Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ λέω να πάρω αποθειτική συσκευή σκύλων με υπερίχους να την έχω για το κυνήγι.
Υπάρχουν περιπτώσεις ως τώρα στο κυνήγι μπεκάτσας που μας την έχουν πέσει σκύλοι...(από απόσταση βέβαια)....πιστεύω θα ήταν αρκετά χρήσιμο στο κυνήγι καλού κακού.....:oops:
Ένα φακό θα χρειαστείς μόνο:cool: https://kalemisbros.gr/sports-and-outdoors/selfdefence/led/stun-gun-w318/
 
Εχει αυξηθει πολυ ο πλυθησμος των τσακαλιων και οι τσοπανιδες εχουν πολλα σκυλια για να προστατευουν το κοπαδι ,και εμενα μου ετυχε σε κυνηγι περδικας και εβαλα το σκυλο στο αυτοκινητο και εγω μπηκα μεσα οσπου να ερθη ο τσοπανης
 
Εγώ λέω να πάρω αποθειτική συσκευή σκύλων με υπερίχους να την έχω για το κυνήγι.
Υπάρχουν περιπτώσεις ως τώρα στο κυνήγι μπεκάτσας που μας την έχουν πέσει σκύλοι...(από απόσταση βέβαια)....πιστεύω θα ήταν αρκετά χρήσιμο στο κυνήγι καλού κακού.....:oops:

Γνωρίζεις αν αυτές οι συσκευές λειτουργούν πραγματικά; Κάνουν δουλειά ή απλά μάρκετινγκ είναι;
Αν κάνει δουλειά και εγώ σκέφτομαι να πάρω.
 
Γνωρίζεις αν αυτές οι συσκευές λειτουργούν πραγματικά; Κάνουν δουλειά ή απλά μάρκετινγκ είναι;
Αν κάνει δουλειά και εγώ σκέφτομαι να πάρω.
Εγώ δν θα το πίστευα ρε φίλε ποτέ....
Αλλά ένας συνεργάτης μου αγόρασε ένα τις προάλλες και το τσεκάραμε χθες συγκεκριμένα στο δρόμο σε ένα σκύλο και πραγματικά ο σκύλος κοκκάλωσε αλαφιασμένος και στη συνέχεια απομακρύνθηκε από εμάς κοιτώντας μας.....
Η συσκευή αν την ακούσεις προσεκτικά,παράγει ένα διαπεραστικό ψιλό ήχο ο οποίος προφανώς να ενοχλεί πολύ.....το τσεκάραμε και σε 2 γάτες μετά κ ποιάνει.... .sarcastic. .sarcastic.
 
Εγώ δν θα το πίστευα ρε φίλε ποτέ....
Αλλά ένας συνεργάτης μου αγόρασε ένα τις προάλλες και το τσεκάραμε χθες συγκεκριμένα στο δρόμο σε ένα σκύλο και πραγματικά ο σκύλος κοκκάλωσε αλαφιασμένος και στη συνέχεια απομακρύνθηκε από εμάς κοιτώντας μας.....
Η συσκευή αν την ακούσεις προσεκτικά,παράγει ένα διαπεραστικό ψιλό ήχο ο οποίος προφανώς να ενοχλεί πολύ.....το τσεκάραμε και σε 2 γάτες μετά κ ποιάνει.... .sarcastic. .sarcastic.
Δες αν πιανει και στα παπια.....αμα τα κοκκαλωνει σωθηκες .sarcastic.
 
Εγώ δν θα το πίστευα ρε φίλε ποτέ....
Αλλά ένας συνεργάτης μου αγόρασε ένα τις προάλλες και το τσεκάραμε χθες συγκεκριμένα στο δρόμο σε ένα σκύλο και πραγματικά ο σκύλος κοκκάλωσε αλαφιασμένος και στη συνέχεια απομακρύνθηκε από εμάς κοιτώντας μας.....
Η συσκευή αν την ακούσεις προσεκτικά,παράγει ένα διαπεραστικό ψιλό ήχο ο οποίος προφανώς να ενοχλεί πολύ.....το τσεκάραμε και σε 2 γάτες μετά κ ποιάνει.... .sarcastic. .sarcastic.
ποια συσκευή πήρε? Χρειάζομαι μια
 
Το άρθρο λέει ότι θα επιτρέπεται το κυνήγι στο αγριογούρουνο και μετά το τέλους της περιόδου μόνο σε όσους έχουν εκδόσει άδεια στον Κυνηγετικού Συλλόγου Ξάνθης ...
τι λέτε ωρέ κλεφτοπουλα? Έχω φίλους που δίνουν ενα σκασμό λεφτά για να κυνηγήσουν αγριόχοιρο ανά την Ελλάδα και επειδή βγάλανε άδεια στο τόπο που μένουν δεν θα μπορούν να πάνε τότε ενώ μπορούν τώρα....
 
Επρεπε να ειχε γινει εδω και πολλα χρονια πριν Αλεξ αλλα και καλιο αργα παρα ποτε...
Οπως ειπες καλιο αργα παρα ποτε.....για να δουμε! Βεβαια προυποθετει οτι θα καθισει ο λαθροθηρας να συνεργαστει και να δεχθει τον ελεγχο....
 
Οπως ειπες καλιο αργα παρα ποτε.....για να δουμε! Βεβαια προυποθετει οτι θα καθισει ο λαθροθηρας να συνεργαστει και να δεχθει τον ελεγχο....
Μήπως μαζί με την θυροφυλακη θα πρέπει να είναι παρών και δυο όργανα της τάξης ? ...
 
Μήπως μαζί με την θυροφυλακη θα πρέπει να είναι παρών και δυο όργανα της τάξης ? ...
Σωστος!! Επειδη ολοι εχουμε ακουσει διαφορα περιστατικα με λαθροθηρες και θηροφυλακες, πιστευω και εγω οτι θα επρεπε να βγαινει μεικτο συνεργειο με την Αστυνομια!
 
Σωστος!! Επειδη ολοι εχουμε ακουσει διαφορα περιστατικα με λαθροθηρες και θηροφυλακες, πιστευω και εγω οτι θα επρεπε να βγαινει μεικτο συνεργειο με την Αστυνομια!
Δυστυχώς έχουμε μερικούς που τους έχουν κάνει υπηρετικό προσωπικό κατι μεγάλο δημοσιογραφους κτλ ... εχει προσωπικό να στείλει η ελληνική αστυνομία και να δεις πως θα σφιξουνε τα γάλατα , γιατί άλλο να κανει κάποιος μαγκιές στους θησαυροφύλακες και αλλο στην αστυνομία .....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top