Κλειδωμένη Βαλίτσα μεταφοράς.

καλησπερα σε ολους. Γνωρίζει κανεις κανα τροπο ( εκτος τον παραδοσιακό) να ξεκλειδώσω την βαλιτσα του SKB ? εχει κλειδωσει απο την μια μερια .Μαλλον απο δικο μου λαθος.
 
Μου δώσατε αφορμή και κοίταξα κι εγώ τη δική μου βαλίτσα του SKB, που έχω να τη χρησιμοποιήσω χρόνια γιατί με βόλευε καλύτερα να το μεταφέρω μονοκόμματο σε μακριά υφασμάτινη (Cordura) θήκη. Αλλά τώρα τελευταία έχει ψιλοχαλάσει το φερμουάρ της, και σκεφτόμουν να επαναφέρω σε χρήση τη βαλίτσα...;)
Δεν θυμόμουνα το συνδυασμό αλλά ευτυχώς ήταν ξεκλείδωτη και μέσα μαζί με τα χαρτιά του όπλου είχε ένα χαρτάκι με οδηγίες πως να ρυθμίσεις το συνδυασμό που θέλεις. Έβαλα κι εγώ λοιπόν 000 για να είμαι σίγουρος πως δεν θα την πατήσω καμμιά φορά αν κλειδώσει κατά λάθος!!! :cool: .yel.
 
Αν κι απο ποιότητα εσωτερικά ειναι λίγο ....πανηγυρισια θα ελεγα . 3 χρονια χωρις χρησιμοποίηση κι ξεκωλησαν τα παντα . Καλύτερα χαρτόκουτο σαν του miroku .
 
Αν εχεις βαλιτσα με 2 τριψηφιους κωδικους, βαλε ημερομηνια γεννησης ή ημερομηνια αλλου γεγονοτος, αν θες να αποφυγεις προβλεψιμους συνδυασμους.
 
Αν εχεις βαλιτσα με 2 τριψηφιους κωδικους, βαλε ημερομηνια γεννησης ή ημερομηνια αλλου γεγονοτος, αν θες να αποφυγεις προβλεψιμους συνδυασμους.
Ας πούμε την ημερομηνία του γάμου σου. Αν την ξεχάσεις τόλμα να ρωτήσεις τη γυναίκα σου. .sarcastic.
 
Back
Top