Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Έτσι και ένας φίλος μου φανατικός λαγοκυνηγος από Αυλίδα τον Φάμελο φοβόταν και φέτος έναν λαγό τον Οκτώβριο είδε και από τότε ψάχνει για λαγούς στο κελάρι και τα σκυλιά του από το πάχος έγιναν σαν τσουρέκια με ουρά.
 
Προταφανες πραγματα τι σπουδες εχει ο κυριος ..εγω παρουσιαστη τον ηξερα στην ερτ...εβαλαν τσοπανη να φτιαξη δοριφωρο....αρε ελλαδαραααααααα
Ε οχι και προτοφανές ρε Λιάκο. Κομματική υποταγή και μαζεμα ψήφων απο τα Γιάννενα. Ας ειναι καλά το ηλιθιοκούτι. Αυτό μας κυβερνάει με κάθε έννοια.
 
Βατόπουλος τώρα στον ΑΝΤ1.
Δεν βλέπω τον λόγο γιατί να είναι κλειστά το κυνήγι και το ψάρεμα.
Ε ναι πλέον είναι προφανές και πεντακάθαρο! Το κυνήγι το έχει κόψει από τις 7 Νοεμβρίου 2020 η επιτροπή των λοιμωξιολογων. Δεν υπάρχει καμία αμφιβολία επί τούτου!!!
 
Ε οχι και προτοφανές ρε Λιάκο. Κομματική υποταγή και μαζεμα ψήφων απο τα Γιάννενα. Ας ειναι καλά το ηλιθιοκούτι. Αυτό μας κυβερνάει με κάθε έννοια.
Καλημέρα φίλοι μου!

Περί Αμυράδων ο λόγος!

Κάνεις μια εκπομπή στην τηλεόραση για ταξίδια στην Ελλάδα. Εϊναι αυτό αρκετό να σε γνωρίσει ο κόσμος και να φτάσεις σε σύντομο χρονικό διάστημα να γίνεις υπουργός? Μάλλον ναι!

Είναι μαθηματικά βέβαιο λοιπόν ότι σε λίγα χρόνια αν οι Ευτύχης Μπλέτσας (Happy traveler)....Γιώργος Μαυρίδης (in to the skin)...Νίκος Κοκλώνης (Celebrity Travel)....Σάκης Τανιμανίδης (World Party) και άλλοι αποφασίσουν να κάνουν πολιτική καρίερα.... θα τους δούμε υπουργούς!

Περαστικά μας!

ΥΓ: Δευτέρα όλα δείχνουν ότι μας αμολάνε πάλι...εντός νομού με SMS!
 
Καλήμερα παιδιά, επειδή βαριεμε να πω την αλήθεια να διαβάσω προηγούμενες σελίδες στο φόρου ρωτάω αν ακούσατε τίποτα για επανέναρξη κυνηγίου, Το λέω γιατί μου είπαν ότι από Δευτέρα θα ανοίξει και θα παραταθεί έως και 15 Μαρτίου, Ισχύει?
Από σοβαρή πηγή
 
Καλήμερα παιδιά, επειδή βαριεμε να πω την αλήθεια να διαβάσω προηγούμενες σελίδες στο φόρου ρωτάω αν ακούσατε τίποτα για επανέναρξη κυνηγίου, Το λέω γιατί μου είπαν ότι από Δευτέρα θα ανοίξει και θα παραταθεί έως και 15 Μαρτίου, Ισχύει?
Από σοβαρή πηγή
Όλες οι πληροφορίες λένε ότι Δευτέρα θα ανοίξει. Για παράταση δεν έχω ακούσει τίποτε και μου φαίνεται απίθανο. Πιθανή είναι η παράταση στον αγριόχοιρο, αλλά ακόμη τίποτε σίγουρο
 
Καλήμερα παιδιά, επειδή βαριεμε να πω την αλήθεια να διαβάσω προηγούμενες σελίδες στο φόρου ρωτάω αν ακούσατε τίποτα για επανέναρξη κυνηγίου, Το λέω γιατί μου είπαν ότι από Δευτέρα θα ανοίξει και θα παραταθεί έως και 15 Μαρτίου, Ισχύει?
Από σοβαρή πηγή
Επειδή βαριέμαι να σου απαντήσω αν ανατρεξεις στις προηγούμενες σελίδες τις ενότητας θα βρεις τις απαντήσεις που ζητάς.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top