Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ρε μάστορα δεν θέλουμε ευχές. Να κυνηγήσουμε με το κεφάλι μας ήσυχο θέλουμε γαμω το φελέκι μου. Που μου είσαι μέσα στην τρελή χαρα κιολας.
Με το 75% των πελατών του να τρέχουν να βγάλουν άδεια τον Αύγουστο, εξασφαλίζοντας του τα τραπέζια και το μπάτζετ για "δημόσιες σχεσεις" γιατί μισθό δεν παίρνει (ότι γλύψει από τα δάχτυλα του μόνο) τι περίμενες?Να τα βάψει μαύρα ή να παραιτηθεί πηγαίνοντας στο γεροδιαολο? Θέλει φιλότιμο κάτι τέτοιο!!!Άντε μην αρχίσω εδώ μέσα και μας κατεβάσει το φόρουμ η Ιερά Σύνοδος μέρες που είναι!!
 
Πωωωωπω κάτι ευχούλες, έλα @Alex37
Να του ευχηθω και εγω με την σιρα μου να εχει παντα υγεια και του χρονου να παρει μια σακουλα να μαζευει λαχανα και να αφησει κανεναν αλλο να κανει την δουλεια που πρεπει
 
Με το 75% των πελατών του να τρέχουν να βγάλουν άδεια τον Αύγουστο, εξασφαλίζοντας του τα τραπέζια και το μπάτζετ για "δημόσιες σχεσεις" γιατί μισθό δεν παίρνει (ότι γλύψει από τα δάχτυλα του μόνο) τι περίμενες?Να τα βάψει μαύρα ή να παραιτηθεί πηγαίνοντας στο γεροδιαολο? Θέλει φιλότιμο κάτι τέτοιο!!!Άντε μην αρχίσω εδώ μέσα και μας κατεβάσει το φόρουμ η Ιερά Σύνοδος μέρες που είναι!!
Αλεξ
μπορεί το 75% να δήλωσε (και εγώ μέσα) πως θα βγάλω τον Αύγουστο άδεια αλλά δεν πιστεύω πως θα θα είναι όλοι πελάτες του.
Εγώ προτιμώ να βγάλω σε παρασυλλογο ή και στο δασαρχείο και ας χάσω την έναρξη παρά να τα δώσω σε αυτούς.
Αν αλλάξουν τροπάριο θα είμαι μαζί τους αλλιώς ας διαλυθούν.
Το κυνήγι δεν θα χαθεί χωρίς αυτούς και τα μαγαζιά τους.
Ας ελπίσουμε πως θα έρθει η ανάσταση μετά τον Γολγοθά που περάσαμε ένα χρόνο τώρα,
όπως είπε και ο προεδρας ΞΕ.

Τον Ιούδα ποιος θα βρει και θα κρεμάσει όμως...
 
Αλεξ
μπορεί το 75% να δήλωσε (και εγώ μέσα) πως θα βγάλω τον Αύγουστο άδεια αλλά δεν πιστεύω πως θα θα είναι όλοι πελάτες του.
Εγώ προτιμώ να βγάλω σε παρασυλλογο ή και στο δασαρχείο και ας χάσω την έναρξη παρά να τα δώσω σε αυτούς.
Αν αλλάξουν τροπάριο θα είμαι μαζί τους αλλιώς ας διαλυθούν.
Το κυνήγι δεν θα χαθεί χωρίς αυτούς και τα μαγαζιά τους.
Ας ελπίσουμε πως θα έρθει η ανάσταση μετά τον Γολγοθά που περάσαμε ένα χρόνο τώρα,
όπως είπε και ο προεδρας ΞΕ.

Τον Ιούδα ποιος θα βρει και θα κρεμάσει όμως...
O Judas είχε την τσίπα να κρεμαστει μόνος του....
 
