Κυνηγετικά Κοσμήματα

Status
Not open for further replies.
Σχετικο/άσχετο...που μπορούμε να βρούμε κάποιο ασημένιο? Oβάλ για μονόγραμμα κοντακιου?
Προφανώς το κοντάκι σου δεν έχει το οβάλ ή στρογγυλό μεταλλικό? Το κοντάκι σου έχει την εσοχή για να τοποθετηθεί το οβάλ? Αν όχι θα πρέπει να κατασκευαστεί η μεταλλική πλακέτα και μετά να πάει σε κοντακά για να τοποθετηθεί.
 
Ναι Τάσο! Καλές οι γυναίκες με τα διαμαντικά τους αλλά και εμείς να μην έχουμε κάτι?
Καλλιτεχνης...shake hands.
Μπορεις να φτιάξεις παρόμοια από ποιο φθηνό υλικό με παραμάνα από πίσω, για καρφιτσωμα στο κυνηγετικό γιλεκο..
Είχα μια πέρδικα αλλα αγνοείτε εδώ κ χρονια στα περδικοτοπια του νησιού μας..
 
Καλλιτεχνης...shake hands.
Μπορεις να φτιάξεις παρόμοια από ποιο φθηνό υλικό με παραμάνα από πίσω, για καρφιτσωμα στο κυνηγετικό γιλεκο..
Είχα μια πέρδικα αλλα αγνοείτε εδώ κ χρονια στα περδικοτοπια του νησιού μας..
Όχι Τάσο δεν μπορώ να φτιάξω κάτι εκτός ασημιού, χρυσού και τα κράματά τους.
Η τιμή της μπεκάτσας είναι στα 25 ευρώ και της πέρδικας στα 30 σε ασήμι.
 
Προφανώς το κοντάκι σου δεν έχει το οβάλ ή στρογγυλό μεταλλικό? Το κοντάκι σου έχει την εσοχή για να τοποθετηθεί το οβάλ? Αν όχι θα πρέπει να κατασκευαστεί η μεταλλική πλακέτα και μετά να πάει σε κοντακά για να τοποθετηθεί.

οταν κανω καινουργιο κοντακι για το grulla μου, θα ηθελα να εβαζα και ενα οβαλ για μονογραμμα...
 
Εδώ να παρουσιάζουμε διάφορα κοσμήματα ή διακοσμητικά αντικείμενα με θέμα το κυνήγι.
Μπραβο συναδελφε ωραια δουλεια..Εργαστηριο αργυροχρυσοχοιας εχω κ εγω κ κανω χονδρικη χρονια..Ειχα βγαλει καποια στιγμη κ εγω κατι τετοια αλλα δεν τραβηξαν τα καλουπια τα εχω ακομη
 
Μπραβο συναδελφε ωραια δουλεια..Εργαστηριο αργυροχρυσοχοιας εχω κ εγω κ κανω χονδρικη χρονια..Ειχα βγαλει καποια στιγμη κ εγω κατι τετοια αλλα δεν τραβηξαν τα καλουπια τα εχω ακομη
Χαίρε συναδελφε! Πιο πολύ τα έχω φτιάξει για δικό μου πάθος παρα για εμπόριο. Και κανενα δωράκι σε φίλο κυνηγό!
 
οταν κανω καινουργιο κοντακι για το grulla μου, θα ηθελα να εβαζα και ενα οβαλ για μονογραμμα...
Ωραίο το Grulla! Για εμάς είναι εύκολο και οχι ακριβό να στο φτιάξουμε, τώρα αυτός που θα σου φτιαξει το κοντάκι θα πρέπει στο τοποθετίσει σωστά.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top