Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε παιδιά μην αναπαράγεται ότι μακακια λέει αυτό το απαράδεκτο για εμένα μέσο, εκεί μέσα βλέπεις και ακούς ότι θες από εξωγήινους έχουν δει μέχρι το γετι τον Ιμαλαΐων και έχουν ακούσει πώς το κάνει ο καβουρογαμοσαυρος.
Εσύ δεν έχεις δει Γέτι δηλαδή; Και αυτό μύθος ρε φίλε; Μετά τον Άγιο Βασίλη δεν θα το αντέξω :eek:
 
Βλέπω μετά λύπης μου ότι μπαίνετε εδώ και γράφετε αντί να παρακολουθείτε με αφοσίωση τον Κο ιορδανογλου στις πρωινές ιχνηλασιες (ναι, αυτόν που έλεγε "τι σας έκανε δηλαδή ο Χαρδαλιάς"). Εγώ πάντως κρεμομαι από τα χείλη του.
Να δούμε τι θα πούνε η πάλι αερολογιες.
 
Φιλαράκι ακροαματικότητα και τηλεθέαση δε δίνω σε κανέναν που θεωρώ λάθος. Για μενα απλά μαζεύω πληροφοριες απο Όσο γίνετε διαφορετικους ανθρώπους για πάρτη μου για να ξέρω τι ρόλο παίζει ο καθένας να ξέρω τι μου γίνεται αξία και χρημα παρακολουθωντας δε δίνω σε κανέναν ειδικά οταν αρχίζει και κοματοσκυλοποιητε δεν μπαινω σε καμία ομάδα μπορώ να μπω μόνο στην ομάδα της λογικης οχι της δικης μου του σωστού τρόπου από οποιονδήποτε εφόσον ειναι το καλύτερο για τους περισσότερους και δεν προσπαθεί να μου αλλοιώσει την πατρίδα τα ήθη και έθιμα που έχω μεγαλώσει εφόσον αυτά δεν ενοχλουν κανένα
 
Εσύ δεν έχεις δει Γέτι δηλαδή; Και αυτό μύθος ρε φίλε; Μετά τον Άγιο Βασίλη δεν θα το αντέξω :eek:
Ο Άγιος Βασίλης δεν ειναι μύθος! Εγώ του αφήνω κουραμπιέδες με σοκολάτα παραμονή Πρωτοχρονιάς και το πρωί δεν υπάρχει ούτε ενας!!!!
 
Και όσο για το χαρδαλια έπρεπε να σκέφτεται οτι απευθύνεται σε 280000 ανθρώπους που απο τη καλή διαχείρισή της πολιτείας κατάφερε να μας κάνει 150000 και όταν μας αφαιρεί ένα δικαίωμα για το οποίο έχουμε πληρώσει κιόλας δευτερεύον αυτό .Έπρεπε να αιτιολογεί απόλυτα την απόφαση τους αυτή και όχι να νομίζει οτι έγινε γενικός αρχηγός ξαφνικά έχει θέση σοβαρή και θα έπρεπε να ξεκαθαρίζει το γιατί και το ποιός το αποφασίζει και όχι τη μια οι λοιμοξιολογοι την άλλη η κυβέρνηση την άλλη ο στρατηγός άνεμος και την αλλη οι οικολόγοι του κωλου βέβαια σιγά μη πει γι'αυτούς. Οταν το μόνο που φαίνεται να πειράζει τελικά είναι το τουφέκι και το ψαροντουφεκο μάλλον .Προσέξτε μη σε λίγο βγάζουμε άδεια αγορας και για ψαροντουφεκο με τα μουνοπανα που έχουμε μπλέξει.
 
Και όσο για το χαρδαλια έπρεπε να σκέφτεται οτι απευθύνεται σε 280000 ανθρώπους που απο τη καλή διαχείρισή της πολιτείας κατάφερε να μας κάνει 150000 και όταν μας αφαιρεί ένα δικαίωμα για το οποίο έχουμε πληρώσει κιόλας δευτερεύον αυτό .Έπρεπε να αιτιολογεί απόλυτα την απόφαση τους αυτή και όχι να νομίζει οτι έγινε γενικός αρχηγός ξαφνικά έχει θέση σοβαρή και θα έπρεπε να ξεκαθαρίζει το γιατί και το ποιός το αποφασίζει και όχι τη μια οι λοιμοξιολογοι την άλλη η κυβέρνηση την άλλη ο στρατηγός άνεμος και την αλλη οι οικολόγοι του κωλου βέβαια σιγά μη πει γι'αυτούς. Οταν το μόνο που φαίνεται να πειράζει τελικά είναι το τουφέκι και το ψαροντουφεκο μάλλον .Προσέξτε μη σε λίγο βγάζουμε άδεια αγορας και για ψαροντουφεκο με τα μουνοπανα που έχουμε μπλέξει.
Μην σου πω και άδεια για καλάμι και αγκίστρι! Δεν αιτιολογούν την απόφαση τους γιατί απλά δεν υπάρχει λογική σ'αυτή. Όποτε το έχουν επιχειρήσει πετάνε μια άσχετη μπαρούφα και την κάνουν πλαγίως. Τι είπε το γλοιώδες χομπιτ μπουμπουκος προχτές όταν τον ρώτησαν για το κυνηγι , δεν βλέπετε τι κανουν στην Ευρώπη? Κυνηγανε όλοι ρε ασχετε δεν βρέθηκε κανείς να του απαντησει.
 
