Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παιδιά εδώ είστε λάθος..
Καί πριν τον covid δεν κοιταγε κανένας τούς καρκινοπαθείς.
Όταν τούς δίνουν αναμονή 3-4 μήνες για αξονικές και άλλες εξετάσεις και υποτίθεται επείγοντα..
Απλά δεν δουλεύει σωστά το σύστημα..
Έχετε δει ποτέ τί αναμονή έχουν οι καρκινοπαθείς,για να πάνε να κάνουν τη θεραπεία;
Έχω πρόσφατο παράδειγμα με δικό μου άνθρωπο
Από βδομάδα σε βδομάδα και τους ψάχναμε και δεν μπορούσαμε να τους βρούμε για να αρχίσουμε τις θεραπείες άστα να πάνε
 

Κορονοϊός : Πρόστιμο σε δυο γυμναστήρια που λειτουργούσαν παράνομα​

Δημήτρης Βερβεσός : Σάλος για το πάρτι γενεθλίων του εν μέσω lockdown​

Εν μέσω πανδημίας του κοροναϊού και lockdown ο πρόεδρος του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών, Δημήτρης Βερβεσός, έκανε συγκέντρωση για τα γενέθλιά του.​

Μετα απο το κυνηγι και το ψαρεμα (ερασιτεχνη) κολας τον ιο
 
Έχω πρόσφατο παράδειγμα με δικό μου άνθρωπο
Από βδομάδα σε βδομάδα και τους ψάχναμε και δεν μπορούσαμε να τους βρούμε για να αρχίσουμε τις θεραπείες άστα να πάνε
Θέλουνε (καύσιμα) για να αρχίσουμε.
 
Παιδες η αληθεια ειναι μια ο χαλβας μας τερματησε απο ασχετοσύνη και ιδεοληψίες εναντιον του κυνηγιου + την πληρει απραξια τον δικο μας ...ολλα τα αλλα που μας λενε ειναι απλα κοροϊδία...για αυτο απο εμενα μαυρο και στους δυο δεν θα με ξαναδουν ποτε τους
 
Όπως λέει καί ο Ηλίας θέλουν την (τιμωρία) τους..
Αλλά πάλι θα βγούνε...
Πριν χρόνια τσακωνομουν με τον κουμπάρο μου γιατί μου έλεγε ο ΣΥΡΙΖΑ και οι οικολόγοι μαζί θα μας κόψουν τό κυνήγι.. τελικά από αλλού μας ήρθε..
Δες τα τώρα του λέω..
 
Καλησπέρα παρέα σειμερα μας ενημέρωσε ο σύλλογος τέλος το κυνήγι δεν θα βγει κανένας το πάνω χέρι το πήρε το δασαρχείο τώρα και η αστυνομία όποιον ποιασουν λέει του αλλάξανε τα φώτα τώρα είπανε ότι ήρθε χαρτί στην αστυνομία για απαγόρευση......Αν μας ποιασουν έστω και με οπλο στο αμάξι έχει κατασχεση.Και ότι δύσκολο το βλέπουν φέτος για κυνηγι για να δούμε τι θα γίνει
 
Καλησπέρα παρέα σειμερα μας ενημέρωσε ο σύλλογος τέλος το κυνήγι δεν θα βγει κανένας το πάνω χέρι το πήρε το δασαρχείο τώρα και η αστυνομία όποιον ποιασουν λέει του αλλάξανε τα φώτα τώρα είπανε ότι ήρθε χαρτί στην αστυνομία για απαγόρευση......Αν μας ποιασουν έστω και με οπλο στο αμάξι έχει κατασχεση.Και ότι δύσκολο το βλέπουν φέτος για κυνηγι για να δούμε τι θα γίνει
Όσο πάει και χειρότερα.
 
