Καιρός

Θα βρέχει , θα έχει κρύο , θα εξακολουθείς να πίνεις καφε.
Οκ.......... :p
.my man. Γιατί θα πας για ζοχούς ;
Όχι....θέλω να πάω να σφάξω 2 προβατίνες...:p:p
Βαλε 5 στρεμματα ρυζια και περιμενε.
Ρύζι.....αβέρτα...χωράφια...αβέρτα....νερά...foul....τρακτέρ βρίσκω πιο πολλά κ από τα κοτσύφια....βοηθώ θέλω...έλα...;);):p
 
πιάσε τα αρχ...... Λευτέρη. Χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα Χαχαχαχα
Εγώ να τα πιάσω, εάν ο καιρός θέλει όμως ξέρεις πως θα μας γράψει όλους στα αρχ___ του, εντάξει ημουν σίγουρος πως θα το καταλάβεις ότι για εσένα πήγαινε το σχόλιο χαχαχα!!!!!!!!! Μακάρι ρε φίλε να μπορέσουμε να πάμε κυνήγι, να σου πω την αλήθεια μου δεν νομίζω ότι θα δούμε κάτι τρομερό, και επιτέλους να δούμε και λίγο μπεκατσοκαιρο.
 
Αυτό περιμένουμε φίλε. να πέσει μια θερμοκρασία 0 βαθμούς να την νιώσουμε.... και να ανοίξει από νομο σε νόμο. να το χαρούν και κάποιοι άλλοι κυνηγοί το τελευταίο 1,5 μηνα.

Καλημέρα σου....
Αισιόδοξο σε βλέπω. Μακάρι.
 
Αυτό περιμένουμε φίλε. να πέσει μια θερμοκρασία 0 βαθμούς να την νιώσουμε.... και να ανοίξει από νομο σε νόμο. να το χαρούν και κάποιοι άλλοι κυνηγοί το τελευταίο 1,5 μηνα.

Καλημέρα σου....
Εγω φιλε μου βλεπω και κανονικα κυνηγι να ειχαμε , θα ειχαμε μεγαλες απαγορευσεις λογο χιονοκαλυψης...
 
Εγω φιλε μου βλεπω και κανονικα κυνηγι να ειχαμε , θα ειχαμε μεγαλες απαγορευσεις λογο χιονοκαλυψης...
Φιλε(μιας και εισαι ο πιο εγκυρος,τουλαχιστον κατα τη γνωμη μου),πες μας κατι περισοτερο.Τι βλεπεις;ποτε ξεκιναει;Θα φερει τοσο κρυο οσο λενε;
 
Φιλε(μιας και εισαι ο πιο εγκυρος,τουλαχιστον κατα τη γνωμη μου),πες μας κατι περισοτερο.Τι βλεπεις;ποτε ξεκιναει;Θα φερει τοσο κρυο οσο λενε;
Κ πόσο θα διαρκέσει ο "χιονιάς" γενικότερα Περικλή;;
Ξεκινάει δειλα δειλά από.πεμπτη με βροχές και χιόνια στα ορεινά ..
Παρασκευή μπαίνει το κρύο στα βόρεια
Με την Θεσσαλονίκη να βάζει υποψηφιότητα για να δει και μέσα.στην πόλη
Από εκεί και πέρα πόσο θα κρατήσει ακόμα δεν μπορούμε να το πούμε ,με το κρύο πάνω από το κεφάλι μας ...Είναι λίγο νωρίς ...Εγώ έτσι όπως το βλέπω το θα πάει Παρασκευή με τρίτη ....

Πάντως το κρύο ναι θα είναι αρκετό ..
Όχι κάτι ακραίο ..Χειμώνας είναι ....
Γιατί βλέπω να αρχιζουν να μας πρηζουν για πολικά εξπρές και τέτοια ....
 
Ξεκινάει δειλα δειλά από.πεμπτη με βροχές και χιόνια στα ορεινά ..
Παρασκευή μπαίνει το κρύο στα βόρεια
Με την Θεσσαλονίκη να βάζει υποψηφιότητα για να δει και μέσα.στην πόλη
Από εκεί και πέρα πόσο θα κρατήσει ακόμα δεν μπορούμε να το πούμε ,με το κρύο πάνω από το κεφάλι μας ...Είναι λίγο νωρίς ...Εγώ έτσι όπως το βλέπω το θα πάει Παρασκευή με τρίτη ....

Πάντως το κρύο ναι θα είναι αρκετό ..
Όχι κάτι ακραίο ..Χειμώνας είναι ....
Γιατί βλέπω να αρχιζουν να μας πρηζουν για πολικά εξπρές και τέτοια ....
Θα βγει γνωστός πλέον μετεωρολογος και θα λέει παλι οτι πλησιάζει το -12 στα 850hpa και θα το πάρουν οι ασχετοι μ@λ@κες από τα κανάλια και θα λένε ότι ξέρασε ο πολικός στροβιλος όλο το ψύχος πάνω μας.
Εγώ λέω πως θα μας στρώσει καλά Κεντρική Εύβοια στην παραδυρφια περιοχη! Εσύ Περικλή πως το κόβεις????
 
Back
Top