Καιρός

Αυτός ο Windys αρκετές φορές με οδήγησε στο πατσατζιδικο στην Μάνδρα αντί στον κυνηγοτοποτο των Δερβενοχωρίων .hair.
Πχ μου έδειχνε συννεφιά και όταν πέρναγα την Πηγή έριχνε Μητροπολίτες .hair.
Από τότε τον έχω σε καραντίνα μέχρι να σοβαρευτει επιτέλους :p:p;);)
ο windys εχει πολλες επιλογες προγνωστικων, μηπως να το ψαξεις καλυτερα?
 
Και μεις εδω ολο το βραδυ αστραπες στο φουλ και βροχουλα καλη..επιτελους μουσκεψε το εδαφος..βεβαια θελει και αλλο για να πουμε οτι μαλακωσε λιγο το χωμα..για να δουμε μακαρι να δωσει κανα δυο βροχουλες μεχρι να βγει ο μηνας
 
Περικλή αδερφέ έχουμε καμία καλή βροχή για εδώ πέρα αύριο..... άντε γιατί την Τετάρτη Πρέπει να πάω με τα εργαλεία για εκπαιδευτικό στα αλπικά.....
Βροχη καλη ,μονο δυτικη ελλαδα και μακεδονια.....

Ασε τις περδικες ησυχες ρε... .yel. .yel. .yel.
 
Θεσσαλονίκη άρχισε η βροχή ήρεμη προς το παρόν αλλά πιο μετά περιμένουμε να ανέβει η ένταση της!
Πολύ ενθαρρυντικές αυτές οι βροχές αν αναλογιστούμε ότι σε σύντομο χρονικό διάστημα περιμένουμε τα αποδημητικά!
 
Μιλάμε για πολύ νερό και απότομο....:eek:
Με δυνατό βόριο αέρα.....δν θα μίνει ελιά για ελιά μου φένεται....:confused:

url=https://postimg.cc/dL1ZrxrV]
20190924-094418.jpg
[/url]



Μιλάμε για νερό...όχι αστεία.
Ακόμη ψάχνω να βρω 2 πλαστικές καρέκλες που λείπουν από την αυλή......sarcastic..sarcastic.
Τώρα πάει να κόψει.......
 
Και εδώ έχει ένα 3ωρο που βρέχει...
περι πες αλεύρι.... Χαχαχαχα
Βρε αλεπουδιαρη για καλή βροχή ρώτησες .
Αυτό που κάνει σήμερα το πρωί Ήπειρο και Πελλοπονησο είναι καλή βροχή ..σε εσάς εδωσε λίγα πράγματα
 
Σε μας εδω Ιθακη το πρωι μεχρι τις 11 εριχνε καλη βροχη σε σημειο που ποτισε το εδαφος καλα..μετα εκοψε και πριν λιγο εριξε αλλη μια ψιχαλα για λιγα λεπτα..αντε να μαλακωσει λιγο το εδαφος να υποδεχτουμε τις μακρομυτες
 
Back
Top