Κυνηγετικά Όνειρα

Κι επειδη η τρελλλλα βαραει ακομα περισσοτερο μετα τους 40 βαθμους ανοιγω κι αυτο το θεμα... Κι εδω κυριολεκτω. Ναι,κυνηγετικα ονειρα που εχουμε δει κι οχι αυτο που θα θελαμε να ζησουμε. ΥΓ: Εγω προσωπικα δε θυμαμαι να χω δει...
 
Έχω δει από μικρός άπειρες φορές. Σχεδόν σε όλα με ακολουθεί η εξής "φοβία", ενώ βλέπω πχ ξεκάθαρα το στόχο κλπ όταν πατάω την σκανδάλη, βλέπω ότι το όπλο δεν εκπυρσοκροτεί. Πολύ συχνό σε όνειρα με τρυγόνια, μέχρι που βγήκε αληθινό πέρσι το Σεπτέμβρη .buy buy. Υποσυνείδητος φόβος της αποτυχίας; Ποιος ξέρει... Επίσης τα περισσότερα όνειρα αφορούν ένα θήραμα το οποίο όχι απλά δεν έχω κυνηγήσει ποτέ μου, αλλά δεν έχω το παραμικρό ερέθισμα σχετικά με αυτό... Την ορεινή πέρδικα... Θα το έχω απωθημένο μάλλον :D Ένα πολύ ωραίο όνειρο θυμάμαι είδα φέτος το χειμώνα, με τσίχλες και είχα πετύχει και πολλές κιόλας και πράγματι το πρωί που ξύπνησα και πήγα για κυνήγι τα πήγα καλά .sarcastic. Και άλλο ένα θυμάμαι μικρός που είχα δει, είχα πάει για πέρδικες με μια καραμπίνα Franchi (με είχε αρέσει μια 612 ενός φίλου του πατέρα μου τότε) και είχα πάρει 2-3 θυμάμαι:D.buy.
 
Έχω δει από μικρός άπειρες φορές. Σχεδόν σε όλα με ακολουθεί η εξής "φοβία", ενώ βλέπω πχ ξεκάθαρα το στόχο κλπ όταν πατάω την σκανδάλη, βλέπω ότι το όπλο δεν εκπυρσοκροτεί. Πολύ συχνό σε όνειρα με τρυγόνια, μέχρι που βγήκε αληθινό πέρσι το Σεπτέμβρη .buy buy. Υποσυνείδητος φόβος της αποτυχίας; Ποιος ξέρει... Επίσης τα περισσότερα όνειρα αφορούν ένα θήραμα το οποίο όχι απλά δεν έχω κυνηγήσει ποτέ μου, αλλά δεν έχω το παραμικρό ερέθισμα σχετικά με αυτό... Την ορεινή πέρδικα... Θα το έχω απωθημένο μάλλον :D Ένα πολύ ωραίο όνειρο θυμάμαι είδα φέτος το χειμώνα, με τσίχλες και είχα πετύχει και πολλές κιόλας και πράγματι το πρωί που ξύπνησα και πήγα για κυνήγι τα πήγα καλά .sarcastic. Και άλλο ένα θυμάμαι μικρός που είχα δει, είχα πάει για πέρδικες με μια καραμπίνα Franchi (με είχε αρέσει μια 612 ενός φίλου του πατέρα μου τότε) και είχα πάρει 2-3 θυμάμαι:D.buy.
Βασίλη εχω δει και εγώ παρόμοιο όνειρο με τρυγονια.Να περνάνε τα τρυγονια κοπάδια από πάνω μου ,το όπλο να μην δουλεύει και όταν ρίχνει από καμία εγω να αστοχω.
Πετάχτηκα από τον ύπνο μου ιδρωμένος :D:D
 
Βασίλη εχω δει και εγώ παρόμοιο όνειρο με τρυγονια.Να περνάνε τα τρυγονια κοπάδια από πάνω μου το όπλο να μην δουλεύει και όταν ρίχνει από καμία εγω να αστοχω.
Πετάχτηκα από τον ύπνο μου ιδρωμένος :D:D
Βλέπω και το άλλο το κουλό, πατάω σκανδάλη, κάνει "κλικ" αλλά η τουφεκιά φεύγει μετά από 2-3 δευτερόλεπτα, οπότε πρέπει να συνεχίζω το σημάδι... .buy buy.
Τι σου είναι τα όνειρα...
 
Κι επειδη η τρελλλλα βαραει ακομα περισσοτερο μετα τους 40 βαθμους ανοιγω κι αυτο το θεμα... Κι εδω κυριολεκτω. Ναι,κυνηγετικα ονειρα που εχουμε δει κι οχι αυτο που θα θελαμε να ζησουμε. ΥΓ: Εγω προσωπικα δε θυμαμαι να χω δει...

Αυτό να το προσέξεις .Δεν είναι καλό σημάδι ,.sarcastic.
 
Eχω δει μερικες φορες οτι ειμαι σε μαγαζι κ κοιταζω τα φυσιγγια στα ραφια..Και μια φορα ειδα οτι αγορασα ενα καινούργιο του Δορκα..:D
Το πρωι που ξυπνησα καταλαβα οτι ηταν όνειρο..:(
Βλεπω και για ψαρεμα αλλα αυτο δεν το εχω για καλο..
 
Eχω δει μερικες φορες οτι ειμαι σε μαγαζι κ κοιταζω τα φυσιγγια στα ραφια..Και μια φορα ειδα οτι αγορασα ενα καινούργιο του Δορκα..:D
Το πρωι που ξυπνησα καταλαβα οτι ηταν όνειρο..:(
Βλεπω και για ψαρεμα αλλα αυτο δεν το εχω για καλο..
Αμα δεις τιποτα ξανθεις,τιποτα.sex hard.βαλε και εμενα μεσα.pray to God..pray to God..exciting..exciting..very funny..very funny..very funny.
 
Xaxaxaxa λοιπον οταν με ετρωγε ο κ...λος να παρω καινουργιο οπλο εβλεπα οτι κυνηγουσα καλιμανες κιολας με καινουργιο οπλο. Οσα κυνηγετικα ονειρα εχω δει... Ολα με auto5 ηταν... Λετε να παντρευτω καμια τετοια καποτε?
 
Εχω δει ονειρο,οτι κυνηγουσα μπεκατσες,
Και το καλο ειναι ειχα βαρεσει,ξυπναω ολο χαρα παω για ενα γρηγορο κυνηγι λογο δουλειας,!!
Και ετσι εγινε βαρεσα μπεκατσες!!
Επειδη μου αρεσε μετα ελεγα να τυχαινς συνεχεια να βλεπω!!χα χα χα χα!!!!
 
Back
Top