Κυνηγετικά βίντεο στο κυνήγι του αγριόχοιρου

Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον προσωπικό μου λογαριασμό στο YouTube που φτιάχνω βίντεο σχετικά με το κυνήγι του αγριόχοιρου, τα εκπαιδευτικά των σκύλων μου και όχι μόνο. Είμαι σχετικά καινούριος, φέτος τον Νοέμβριο ξεκίνησα το κανάλι έχοντας καταφέρει να απαθανατίσω αρκετά ωραίες στιγμές. Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά και αν σας αρέσει η δουλειά μου γιατί όχι και να εγγραφείτε κιόλας. Τα βίντεο τα φτιάχνω με αρκετό μεράκι.

https://youtube.com/c/GiannisMavrogiorgos

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Γιάννης Μαυρογιώργος.
 
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον προσωπικό μου λογαριασμό στο YouTube που φτιάχνω βίντεο σχετικά με το κυνήγι του αγριόχοιρου, τα εκπαιδευτικά των σκύλων μου και όχι μόνο. Είμαι σχετικά καινούριος, φέτος τον Νοέμβριο ξεκίνησα το κανάλι έχοντας καταφέρει να απαθανατίσω αρκετά ωραίες στιγμές. Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά και αν σας αρέσει η δουλειά μου γιατί όχι και να εγγραφείτε κιόλας. Τα βίντεο τα φτιάχνω με αρκετό μεράκι.

https://youtube.com/c/GiannisMavrogiorgos

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Γιάννης Μαυρογιώργος.
Καλή επιτυχία στο κανάλι σου φίλε.
Θεωρώ όμως ότι κάποια πράγματα δεν πρέπει να τα δείχνουμε...
 
Καλησπέρα φίλε και ευχαριστώ, σε ποιο πράγμα ακριβώς αναφέρεσαι ότι δεν πρέπει να δείχνουμε?
Καλησπέρα φίλε.
Αναφέρομαι στις ντουφεκιές πάνω στην άσφαλτο ειδικά όταν μετά ακολουθεί στροφή. Εσύ μπορεί να έχεις ορατότητα, εμείς όμως δεν το βλέπουμε, και κυρίως δεν το βλέπουν αυτοί που μας περιμένουν στη γωνία.
Γνώμη μου πάντα, φιλικά.
 
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας τον προσωπικό μου λογαριασμό στο YouTube που φτιάχνω βίντεο σχετικά με το κυνήγι του αγριόχοιρου, τα εκπαιδευτικά των σκύλων μου και όχι μόνο. Είμαι σχετικά καινούριος, φέτος τον Νοέμβριο ξεκίνησα το κανάλι έχοντας καταφέρει να απαθανατίσω αρκετά ωραίες στιγμές. Μπορείτε να ρίξετε μια ματιά και αν σας αρέσει η δουλειά μου γιατί όχι και να εγγραφείτε κιόλας. Τα βίντεο τα φτιάχνω με αρκετό μεράκι.

https://youtube.com/c/GiannisMavrogiorgos

Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Γιάννης Μαυρογιώργος.
φιλεμου γιαννηηη μεγαλη προσοχηηηηη επανω στο αγριογηροοοοο,,δεν χαρηζη τιποτε σε ανθρωπο η σκυλο στο περασματουυυυ,,νασε γερωςςς να το κυνηγαςςςςςςς ;)
 
Καλησπέρα φίλε.
Αναφέρομαι στις ντουφεκιές πάνω στην άσφαλτο ειδικά όταν μετά ακολουθεί στροφή. Εσύ μπορεί να έχεις ορατότητα, εμείς όμως δεν το βλέπουμε, και κυρίως δεν το βλέπουν αυτοί που μας περιμένουν στη γωνία.
Γνώμη μου πάντα, φιλικά.
Είχα κάποιον μου έγραψε σχόλιο στο YouTube σχετικά με αυτό αλλά του απάντησα μια χαρά και κατάλαβε. Ξέρω τι εννοείς μπορεί να φαίνεται κάπως αλλά θα το γράψω και εδώ, αυτός ο δρόμος παει αλλά 200-250 μέτρα πιο πάνω (μετά την στροφή ) και σταματάει σε μια εκκλησία. Λίγο πολυ όλη μέρα εκεί είχαμε περα δώθε δεν υπήρχε άλλος στην περιοχή!
 
Οκ φίλε δεν το είπα για κακό. Οι περίεργοι που μας παρακολουθούν κάτι τέτοια περιμένουν για να αρπαχτούν.
Καλά και ασφαλή κυνήγια!


Αυτο το πραγμα, με τα καρτερια πανω σε ασφαλτοστρωμενους δρομους εχει παραγινει. Σε συνδιασμο με την αυξηση των γουρουνιων κ την εισοδο στο κυνηγι αυτο νεων κ απειρων παιδιων απλως περιμενουμε να γινει η στραβη...
Στην Ηπειρο, στο δρομο μετα το Καλπακι προς Κονιτσα στηνουν καρτερια πανω στην εθνικη! Που θα βγει το γουρουνι κ που θα τουφεκισετε ρε αλανια?? Τι σου φταινε αυτοι που πανε στη δουλεια τους ή ο οικογενειαρχης που πηγαινει εκδρομη? Να μην μιλησω για την εικονα που βγαζουμε προς τα εξω βλεποντας 10-15 κυνηγαρεους με οπλα, ασυρματους κλπ να σε στραβοκοιτανε οταν περνας...

Συγνωμη φιλε μου, δεν ειδα το βιντεο σου. Πηρα ως εναυσμα το σχολιο του Κυριακου ( βαλε με κ εμενα στους περιεργους .yel.) για να γραψω κατι που με ενοχλει πολυ κ το θεωρω επικινδυνο
 
Back
Top