Καιρός

Λίγα τα χιόνια σε εμάς
Τα πιο πολλά θα είναι σε Έβρο και βορειότερα..Όπως και Τουρκία πάλι
Το σημαντικό θα είναι η μεγάλη πτωση σε.σχεση με σήμερα ..
Κατά τ αλλά μια τυπική χειμερινή κακοκαιρια θα είναι ..τιπτ τρομερό
Περι μου φαινεται χαλας την πιατσα .think.
Στις ειδησεις ειπαν οτι εδω και τρεις μερες αυξηθηκαν οι παραγγελιες σε προμηθεια πετρελαιου και καυσοξυλων
εδω στο λεκανοπεδιο του Καζακσταν hippohippo
λογω τις σφορδης κακοκαιριας που θα ακολουθησει απο αυριο
Το μονο σιγουρο ειναι οτι απο αυριο το κασκολ το γαντι και το κουκουλωμα αλα ισλαμ θα παει γονα .big smile.
 
καλημερα σας
Ενα εχω να πω..μην μας γελαει η καλοκαιρια των τελευταιων ημερων
Δεν θα βγει ετσι ο μηνας
και το ερχομενο σ.κ θα εχουμε βροχες αλλα και για αργοτερα βγαζει παλι λιγο κρυουλακι..
ακομα μην κατεβασετε κοντομανικα...
 
Aντε τράβα να πετάξεις αετό τώρα Κωστάκη και άσε τις τσίχλες. .sarcastic.
Η κατασταση δεν σώνεται
Ρε φιλαράκι με ενδιαφέρει να μην βραχούν τα κάρβουνα πως θα κάνουμε κυνήγι έτσι! .big smile. ρε Πέρι σας κόψανε το ίντερνετ εκεί στα βουνά?
 
Παντα οταν τελειωνει το κυνηγι κανω ενα off,,,
Μια παρατηρηση εχω να κανω,,Γιατι διαβαζω οτι θα ανεβει η θερμοκρασια και θα περιοριστει ο κορονοτετοιος
Αυτες οι μερες εχουν μια ανοδο , κατι που δεν θα κρατησει και πολυ , μιας και εχουμε μια ταση για αρκετα σημαντικη πτωση τις θερμοκρασιας απο της 15 και μετα..
Δεν βλεπω να βγαινουν ακομα κοντομανικα....
 
Παντα οταν τελειωνει το κυνηγι κανω ενα off,,,
Μια παρατηρηση εχω να κανω,,Γιατι διαβαζω οτι θα ανεβει η θερμοκρασια και θα περιοριστει ο κορονοτετοιος
Αυτες οι μερες εχουν μια ανοδο , κατι που δεν θα κρατησει και πολυ , μιας και εχουμε μια ταση για αρκετα σημαντικη πτωση τις θερμοκρασιας απο της 15 και μετα..
Δεν βλεπω να βγαινουν ακομα κοντομανικα....
Ευχαριστούμε Περικλή!!
 
Καλησπερα σας και παλι..
ΔΕν θα γραψω τιπτ για τον καιρο...
Δεν ειναι μερες αυτες για τετοια...Θα γραψω ομως οτι αυτη η κατασταση στον πλανητη , ειναι ασχημη για τους ανθρωπους αλλα ευεργετικη για τον ιδιο τον πλανητη,,,
Καλως η κακος ειμαστε ενα μικροβιο που τον τρωει ,Ηδη εχουμε στοιχεια που δειχνουν να αλλαζουν πολλα ,σε μονο λιγες μερες παυσης της ανθρωπινης κακης παρεμβασης..
Ισως οταν με το καλο τελειωσουν ολα ξανασκευτουμε καποια πραγματα,,
 
Back
Top