Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Το βάζω εδώ, γιατί σίγουρα, θα το βρούμε μπροστά μας,από τον Μάρτιο.

https://www.google.com/amp/s/www.pr...asos-laskaraki-me-ta-neogennita-koutavia/AMP/
Από κάτι "φιλόζωους" του κώλου και με ημερομηνία λήξης γέμισε η Ελλάδα αδέσποτα.

Τώρα που τα έκαναν πουτάνα (οι "φιλόζωοι") την πληρώνουμε όλοι.
Ξυπνήσαν και οι πολιτικοί και σου λέει "να ένας καινούργιος φόρος" που δεν είχαμε ανακαλύψει ...
 
Το βάζω εδώ, γιατί σίγουρα, θα το βρούμε μπροστά μας,από τον Μάρτιο.

https://www.google.com/amp/s/www.pr...asos-laskaraki-me-ta-neogennita-koutavia/AMP/
Ειναι για κλάματα ολο αυτο το πανηγυράκι γυρω απο τα αδέσποτα και την δήθεν οικολογία .
Ακούστε τρόπο σκεψης. Και δυστυχώς αυτη τη σκέψη τη συμερίζονται και τα καρναβάλια της κυβέρνησης .

"Είναι πανέμορφα τα κουτάβια όμως παλεύουμε να περνάμε το μήνυμα της στείρωσης των σκύλων μας για τη δική τους υγεία αλλά και το υπερτεράστιο πρόβλημα αδέσποτων που αντιμετωπίζουμε στη χώρα μας. Για κάθε ένα από τα σπιτικά κουτάβια που γεννιούνται κλείνει η πόρτα σε ένα αδέσποτο κουτάβι"

Εχω βαρεθεί να με ρωτάει η κάθε μαλακισμένη που με βλέπει έξω με το κουτάβι, αν του έχω κάνει στείρωση. Καραμέλα . Σε 7 μηνων κουταβι μωρή ανοργασμική κάργια της πρωτεύουσας ,και να θελεις μπορεις να κανεις στείρωση ;
Γεμισε ο τόπος αγάμητες παιδιά .
 
Last edited:
Για να δούμε, τί θα ισχύσει στην πράξη.
Υποτίθεται ότι τον Μάρτιο,θα πρέπει να είναι έτοιμη,η <<τράπεζα>>γενετικού υλικού.
Θα δούμε πολλά...
Εγώ θέλω να δω τί θα κάνουν με τα χιλιάδες τσοπανόσκυλα, από τα οποία τα περισσότερα τις νύχτες γυροβολούν όπως γουστάρουν.

Και μιά κακία: θάθελα να δώ κάποια από τις ζωόφιλες κυρίες να βρίσκεται ανάμεσα σε μιά αγέλη τσοπανόσκυλων. Θα προλαβει άραγε να τσιρίξει στον τσοπάνη: "αχ καλέ κύριε τσοπάνη πόσα πολλά σκυλάκια συντροφιάς έχετε! έχετε δώσει DNA για αυτά;"
 
Τα τσοπανόσκυλα,εξαιρέθηκαν,γιατί είναι σκύλοι εργασίας.
Ενώ τα κυνηγόσκυλα,που είναι κι αυτά σκύλοι εργασίας,όχι.
Τώρα το εμπέδωσα! Το κυνήγι υπάγεται στα αθλήματα, και για αυτό θεωρούνται τα κυνηγόσκυλα ως "συντροφιάς". Δεν έχετε δει πόσοι κυνηγοί για να μην νοιώθουν μόνοι σαν πάνε για κυνήγι παίρνουν και από καναδυό σκυλάκια για συντροφιά;

ΥΓ: να ακόμα ένας λόγος για τον ψυχίατρο για την άδεια κατοχής κυνηγετικού όπλου να συνταγογραφεί σε κυνηγούς και ένα σκυλάκο συντροφιάς κατά της μοναξιάς.o_O
 
Last edited:
Ουπς - μ' έπιασες απληροφόρητο;) - σίγουρα; -
Το αναφέρει στο άρθρο 39 αν θυμάμαι καλά.
Σκύλοι του στρατού και ποιμενικοί σκύλοι.
Θέλω να πιστεύω ότι θα μετατεθεί,η εφαρμογή του.Έχει αρκετές ασάφειες.
 
Το αναφέρει στο άρθρο 39 αν θυμάμαι καλά.
Σκύλοι του στρατού και ποιμενικοί σκύλοι.
Θέλω να πιστεύω ότι θα μετατεθεί,η εφαρμογή του.Έχει αρκετές ασάφειες.
Ενώ όλοι οι άλλοι νόμοι είναι τέρατα σαφήνειας. ;)
 
Θα το ξαναπω και πιο ωμά μαλιστα.
Πρόκειται για νόμο του κώλου, απο ανθρώπους που ξέρουν να τον χρησιμοποιούν ποικιλοτρόπως .
Ποια τράπεζα γενητικού υλικού και φούτσες μπλε. Ο νομος αυτος δεν πρόκειται να εφαρμοστεί εις τον αιώνα τον άπαντα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top