι σίγουρο ότι είναι πολλά κρυμμένα κάτω από το χαλι.
 
https://www.ihunt.gr/φεκ-η-ρυθμιστική-διάταξη-θήρας-για-την/
Η νέα ρυθμιστική, ή αλλιώς "πώς βρήκαμε τρόπο να ξοδέψουμε ασκοπως τα λεφτά σας και να μας χρωστάτε χάρη κιόλας".
Άντε βρε, καλορίζικη. Καλού κακού όμως κρατήστε λίγο χώρο εκεί που βάλατε την περσινή άδεια, μήπως χρειαστεί να βάλετε και τη φετινή
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top