Αλεξ
μπορεί το 75% να δήλωσε (και εγώ μέσα) πως θα βγάλω τον Αύγουστο άδεια αλλά δεν πιστεύω πως θα θα είναι όλοι πελάτες του.
Εγώ προτιμώ να βγάλω σε παρασυλλογο ή και στο δασαρχείο και ας χάσω την έναρξη παρά να τα δώσω σε αυτούς.
Αν αλλάξουν τροπάριο θα είμαι μαζί τους αλλιώς ας διαλυθούν.
Το κυνήγι δεν θα χαθεί χωρίς αυτούς και τα μαγαζιά τους.
Ας ελπίσουμε πως θα έρθει η ανάσταση μετά τον Γολγοθά που περάσαμε ένα χρόνο τώρα,
όπως είπε και ο προεδρας ΞΕ.

Τον Ιούδα ποιος θα βρει και θα κρεμάσει όμως...
Όλοι πελάτες του είμαστε,δεν έβγαλα την ουρά μου απέξω σε καμία περίπτωση.Πρεπει να καταλάβουμε επιτέλους όλοι εμείς πως ο συγκεκριμένος στο τιμόνι είναι προφήτης και Ιούδας μαζί.Αν πούμε ότι μπόρα ήταν και πέρασε και χρυσοψαρισουμε που λέμε θα έχουμε μαύρες μέρες.Πιστευω τους μήνες που έχουμε μπροστά μας μέχρι την ρυθμιστικη πρέπει να τους δαπανησουμε στην εκκαθάριση της κυνηγετικής οικογένειας.Θελουμε νέο αίμα με όρεξη και όχι καραφλους σκελετούς με ξύλινες γλώσσες και πολιτικά αποκουμπια- βλέψεις.Αν κάτσουμε στα αυγά μας με το μυαλό καρφωμένο στις σαιτες του Αυγούστου ίσως να είναι αργά για τα παιδιά μας μεθαύριο.Απλα τα πράγματα!!
 
Απο το FB

View attachment 26515

Kyriakos Kotronakis

7 ώρ. ·
Δυστηχως οι άχρηστοι έκαναν την δουλειά τους φόλα στο μελισουργο πρωί πρωί στο κάμπο κάντε κοινοποιήσεις ούτε την ένεση δεν προλάβαμε να κάνουμε :(:(:(
Καργιολια σκατοψυχοι. Ποσοι μαλακές κυκλοφορούν ανάμεσα μας ρε γαμωτο?
 
Αφού το είπε η προεδραρα,βλέπω αντί για τσοκανακια να κρεμάμε τα παπάρια του σκύλου δίπλα από το μπιπερ.
Και επιτέλους ας του πει κάποιος του ΠΑΠΑΡΑ ότι στην στείρωση δεν γίνεται ακρωτηριασμός γεννητικών οργάνων.Ακομα και οι γκόμενες το ξέρουν,άντε με τον ταβερνιάρη πια!!!!
 
Αφού το είπε η προεδραρα,βλέπω αντί για τσοκανακια να κρεμάμε τα παπάρια του σκύλου δίπλα από το μπιπερ.
Και επιτέλους ας του πει κάποιος του ΠΑΠΑΡΑ ότι στην στείρωση δεν γίνεται ακρωτηριασμός γεννητικών οργάνων.Ακομα και οι γκόμενες το ξέρουν,άντε με τον ταβερνιάρη πια!!!!
Πρεπει να τον ενημερωσει καποιος να μην επαναλαμβανει συνεχεια την εκφραση ΞΕ αντι για Κ-Σ-Ε
Αλλο ΞΕχαρμανιασα -ΞΕμπουκωσα-ΞΕκολιαστηκα -ΞΕλογιαστηκα -ΞΕνοφυστικωσα .sex hard.
και αλλο Κ-Σ-Ε τουτεστιν Κυνηγετικη Συνομοσπονδια Ελλαδος
επισης οταν δινει συνεντευξεις να μην φωναζει
δεν ειναι ουτε στο Μεταγωγων για ανακριση ουτε στην Επιλαρχια Στρατηγος :mad:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top