Κυνηγετικές Ειδήσεις

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Τα Μέλη του ορειβατικού συλλόγου έβγαλαν το συμπέρασμα ότι ήταν Κυνηγοί και όχι λαθροθηρες .think.
Βέβαια για όλους αυτούς το τσουβαλιασμα είναι γνωστή μέθοδος αφού
τελευταία έγινε μόδα η συκοφαντία και η λάσπη εναντίον της Κυνηγετικής Οικογένειας
Μαζέψτε ρε Μορτες κανένα χαρτί υγείας από το βουνό που αμολατε και μην αφοδευεται σαν τα πρόβατα στα μονοπάτια γιατί κλείνετε τα περάσματα στους επόμενους διερχόμενους

Περιοχή
Καναδάς
κυνηγοί απαγορεύεται να συμμετάσχουν σε αυτό το κόμμα?

τι γίνετε εδώ???? δεν έχω λόγια... .sarcastic.
Η πρώτη κυρία απο αριστερά κρατάει μια ταμπέλα που γράφει επάνω : Είμαστε όλοι ζώα .....
Εντάξει μαντάμ το πιάσαμε το υπονοούμενο ....vert funny.

Όνομα
nikos
Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Βασίλης
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
θα 'χανε φάει τουφεκιά στα μούτρα που θα ήτανε όλη δικιά τους.... κι αυτά και ο εγκληματίας "ιδιοκτήτης" που τυχόν θα επενέβαινε....
έχουμε και λάκκους με ασβέστη...
Εγώ λέω να πάρω αποθειτική συσκευή σκύλων με υπερίχους να την έχω για το κυνήγι.
Υπάρχουν περιπτώσεις ως τώρα στο κυνήγι μπεκάτσας που μας την έχουν πέσει σκύλοι...(από απόσταση βέβαια)....πιστεύω θα ήταν αρκετά χρήσιμο στο κυνήγι καλού κακού.....:oops:

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Εμενα πριν απο 4 χρονια μου εφαγαν ενα ελληνικο ιχνηλατη 4 χρονων. Στα καλυτερα του. Δυστυχώς τα τσοπανοσκυλα ειναι εντελως ενεκπαιδευτα και επικίνδυνα. Ελεύθερα στο βουνο και οποιον παρει ο χαρος.....

Όνομα
Αλεξανδρος
Εμενα πριν απο 4 χρονια μου εφαγαν ενα ελληνικο ιχνηλατη 4 χρονων. Στα καλυτερα του. Δυστυχώς τα τσοπανοσκυλα ειναι εντελως ενεκπαιδευτα και επικίνδυνα. Ελεύθερα στο βουνο και οποιον παρει ο χαρος.....
Εγω στην θεση σου θα επαιρνα τα τσοπανοσκυλα στο σπιτι
να καθονται μπροστα στο τζακι μονιμα.

Εγώ λέω να πάρω αποθειτική συσκευή σκύλων με υπερίχους να την έχω για το κυνήγι.
Υπάρχουν περιπτώσεις ως τώρα στο κυνήγι μπεκάτσας που μας την έχουν πέσει σκύλοι...(από απόσταση βέβαια)....πιστεύω θα ήταν αρκετά χρήσιμο στο κυνήγι καλού κακού.....:oops:
Ένα φακό θα χρειαστείς μόνο:cool: https://kalemisbros.gr/sports-and-outdoors/selfdefence/led/stun-gun-w318/

Όνομα
nikos
Εχει αυξηθει πολυ ο πλυθησμος των τσακαλιων και οι τσοπανιδες εχουν πολλα σκυλια για να προστατευουν το κοπαδι ,και εμενα μου ετυχε σε κυνηγι περδικας και εβαλα το σκυλο στο αυτοκινητο και εγω μπηκα μεσα οσπου να ερθη ο τσοπανης

Γνωρίζεις αν αυτές οι συσκευές λειτουργούν πραγματικά; Κάνουν δουλειά ή απλά μάρκετινγκ είναι;
Αν κάνει δουλειά και εγώ σκέφτομαι να πάρω.

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Γνωρίζεις αν αυτές οι συσκευές λειτουργούν πραγματικά; Κάνουν δουλειά ή απλά μάρκετινγκ είναι;
Αν κάνει δουλειά και εγώ σκέφτομαι να πάρω.
Εγώ δν θα το πίστευα ρε φίλε ποτέ....
Αλλά ένας συνεργάτης μου αγόρασε ένα τις προάλλες και το τσεκάραμε χθες συγκεκριμένα στο δρόμο σε ένα σκύλο και πραγματικά ο σκύλος κοκκάλωσε αλαφιασμένος και στη συνέχεια απομακρύνθηκε από εμάς κοιτώντας μας.....
Η συσκευή αν την ακούσεις προσεκτικά,παράγει ένα διαπεραστικό ψιλό ήχο ο οποίος προφανώς να ενοχλεί πολύ.....το τσεκάραμε και σε 2 γάτες μετά κ ποιάνει.... .sarcastic. .sarcastic.

Όνομα
Αλεξανδρος
Αλλά ένας συνεργάτης μου αγόρασε ένα τις προάλλες και το τσεκάραμε χθες συγκεκριμένα στο δρόμο σε ένα σκύλο και πραγματικά ο σκύλος κοκκάλωσε αλαφιασμένος και στη συνέχεια απομακρύνθηκε από εμάς κοιτώντας μας.....
Η συσκευή αν την ακούσεις προσεκτικά,παράγει ένα διαπεραστικό ψιλό ήχο ο οποίος προφανώς να ενοχλεί πολύ.....το τσεκάραμε και σε 2 γάτες μετά κ ποιάνει.... .sarcastic. .sarcastic.
Δες αν πιανει και στα παπια.....αμα τα κοκκαλωνει σωθηκες .sarcastic.

Περιοχή
Θεσσαλονίκη - Βοιωτία
Όνομα
Kostas
ποια συσκευή πήρε? Χρειάζομαι μια