Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλους, δεν θέλω να χαλάσω το κλίμα με την ιατροδικαστική εκτίμηση του θανάτου της καρακάξας :D:D:Dαλλά δυστυχώς έτσι όπως πάει το πράγμα στις 20 Αυγούστου (αν ξεκινήσει αυτήν την ημερομηνία) κορακοειδή μας βλέπω να κυνηγάμε. Με όλα αυτά που έγιναν και γίνονται με έχει πιάσει φοβερή απαισιοδοξία για το μέλλον και δεν ξέρω ποια θα είναι η επόμενη δυσάρεστη έκπληξη που μας ετοιμάζουν ο ανεμελόκτιστος πρωθυπουργός και το αντικυνηγετικό λόμπι που αποφασίζει. Ακούγονται διάφορα για το τρυγόνι, για τις ημερομηνίες έναρξης και λήξης και δεν ξέρω τι θα γίνει :mad:
 
90€ η αδεια εδω (τοπικη)..μηλησα με τον προεδρο του κ.συλλογου φωβατε και αυτος μην μας ξανακοψουν απο οκτωβριο
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται, πες του Ηλία.
Εμένα με έπιασαν κορόιδο καράφλας και σκορδαλιάς μια χρονιά. Δεύτερη δε θα την ξαναπατήσω.
 
Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται, πες του Ηλία.
Εμένα με έπιασαν κορόιδο καράφλας και σκορδαλιάς μια χρονιά. Δεύτερη δε θα την ξαναπατήσω.
Ετσι ετσι .
.εγω θα την βγαλο κανονικα αρχες αυγουστου ..
 
Θα γυριστούν έργα σε περίπτωση απαγόρευσης φέτος το μόνο σίγουρο
Καθίστε πρώτα να δούμε ρυθμιστικη, θηραματα και χρονικές περιόδους και μετά βλέπουμε τι κανουμε.

Αν ο πρόεδρος σου και οι δικοί μας Ηλία φοβούνται απαγόρευση τον Οκτώβρη να μην προχωησουν σε έκδοση αδειών. Καλά ρε φιλε , σε ηλίθιους απευθύνεται??? Σου λέει θα δώσεις 90€ φετος , μαζί με τα 110 που έδωσες πέρισυ σύνολο 200 και θα στο κοψει στο δίμηνο παλι? Δηλαδή θα έχουμε πληρωσει 13 μήνες κυνηγιου για δύο σεζόν και θα μας έχουν αφήσει τους 5 να κυνηγήσουμε. Μήπως οι πρόεδροι μας να πάρουν λίγο φορά και να κοπανησουν τα κεφάλια τους σε κάνα τοιχο??? Μπορεί να ξεκολλήσει κανα γραναζι.
 
Καθίστε πρώτα να δούμε ρυθμιστικη, θηραματα και χρονικές περιόδους και μετά βλέπουμε τι κανουμε.

Αν ο πρόεδρος σου και οι δικοί μας Ηλία φοβούνται απαγόρευση τον Οκτώβρη να μην προχωησουν σε έκδοση αδειών. Καλά ρε φιλε , σε ηλίθιους απευθύνεται??? Σου λέει θα δώσεις 90€ φετος , μαζί με τα 110 που έδωσες πέρισυ σύνολο 200 και θα στο κοψει στο δίμηνο παλι? Δηλαδή θα έχουμε πληρωσει 13 μήνες κυνηγιου για δύο σεζόν και θα μας έχουν αφήσει τους 5 να κυνηγήσουμε. Μήπως οι πρόεδροι μας να πάρουν λίγο φορά και να κοπανησουν τα κεφάλια τους σε κάνα τοιχο??? Μπορεί να ξεκολλήσει κανα γραναζι.
Όποιος καεί από τον χυλό φυσάει και το γιαούρτι
Σίγουρες πληροφορίες ότι θα κοπεί δεν πιστεύω ότι έχει κάποιος με επιφύλαξη για τους δύο γνωστούς όλοι οι άλλοι έτσι το λένε επειδή την πατήσαμε και δεν υπάρχει εμπιστοσύνη
Απλά επειδή σιγοψηνονται και εκλογές δεν πιστεύω ότι θα προχωρήσουν σε κάτι τέτοιο και όχι μόνο για το κυνήγι αλλά γενικά καθολικό κλείσιμο θα τους πάρουν με τις πέτρες
Από την άλλη τους έχω και ικανούς για όλα
 
Καθίστε πρώτα να δούμε ρυθμιστικη, θηραματα και χρονικές περιόδους και μετά βλέπουμε τι κανουμε.

Αν ο πρόεδρος σου και οι δικοί μας Ηλία φοβούνται απαγόρευση τον Οκτώβρη να μην προχωησουν σε έκδοση αδειών. Καλά ρε φιλε , σε ηλίθιους απευθύνεται??? Σου λέει θα δώσεις 90€ φετος , μαζί με τα 110 που έδωσες πέρισυ σύνολο 200 και θα στο κοψει στο δίμηνο παλι? Δηλαδή θα έχουμε πληρωσει 13 μήνες κυνηγιου για δύο σεζόν και θα μας έχουν αφήσει τους 5 να κυνηγήσουμε. Μήπως οι πρόεδροι μας να πάρουν λίγο φορά και να κοπανησουν τα κεφάλια τους σε κάνα τοιχο??? Μπορεί να ξεκολλήσει κανα γραναζι.
Μας ειπε να βγαλουμε αδειες απο οκτωβριο και μετα και του λεο εγω που θελω να κυνηγαο απο τον αυγουστο θα μου πληρωσης το προστημο....γελαγε
 
Όποιος καεί από τον χυλό φυσάει και το γιαούρτι
Σίγουρες πληροφορίες ότι θα κοπεί δεν πιστεύω ότι έχει κάποιος με επιφύλαξη για τους δύο γνωστούς όλοι οι άλλοι έτσι το λένε επειδή την πατήσαμε και δεν υπάρχει εμπιστοσύνη
Απλά επειδή σιγοψηνονται και εκλογές δεν πιστεύω ότι θα προχωρήσουν σε κάτι τέτοιο και όχι μόνο για το κυνήγι αλλά γενικά καθολικό κλείσιμο θα τους πάρουν με τις πέτρες
Από την άλλη τους έχω και ικανούς για όλα
Δεν θα κανουν τιποτα η μισοι υπουργοι του ειναι στα ταρταρα απο δημοσκοπιση που ειδα στο οπεν. ....μαλλον θα πανε για εκλογες
 
Δεν θα κανουν τιποτα η μισοι υπουργοι του ειναι στα ταρταρα απο δημοσκοπιση που ειδα στο οπεν. ....μαλλον θα πανε για εκλογες
Και εγώ από ότι άκουσα λένε ότι θα πάει σε εκλογές τώρα που γυρίζει και φαίνεται ότι είναι καθαρά πρώτος για να γλυτώσει την περαιτέρω φθορά που μοιραία θα έρθει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top