Καιρός

καλησπερα γεροντες
ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην κανω το χατιρι σε εναν αλλα στους πολλους , και να αρχισουμε σιγα σιγα να τα ξαναλεμε..

Ζεστη στην δυτικη ευρωπη , βαρανε τα καναλια και δικιο εχουν , εμας δεν δειχνει να μας πιανει , τουλαχιστον για τις επομενες 7+ μερες
Εμεις θα μεινουμε στο θεωριτικα ψυχρο κομματι , με τους βοριαδες να παραμενουν..(Δυστυχως κατι που ευνοει τις πυρκαγιες..προσοχη!!!)
Γενικα εχουμε αρκετα υγρο το πρωτο κομματι του καλοκαιριου ιδικα στην βορεια ελλαδα..Κατι που ειναι καλο
 
καλησπερα γεροντες
ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην κανω το χατιρι σε εναν αλλα στους πολλους , και να αρχισουμε σιγα σιγα να τα ξαναλεμε..

Ζεστη στην δυτικη ευρωπη , βαρανε τα καναλια και δικιο εχουν , εμας δεν δειχνει να μας πιανει , τουλαχιστον για τις επομενες 7+ μερες
Εμεις θα μεινουμε στο θεωριτικα ψυχρο κομματι , με τους βοριαδες να παραμενουν..(Δυστυχως κατι που ευνοει τις πυρκαγιες..προσοχη!!!)
Γενικα εχουμε αρκετα υγρο το πρωτο κομματι του καλοκαιριου ιδικα στην βορεια ελλαδα..Κατι που ειναι καλο
Που είσαι ρε Περί γαμω τα βάσανα μου και μας έχει φάει αυτός ο Windy's .hair. .sarcastic. .sarcastic.
Αυτό με το ψυχρό κομμάτι πολύ μου άρεσε
έχουμε ελπίδες να καψαλισουμε καμία δικιλη προβατίνα bbq2χωρις να ιδρώσουμε .my man.
 
Που είσαι ρε Περί γαμω τα βάσανα μου και μας έχει φάει αυτός ο Windy's .hair. .sarcastic. .sarcastic.
Αυτό με το ψυχρό κομμάτι πολύ μου άρεσε
έχουμε ελπίδες να καψαλισουμε καμία δικιλη προβατίνα bbq2χωρις να ιδρώσουμε .my man.
εκλαψα ρε..χαχαχαχααχαχαχχα
ψυχρο σε σχεση με την καψα στην δυτικη ευρωπη...μην φανταστεις οτι θα χιονισει κιολας..χαχαχα
ολη την δουλεια θα την κανει ο βοριας....απλα τον φοβαμαι τετοια εποχη..εαν ηταν οκτωμβριος θα πιαναμε τα διασελα..!!χαχχα
 
καλησπερα γεροντες
ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην κανω το χατιρι σε εναν αλλα στους πολλους , και να αρχισουμε σιγα σιγα να τα ξαναλεμε..
Από τις σωστότερες κουβέντες που έχουν γραφτεί σ αυτό το φόρουμ.
Μπράβο ρε Πέρι.
Μακάρι να το δουν έτσι κι αλλά παιδιά
 
Από τις σωστότερες κουβέντες που έχουν γραφτεί σ αυτό το φόρουμ.
Μπράβο ρε Πέρι.
Μακάρι να το δουν έτσι κι αλλά παιδιά
Δικιο εχεις,αλλα τι γινεται οταν πρεπει να δωσεις τοπο στην οργη για πολλους και οχι για εναν;;;Τι γινεται οταν υπαρχουν κλικες που κινουν τα "νηματα" και αποζητουν "καταξιωση",κοινως,ποιος την εχει μεγαλυτερη,ο ποιο κυνηγαρας...κλασικα πραγματα οπως εγιναν και σε εταιρο,υπο διαλυση κυνηγετικο φορουμ....Πχ η στοχευμενη επιθεση στον Χρηστο Σωτηροπουλο...Μην με ρωτησεις ποιοι και πως...Θα καταλαβεις...Οποιος εχει τη μυγα "μυγιαζεται".sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Δικιο εχεις,αλλα τι γινεται οταν πρεπει να δωσεις τοπο στην οργη για πολλους και οχι για εναν;;;Τι γινεται οταν υπαρχουν κλικες που κινουν τα "νηματα" και αποζητουν "καταξιωση",κοινως,ποιος την εχει μεγαλυτερη,ο ποιο κυνηγαρας...κλασικα πραγματα οπως εγιναν και σε εταιρο,υπο διαλυση κυνηγετικο φορουμ....Πχ η στοχευμενη επιθεση στον Χρηστο Σωτηροπουλο...Μην με ρωτησεις ποιοι και πως...Θα καταλαβεις...Οποιος εχει τη μυγα "μυγιαζεται".sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Επέτρεψε μου αλλά είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Στο θέμα μας (καιρός) παρακαλώ.
 
