Κολάρα εκπαίδευσης Ρούσσος

Καλησπέρα.... Έχει χρησιμοποιήσει κάνεις τ κολάρα εκπαίδευσης του Ρούσσου;;; είναι αξιόπιστα;;;
 
Συγνώμη δεν έχεις ξαναρώτηση για το θέμα προ καιρού; Αν δεν ήσουν εσυ κάποιος άλλος ρώτησε απάντησα εγώ με τον ίδιο τρόπο για να μην μπω σε λεπτομέρειες , κάποιος άλλος απάντησε με λεπτομέρειες όχι κολακευτικές και ως δια μαγείας το θέμα χάθηκε και ξανά εμφανίζεται σήμερα. Πως θες λοιπών να απαντήσω; Και η απάντηση μου τα λέει όλα.
 
Συγνώμη δεν έχεις ξαναρώτηση για το θέμα προ καιρού; Αν δεν ήσουν εσυ κάποιος άλλος ρώτησε απάντησα εγώ με τον ίδιο τρόπο για να μην μπω σε λεπτομέρειες , κάποιος άλλος απάντησε με λεπτομέρειες όχι κολακευτικές και ως δια μαγείας το θέμα χάθηκε και ξανά εμφανίζεται σήμερα. Πως θες λοιπών να απαντήσω; Και η απάντηση μου τα λέει όλα.
Νικο σε παρακαλώ να είσαι πιο ξεκάθαρος όταν μιλάς με μέλη που δεν γνωρίζεις. Αν δεν σε ήξερα λίγο παραπάνω θα έλεγα και εγώ ότι τον ειρωνεύεσαι. Πες σε παρακαλώ στον Σταύρο γιατί είναι κακή επιλογή τα συγκεκριμένα κολάρο. Δεν υπάρχει λόγος να δημιουργηθεί παρεξήγηση από το τίποτα. Φιλικά :)
 
Μπίμερ που πηρα εγω είχαν και τα δυο πρόβλημα με αποτέλεσμα να είμαστε στείλε Λαβέ και το αντίθετο. Ο κουμπάρος μου κατάστρεψε ενα πολυ καλό ιχνηλάτη σε ωρα εκπαίδευσης στην αυλή για αποτροπή φολας. Το κολάρο κόλλησε στο χτύπημα με αποτέλεσμα να χτυπά τ ζώο συνεχώς το οποίο τρελάθηκε το φουκαριαρικο, στην προσπάθεια να ποιασουν το ζώο που χτηποιοταν σαν χταπόδι για να του αφερεσουν το κολάρο τους έφυγε τα χέρια. Και τα διαφορά που εχω ακούσει τα οποία δεν τα αναφέρω γιατι δεν ξερω σε ποιο βαθμό ειναι αληθη
 
Back
Top