Κατασκευή κουτιού μεταφοράς σκύλου/ων

Να τα βάλεις...είναι πανεύκολο.
Τη σύνδεση των καλωδίων με ένα 20€ σε ηλεκτρολόγο κ τέλος.

Βλέπε... ;)
Με Led & με όπισθεν για την αλητεία.... :p

View attachment 29773
Κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα Κώστα μόλις μου βάλατε την φωτιά με Led
 
Επειδή από το άβαταρ νομίζω ότι κυνηγάει περισσότερο περδικα....θα έλεγα να αφήσει τη ρεζέρβα στο αυτοκίνητο και να πάρει και ένα σετ επισκευής.... στο βουνό τα σκασμενα λάστιχα από πέτρες ή σκισιματα δεν φτιάχνονται με το σετ επισκευής..... και επειδή συνήθως οι περδικοκυνηγοι είναι μοναχικοί τύποι....τα εργαλεία στο αυτοκίνητο οποσδήποτε...... είναι μακρυά ο πολιτισμός από τα περδικοβουνια....
Ακριβώς όπως το λες φίλε μου δεν βγαίνει η ρεζέρβα από πάνω που θα σε βρουν στο βουνό για να έρθουνε για λάστιχο την πατισανε κάτι φίλοι μου έτσι και από τότε δεν την βγαζουνε από πάνω
 
Να τα βάλεις...είναι πανεύκολο.
Τη σύνδεση των καλωδίων με ένα 20€ σε ηλεκτρολόγο κ τέλος.

Βλέπε... ;)
Με Led & με όπισθεν για την αλητεία.... :p

View attachment 29773
Και εσύ Κώστα μου νέο παιδί είσαι....τι τον θέλεις τον αορτηρα στο όπλο.... ειδικά στα πυκνά και στη μπεκάτσα η θέση του αορτηρα είναι στην τσέπη.....
 
Κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα Κώστα μόλις μου βάλατε την φωτιά με Led
Αυτά εννοούσα και εγώ. Μάλιστα σε κινεζικά μαγαζιά βρήκα έτοιμη καλωδίωση με μπριζα και μαγνήτη στα φανάρια. Οπότε τα χρειάζεσαι τα βάζεις. Αλλιώς αφαιρεις τους μαγνήτες και τα βιδωνεις μόνιμα
 
Αυτά εννοούσα και εγώ. Μάλιστα σε κινεζικά μαγαζιά βρήκα έτοιμη καλωδίωση με μπριζα και μαγνήτη στα φανάρια. Οπότε τα χρειάζεσαι τα βάζεις. Αλλιώς αφαιρεις τους μαγνήτες και τα βιδωνεις μόνιμα
Εκεί σκεφτόμουν να πάω και γω φίλε μου στα κινέζικα
 
και μια κουτα που την τελειωσα σημερα για μεσα στο jimni,,με υλικα του φιλουμου tallas ;)
Βάλε βρε μπαγλαμά καμιά οπή εξαερισμού της προκοπής γιατί θα τα σκάσεις τα μαυρόσκυλα...Χειρότερο απο θάλαμος αερίων είναι έτσι που το 'χεις!
 
Βάλε βρε μπαγλαμά καμιά οπή εξαερισμού της προκοπής γιατί θα τα σκάσεις τα μαυρόσκυλα...Χειρότερο απο θάλαμος αερίων είναι έτσι που το 'χεις!
βιαζεσαι φιλαρακιιιιμουυ εγηναν και η τρυπες το απογευμαααα .my man.
.yelling.
 
και μια κουτα που την τελειωσα σημερα για μεσα στο jimni,,με υλικα του φιλουμου tallas ;)
Σάκη τα χάπια για το Πάρκινσον να παιρνεις...... ή να πίνεις τσίπουρο μετά τα κοψίματα.... αλφάδι λέιζερ είσαι......χαχαχαχα..... καλή σεζόν σε όλους μας
 
Σάκη τα χάπια για το Πάρκινσον να παιρνεις...... ή να πίνεις τσίπουρο μετά τα κοψίματα.... αλφάδι λέιζερ είσαι......χαχαχαχα..... καλή σεζόν σε όλους μας
γιασου ρε φιλαρακιιι,,πλακωμα δουλια εκανααααα,,και την εβαλα στο jip 3 4 φωρες,,εβγαλα τα καθισματα και εχω τα σκυλακια πισωω,,ετσι για να τα γουσταρωωωω,,τα ζωα υσηχα ειναιιι και καθωνται κατω ωμορφαααα,,,εχω και αλη μια κλουβα εξωτερικια και αυτην αντε να την εβαλα 4 5 φωρεςςςςς,,,,παιδια δεν εχω και εας χαρουνε τα πισω καθισματα αυτααααααα ;) ;) red tulips wallpaper
 
Back
Top