Δικιο εχεις,αλλα τι γινεται οταν πρεπει να δωσεις τοπο στην οργη για πολλους και οχι για εναν;;;Τι γινεται οταν υπαρχουν κλικες που κινουν τα "νηματα" και αποζητουν "καταξιωση",κοινως,ποιος την εχει μεγαλυτερη,ο ποιο κυνηγαρας...κλασικα πραγματα οπως εγιναν και σε εταιρο,υπο διαλυση κυνηγετικο φορουμ....Πχ η στοχευμενη επιθεση στον Χρηστο Σωτηροπουλο...Μην με ρωτησεις ποιοι και πως...Θα καταλαβεις...Οποιος εχει τη μυγα "μυγιαζεται".sarcastic..sarcastic..sarcastic.
Θοδωρή θεωρώ πως το μήνυμα σου προσβάλλει όλη την διαχειριστική ομάδα. Αν έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο πες το, αλλιώς με το να πετάς σπόντες για κλίκες που κινούν τα νήματα δεν νομίζω να βοηθάς. Σε κάθε περίπτωση καλό είναι να επιστρέψουμε στο θέμα μας που είναι ο καιρός. Είμαι στη διάθεση σου να συζητήσουμε με πμ ότι θέλεις καθώς δυστυχώς ή ευτυχώς δεν υπάρχει θέμα "ξεκατινιάσματα" στο φόρουμ.
 
Θοδωρή θεωρώ πως το μήνυμα σου προσβάλλει όλη την διαχειριστική ομάδα. Αν έχεις να πεις κάτι συγκεκριμένο πες το, αλλιώς με το να πετάς σπόντες για κλίκες που κινούν τα νήματα δεν νομίζω να βοηθάς. Σε κάθε περίπτωση καλό είναι να επιστρέψουμε στο θέμα μας που είναι ο καιρός. Είμαι στη διάθεση σου να συζητήσουμε με πμ ότι θέλεις καθώς δυστυχώς ή ευτυχώς δεν υπάρχει θέμα "ξεκατινιάσματα" στο φόρουμ.
Δεν ανεφερα ονοματα....Εγραψα κατι....Αλλα καποια πραγματα εδω μεσα με επηρεαζουν και μενα...Πχ, ο Σωτηροπουλος με τις γνωσεις του,θεωρω πως βοηθουσε και επαιρνα πραγματα απο αυτον..Αλλα δυστηχως την "εκανε" ολως "τυχαιως"....Εκει ψιλοσπαζομαι.....Τα ξεκατινιασματα στο φορουμ πανε και ερχονται σε ορισμενα threads,εμενα βρηκες ν μ πεις;;;Τεσπα δν ξαναασχολουμαι...Τα βασικα που χρειαζομαι τα παιρνω απ το φορουμ....
 