Αραμπατζη τα παντα εν σοφια κατεστρεψες!
Μας εδωσες σε σκελετους και καμαριερες με την ψευτομαγκια σου.
Ο μεγάλος πρόεδρος μας κορόιδεψε κανονικά βγάλτε άδειες όλοι θα πάμε κανονικά το βλέπω και το είδα και σειμερα με την ενημέρωση που είχαμε....Που είναι όλοι τώρα γτ δεν μιλάει κανένας
 
Ο μεγάλος πρόεδρος μας κορόιδεψε κανονικά βγάλτε άδειες όλοι θα πάμε κανονικά το βλέπω και το είδα και σειμερα με την ενημέρωση που είχαμε....Που είναι όλοι τώρα γτ δεν μιλάει κανένας
Ζηταει την ομοψυχια μας και την καλη μας ενεργεια.
Μαλλον φορτιζει την καραφλα.Για να δουμε...
 
Με ολο των σεβασμο αλλά ο κύριος κανει για προεδρος σε ΚΑΠΗ (καμια εκδρομουλα κανα χορο) και οχι στην ΚΣΕ.
Αλλα δεν βλέπω και συλλόγους να περνούν θέση (εκτός ελαχιστων.)
Είναι πολλοί οι προσκυνημενοι φίλε.
 
Όπως λέει καί ο Ηλίας θέλουν την (τιμωρία) τους..
Αλλά πάλι θα βγούνε...
Πριν χρόνια τσακωνομουν με τον κουμπάρο μου γιατί μου έλεγε ο ΣΥΡΙΖΑ και οι οικολόγοι μαζί θα μας κόψουν τό κυνήγι.. τελικά από αλλού μας ήρθε..
Δες τα τώρα του λέω..
Και ο κουμπάρος σου δίκιο είχε τότε που ανησυχούσε Γρηγόρη γιατί πολλά έλεγαν οι συγκεκριμένοι και εσύ δίκιο έχεις που λες ότι από αλλού μας ήρθε
Οι πολιτικοί κοιτάνε τις συγκυρίες όταν ο ΣΥΡΙΖΑ έφτασε ένα βήμα από την εξουσία άλλαξε το τροπάρι γιατί θα είχε μεγάλο πολιτικό κόστος
Έτσι και η ΝΔ με τους κυνηγούς υποτίθεται αλλά όταν ήρθε η ώρα προτίμησε την αδικία είς βάρος μας γιατί μπορεί να υπολόγισε ότι οι αντιδράσεις και το κόστος θα ήταν μεγαλύτερο εάν μας άφηναν
Και στην μέση εμείς που παρακαλάμε για το δίκιο μας και το ζητάμε λές και θα μας κάνουν χάρη
 
Καλησπέρα παρέα σειμερα μας ενημέρωσε ο σύλλογος τέλος το κυνήγι δεν θα βγει κανένας το πάνω χέρι το πήρε το δασαρχείο τώρα και η αστυνομία όποιον ποιασουν λέει του αλλάξανε τα φώτα τώρα είπανε ότι ήρθε χαρτί στην αστυνομία για απαγόρευση......Αν μας ποιασουν έστω και με οπλο στο αμάξι έχει κατασχεση.Και ότι δύσκολο το βλέπουν φέτος για κυνηγι για να δούμε τι θα γίνει
Καλημερα σε ολους!

Θα μου επιτρεψετε να σχολιασω...πως αυτα...ειναι ειναι λογια συλλογου! Δηλαδη....εικασιες....σου πα μου πες...και λιγη σαλτσα παραπανω! Ολοι ξέρουμε πως γίνονται αυτά τα λόγια!

Το κυνηγι θα ανοιξει ξανα...μολις φυγει το 13033. Αν το καταλαβουμε εχει καλως...αν οχι..θα συνεχισουμε να κυνηγαμε την ουρα μας και να λεμε οτι θεωρια θελουμε

Τοσο απλα....χωρις αστερισκους κτλ. Και θα ξανακοπει...αν ξαναερθει το 13033.

Καλη δυναμη σε ολους.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top