Κυνηγετικά καταστήματα στο εξωτερικό

Ρε φίλε με τρέλανες!! Τι εμπειρία και αυτή? Να είστε καλά με τον Μάνο να ξαναπάτε και σου εύχομαι κάποια στιγμή να μπορέσεις να πάρεις όποιο κομμάτι θέλεις από εκεί μέσα...
Ευχαριστώ Βασίλη μου να σαι καλά, δεν είναι για μένα αυτά φίλε ένα περαζι θα το θελα βέβαια αλλά που είναι τα ρημάδια hippo
 
Επίσκεψη σήμερα στο Griffin and Howe , τρελαθηκαμε πάλι με το Μάνο στο οφθαλμολουτρο οι άνθρωποι έχουν φτιάξει έναν υπέροχο χώρο με έκθεση όπλων, ρούχων και αξεσουάρ, σκοπευτήριο, μαθήματα σκοπευσης , οπλουργους, κατασκευή ραβδωτων και φάρμα για κυνήγι φασιανου.
Η λίμνη μπροστά από την έκθεση.

Από όπλα πολλά και διάφορα όπως μας είπε ο υπεύθυνος επειδή είναι νεκρή περίοδος δεν είχε αρκετά με την έναρξη θα φέρουν περισσότερα.


Βλέποντας τους οπλοβαστους λέω τι μου λέει αυτός?


 
Επίσκεψη σήμερα στο Griffin and Howe , τρελαθηκαμε πάλι με το Μάνο στο οφθαλμολουτρο οι άνθρωποι έχουν φτιάξει έναν υπέροχο χώρο με έκθεση όπλων, ρούχων και αξεσουάρ, σκοπευτήριο, μαθήματα σκοποβολής, οπλουργους, κατασκευή ραβδωτων και φάρμα για κυνήγι φασιανου.
Η λίμνη μπροστά από την έκθεση.

Από όπλα πολλά και διάφορα όπως μας είπε ο υπεύθυνος επειδή είναι νεκρή περίοδος δεν είχε αρκετά με την έναρξη θα θα φέρουν περισσότερα.


Βλέποντας τους οπλοβαστους λέω τι μου λέει αυτός?


Ομορφιές Κωνσταντινε....!:)
 
Επίσκεψη σήμερα στο Griffin and Howe , τρελαθηκαμε πάλι με το Μάνο στο οφθαλμολουτρο οι άνθρωποι έχουν φτιάξει έναν υπέροχο χώρο με έκθεση όπλων, ρούχων και αξεσουάρ, σκοπευτήριο, μαθήματα σκοπευσης , οπλουργους, κατασκευή ραβδωτων και φάρμα για κυνήγι φασιανου.
Η λίμνη μπροστά από την έκθεση.

Από όπλα πολλά και διάφορα όπως μας είπε ο υπεύθυνος επειδή είναι νεκρή περίοδος δεν είχε αρκετά με την έναρξη θα φέρουν περισσότερα.


Βλέποντας τους οπλοβαστους λέω τι μου λέει αυτός?


Ναι ,ειναι πολύ φτωχή λίγω περιόδου .......buy buy.
 
Back
Top