Μια ειναι η ακκο ειχα με δυο κανες απλα την δευτερη κανη την ειχα παρει αργοτερα
Αν θέλεις να πουλήσεις μια κάννη η να αγοράσεις κι άλλη τι γίνεται; Απλός τη σβήνεις από την ακκο η την προσθέτεις για το όπλο που προορίζεται;
 
Δεε σβήνεις τίποτα οταν πουλήσεις κρατας το χαρτί και στην επομενη ανανεωση άδειας το προσκομιζεις και δεν την αναγράφουν πλέον αν αγορασεις βγαίνει καινουρια αδεια που γραφει και αρ ανταλακττικης κανης καιι αναφερει και τη δεύτερη
 
http://www.ksellas.gr/index.php?opt...akoh&catid=21:epikairothta&Itemid=151&lang=el
Ανακοίνωση να τη φωτοτυπίσουμε και να τυλίγουμε πιτόγυρα.
Βγείτε και πείτε ευθαρσώς, πρόκειται για κυβέρνηση οπερέτα, με αρμόδιους περί θήρας που άγονται και φέρονται από κύκλους οικολογουντων, ΜΚΟ και αντικυνηγετικών εμπαθειων και πως πίσω έχει η αχλάδα την ουρά, οι κυνηγοί δε θα ξεχάσουν και όταν έρθει η ώρα θα σας μαυρίσουν, πολιτικά πάντα.
Τι τακτικές μεροληψίας και τα ... μου κουνιούνται!!!!!
Βγείτε και πείτε, κυνηγοί τηρειστε όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα με θρησκευτική ευλάβεια και με νο6 βγείτε στη φύση και τα 300€ θα τα αναλάβει το νομικό επιτελείο μας, αν και εφόσον τύχει έλεγχος σε κάποιους.
Ούτε φανφάρες, ούτε κορώνες, επαναστατικά στην ουσία και με λογική.
Όχι εκκλήσεις σε μια κόλλα χαρτί για λογική σκέψη απ' την κυβέρνηση ακόμα και αυτή την "ύστατη στιγμή".....
Βγάλτε τη ρημαδοκομματικη ταυτότητα από πάνω σας ντεεε, σταθείτε λίγο σαν άντρες στα πόδια σας, λαό εκπροσωπείτε, έχουμε δύναμη, φωνή δεν έχουμε και ηγεσία.....
μιλάμε , έχω ανατριχιάσει από την ένταση της ανακοίνωσης.
φαντάζομαι εκεί στην κυβέρνηση δεν θα κοιμηθούν το βράδυ από το φόβο τους ....................
 
Ιούνιο έχουμε εκλογές......Ιούλιο Αυγουστο εμείς κάνουμε διακοπάρες πανηγύρια ....Σεπτέμβρη ξεκινάει ο τρόμος και ο εγκλεισμός σιγά σιγά...και το πολύ Οκτώβρη Νοέμβριο η Τουρκία περνει το μερίδιο της Αιγαίο.
εντάξει..........
είπαμε αλλά αδελφέ το ξεχείλωσες τελείως .................... :eek: :eek: :eek:
 
εντάξει..........
είπαμε αλλά αδελφέ το ξεχείλωσες τελείως .................... :eek: :eek: :eek:
Και λίγα που λέει!...

Μετά τις ηλιακές καταιγίδες, θα έχουμε και μετεωρίτη στο κέντρο της Μεσογείου. :p

"Here in this hopeless fucking hole we call L.A.
The only way to fix it is to flush it all away
Any fucking time, any fucking day
Learn to swim, I'll see you down in Arizona bay
"

...και θάλασσα θα μας φέρει ο Μητσοτάκης. :D
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top