Κατάργηση αλλαγής ώρας και κυνήγι...το 2021

Ωωωω να παρει...Θυμαμαι σαν φοιτητης ελεγα στην μανα μου οταν γυρνουσα σπιτι 8-9 το πρωι "αφου ρε μανα μου ειπες να μην κυκλοφορω εξω στα βαθια σκοταδια,περιμενα να ξημερωσει" .yel.
Κακο πραγμα αυτη η αποφαση για σταθερη ωρα
 
νωμιζω πως δεν πρεπη να το κανουμε θεμα την αλλαγη ωραςςςς αλα της αλαγες κοματων που εχουμε στο ζβερκομας τοσα χρονιαααααα.sarcastic..sarcastic. εδω πανε σιγα σιγα για να μας περιωρησουνε το κυνηγιιιιι και εμεις μηλαμε για μια ωρα.very funny..very funny.
 
νωμιζω πως δεν πρεπη να το κανουμε θεμα την αλλαγη ωραςςςς αλα της αλαγες κοματων που εχουμε στο ζβερκομας τοσα χρονιαααααα.sarcastic..sarcastic. εδω πανε σιγα σιγα για να μας περιωρησουνε το κυνηγιιιιι και εμεις μηλαμε για μια ωρα.very funny..very funny.
η μια ωρα ειναι σημαντηκη για καπιον που δουλευει , εχω οταν εχω χρονο μονο μηση ωρα μετα το σχολαζμα δεν πηγενω , ενω οατα εχω μια μηση ωρα συγουρα θα πηγενω καρτερι
 
Προσωπικά δεν νομίζω να με επηρεάσει η αλλαγή της ώρας με κάποιον τρόπο. Έτσι και αλλιώς δεν κοιμάμαι και ιδιαίτερα πριν από το κυνήγι! Το θέμα είναι πέρα από το κυνήγι να σκεφτούμε πώς θα επηρεάσει τις ζωές μας. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα!
 
Back
Top