Κυνηγετικά καταστήματα στο εξωτερικό

.very shoked.

Κωνσταντίνε είσαι ωραίος μαζί με την παρέα σου. Συνεχίστε να "εκμεταλλεύεστε"" την ξενιτιά με πράγματα που σας γεμίζουν και θα θυμόσαστε μια ζωή μιας κι εδώ δεν πρόκειται να τα ξαναδείτε όταν με το καλό επιστρέψετε... .shake hands.
Σας ευχαριστούμε για το φωτογραφικό υλικό!!! Παίρνουμε μια γεύση κυνηγετικής κουλτούρας!!!
 
Ααααχχ ρε Κωνσταντινε μ'αυτο το τελευταιο.....
Το $35,075.00:confused:
Τι να κανω,μου λειπουν αυτα απο το κόμμα κι αριστερα!:(
Γιάννη και όλη η παρέα φυσικά θα ήθελα την γνώμη όλων μας και θα εξηγήσω το γιατί, όλα αυτά τα όπλα των κάποιων χιλιάδων νομίζεται ότι αξίζουν?
Έχουν μια Ά ποιότητα φυσικα τόσο στις εφαρμογές τους,σκαλίσματα από τον τάδε αρχισκαλιστη, ξύλα ανώτερης ποιότητας και πολύ δουλειά στο χέρι και κάποια με καννες με ατσάλι Krup κτλ.
Αυτό όμως που με απασχολεί όμως βλητικα είναι ανώτερα με τα όπλα που κατέχουμε εμείς και καλά της σειράς η πληρώνουμε μόνο μόστρα και ένα βαρύγδουπο όνομα.
 
Γιάννη και όλη η παρέα φυσικά θα ήθελα την γνώμη όλων μας και θα εξηγήσω το γιατί, όλα αυτά τα όπλα των κάποιων χιλιάδων νομίζεται ότι αξίζουν?
Έχουν μια Ά ποιότητα φυσικα τόσο στις εφαρμογές τους,σκαλίσματα από τον τάδε αρχισκαλιστη, ξύλα ανώτερης ποιότητας και πολύ δουλειά στο χέρι και κάποια με καννες με ατσάλι Krup κτλ.
Αυτό όμως που με απασχολεί όμως βλητικα είναι ανώτερα με τα όπλα που κατέχουμε εμείς και καλά της σειράς η πληρώνουμε μόνο μόστρα και ένα βαρύγδουπο όνομα.
Απαντησες μονος σου στο ερωτημα που εθεσες!
Πληρωνουμε το ονομα!
Ονομα που χτιστηκε!
Εχουν ποιοτητα κατασκευης,προσοχη στη λεπτομερεια,κορυφαια υλικα και ομοιους μαστόρους,οπου αυτοι οι τελευταιοι "βαζουν χερι"....
Την ποιοτητα τους τη διακρινει κι ενας τυφλος!
Την χρηστικη τους αντοχη,μαλλον δεν θα μπορεσουμε ποτε, να την καταλαβουμε καθ'ολοκληρια!
Δεν υπερεχουν βλητικα ,τουλάχιστον οχι σε τετοιο βαθμο που να δικαιολογουν τον ενα κουβα χρηματα ,που απαιτουνται για την αποκτηση τους.
Δεν πληρωνουμε την βλητικη τους ανωτεροτητα!
Υπαρχει....
Ωστοσο,τετοιες αποδοσεις μπορουμε να τις εχουμε και μ'ενα οπλο που κοστιζει το 1/50στο της τιμης των.
Δεν σκοτωνουν μονα τους!;)
 
Και με το Lada θα φτάσω στον προορισμό μου και με την Ferrari επίσης!!!!και με την σκλερανικοβα θα κάνω την δουλειά μου και με την Γεωργία βασιλειαδου επίσης!!!!ολα είναι θέμα αισθητικής τσέπης και διάθεσης !!!!!!
 
Και με το Lada θα φτάσω στον προορισμό μου και με την Ferrari επίσης!!!!και με την σκλερανικοβα θα κάνω την δουλειά μου και με την Γεωργία βασιλειαδου επίσης!!!!ολα είναι θέμα αισθητικής τσέπης και διάθεσης !!!!!!
Με την Βασιλειάδου τι δουλειά θα έκανες ; Θα διώχνατε τα πουλιά απο τα αεροδρόμιά ;
.sarcastic.
 
Back
Top