Καρεκλάκι για το καρτέρι

......... Θέλω να βρω ένα ίδιο θηλυκό καλύτερο, μεγαλύτερο και ισχυρότερο, αλλά δε ξέρω αν υπάρχει κάπου....
Φίλε Θαλή σε καταλαβαίνω.
Πολλοί έχουμε το ιδιο ονειρο και αίτημα προς Αη Βασίλη!!!
Αμα βγάλεις άκρη στείλε μηνυμα.
Μονο να μην θελει πιστωτική κάρτα και (ως ισχυρότερο) να μην ...βαράει καθώς μεγαλώνοντας μειώνεται η "ξυλοχωρητικότητα" μας. .big smile.
 
Δεν αγοραζουμε πλεον σουβλακια Δημητρη
Εδω για 5 ατομα μια πιττα σουβλακι ο καθε ενας και μια μεριδα πατατες ειναι 35 ευρα!(βαζω το φτηνοτερο)
Τα φτιαχνουμε μονοι μας!!!!
Και με την διαφορα περνεις τα δυο πακετα φουσεκια
Δεν θα μας τρελανουν αυτοι
Με ΥΓΕΙΑ το δωρο φιλε μου .love.
Κοίτα, χρονιάρες μέρες είναι. Τους το ξεκαθάρισα. Σουβλάκι ή βενζίνη για εκδρομή έως τα διόδια και πίσω. Διάλεξαν σουβλάκι. Αν συνυπολογίσεις και ότι είχα να φάω σουβλάκι, κοντά ενάμιση μήνα, ήμουν το τέλειο θύμα του καταναλωτισμού...
 
Κοίτα, χρονιάρες μέρες είναι. Τους το ξεκαθάρισα. Σουβλάκι ή βενζίνη για εκδρομή έως τα διόδια και πίσω. Διάλεξαν σουβλάκι. Αν συνυπολογίσεις και ότι είχα να φάω σουβλάκι, κοντά ενάμιση μήνα, ήμουν το τέλειο θύμα του καταναλωτισμού...
Αδερφε μου πολυ καλα εκανες!!!
Δεν εκρινα τον Δημητρη
Αφορμη πηρα απο το σχολιο σου
Γενικα μιλαω για το που εχουν φτασει τις τιμες
Πρεπει να καταλαβουμε οτι εαν θελουμε να ξαναγινουν κανονικες πρεπει να μην αγοραζουμε
Τουλαχιστον οπου υπαρχει εναλλακτικη οδος
Γιατι δεν υπαρχει παντου
 
Επειδή κάθε βίδα βίδωνε μέσα στο μέταλλο με 2-3 βόλτες και όλο το βάρος το άντεχαν αυτά τα 2-3 χιλιοστά, πλέον έχουν ψιλοχαλάσει και τα πάσα στο θηλυκό και μεγαλύτερες βίδες να πάρω δε βιδώνουν πιο βαθιά μέσα. Πρέπει να αλλαχτεί και το θηλυκό.
Η όλη κατασκευή ήταν ΓΤΠΚ (για το πέος στον συγκεκριμένο Νομό)
Αν γίνεται καντες περαστες και βάλε παξιμάδια ασφαλείας στο τέλος.....θα γίνει καινούριο. Αν δε βρίσκεις τόσο μεγάλες πάρε μια ντιζα 6 άρα κόψε τρία κομμάτια....και βάλε παξιμάδια ασφαλείας και στις δύο πλευρές
 
Αδερφε μου πολυ καλα εκανες!!!
Δεν εκρινα τον Δημητρη
Αφορμη πηρα απο το σχολιο σου
Γενικα μιλαω για το που εχουν φτασει τις τιμες
Πρεπει να καταλαβουμε οτι εαν θελουμε να ξαναγινουν κανονικες πρεπει να μην αγοραζουμε
Τουλαχιστον οπου υπαρχει εναλλακτικη οδος
Γιατι δεν υπαρχει παντου
Το ξέρω Χρύσανθε. Το κατάλαβα αδερφέ, δεν παρεξηγώ. Χαβαλές uber alles! Οι τιμές έχουν πάει στον θεό και τα εισοδήματα συρρικνώνονται. Τεχνητή υποτίμηση λέγεται και είναι χαρακτηριστική νομισματική πολιτική, σε όλες τις τριτοκοσμικές χώρες με διεθνές νόμισμα. Πόσο μάλλον στο Ελλαδιστάν. Και εμείς τα ίδια κάνουμε, με τα σουβλάκια, χρόνια τώρα. Δεν βγαίνει αλλιώς. Και τρως καλύτερα και πολύ πιο οικονομικά! Αν μπορούσα να λύσω και τον γρίφο με την παρασκευή, σπιτικού γύρου, θα ήμουν πλήρης! Αυτός είναι η αιτία, που μου μιλάει ακόμα ο σουβλατζής!
 
στην προχθεσινή βόλτα ειδα αυτό και σκέφτηκα να το πάρω για λιγο πιο κει για καρτερι και να το επιστρέψω αλλα επειδή δεν ξέρω το κάτοχο δεν το έκανα. :)
 

Attachments

  • 404913455_942053797432790_6373714787836801846_n.jpg
    404913455_942053797432790_6373714787836801846_n.jpg
    92,4 KB · Προβολές: 107
στην προχθεσινή βόλτα ειδα αυτό και σκέφτηκα να το πάρω για λιγο πιο κει για καρτερι και να το επιστρέψω αλλα επειδή δεν ξέρω το κάτοχο δεν το έκανα. :)
Σκέφτηκες την πιθανότητα να έχει ψύλλους από καμμια γάτα που κοιμάται εκεί;🤔😱
 
Back
Top