Δεν ανεφερα ονοματα....Εγραψα κατι....Αλλα καποια πραγματα εδω μεσα με επηρεαζουν και μενα...Πχ, ο Σωτηροπουλος με τις γνωσεις του,θεωρω πως βοηθουσε και επαιρνα πραγματα απο αυτον..Αλλα δυστηχως την "εκανε" ολως "τυχαιως"....Εκει ψιλοσπαζομαι.....Τα ξεκατινιασματα στο φορουμ πανε και ερχονται σε ορισμενα threads,εμενα βρηκες ν μ πεις;;;Τεσπα δν ξαναασχολουμαι...Τα βασικα που χρειαζομαι τα παιρνω απ το φορουμ....
Θοδωρή έχουμε τελείως διαφορετική αντίληψη για το φόρουμ. Όταν βλέπω κάτι στραβό το λέω. Αν έχει ξεφύγει και κάτι δεν είναι από επιλογή. Από την αντιπαράθεση βελτιωνόμαστε σαν άνθρωποι άλλωστε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση θεώρησα λάθος την τοποθέτηση σου γιατί με προσβάλλει σαν διαχειριστής. Να μου επιτρέψεις να σου πω ότι το φόρουμ δεν είναι για να παίρνεις τα βασικά μόνο όπως λες. Είναι και για να δίνεις αλλά κυρίως για να υπάρχει ένας χώρος που να αισθάνεσαι σε κυνηγετικό περιβάλλον όλο τον χρόνο και να περνάς όμορφα με όσους εσύ επιλέξεις. Καλή συνέχεια.
 
Δεν ανεφερα ονοματα....Εγραψα κατι....Αλλα καποια πραγματα εδω μεσα με επηρεαζουν και μενα...Πχ, ο Σωτηροπουλος με τις γνωσεις του,θεωρω πως βοηθουσε και επαιρνα πραγματα απο αυτον..Αλλα δυστηχως την "εκανε" ολως "τυχαιως"....Εκει ψιλοσπαζομαι.....Τα ξεκατινιασματα στο φορουμ πανε και ερχονται σε ορισμενα threads,εμενα βρηκες ν μ πεις;;;Τεσπα δν ξαναασχολουμαι...Τα βασικα που χρειαζομαι τα παιρνω απ το φορουμ....
Το καλύτερο φίλε μου είναι να μπαίνεις στοχευμένα να διαβάζεις ότι σε απασχολεί... Δυστυχώς και εγώ όταν έμπαινα παντού το μόνο που κέρδιζα ήταν νεύρα τιπτ άλλο....
 
καλησπερα γεροντες
ειπα να δωσω τοπο στην οργη και να μην κανω το χατιρι σε εναν αλλα στους πολλους , και να αρχισουμε σιγα σιγα να τα ξαναλεμε..

Ζεστη στην δυτικη ευρωπη , βαρανε τα καναλια και δικιο εχουν , εμας δεν δειχνει να μας πιανει , τουλαχιστον για τις επομενες 7+ μερες
Εμεις θα μεινουμε στο θεωριτικα ψυχρο κομματι , με τους βοριαδες να παραμενουν..(Δυστυχως κατι που ευνοει τις πυρκαγιες..προσοχη!!!)
Γενικα εχουμε αρκετα υγρο το πρωτο κομματι του καλοκαιριου ιδικα στην βορεια ελλαδα..Κατι που ειναι καλο


Καλως τον Περι...λογικο ειναι να υπαρχουν και καποιοι <παραξενοι> οπως υπαρχουν και παντου στην κοινωνια...απλά ενηερωνε εμας, κα μην ασχολησε :)
 
Καλησπέρα σας και καλή εβδομάδα και καλό μήνα και καλά κρασιά...

Όπως είχαμε πει ο βοριάς μας κράτησε δροσερούς αυτές τις μέρες ,σε σχέση με τον καύσωνα στην δυτική Ευρώπη που τους έκαψε κανονικά ...

Σιγά σιγά θα πέσουν οι βοριάδες σε εμάς με αποτέλεσμα να ανέβει η θερμοκρασία τις επόμενες μέρες ,..Θα κάνει ζέστη αλλά όχι τιπτ τραγικό και ακραίο ,ιουλιος μπαίνει στατιστικά ο ζεστός μήνας του χρόνου ... Κάτι ακραία που διαβάζω και ακούω για αυτήν την εβδομάδα μην δίνετε σημασία πραγματικά ......το καλό το φυλάει για αργότερα

Έχουμε πολύ ζέστη από κάτω μας να περιμένει ,και με την κατάρευση του μπλοκ στην κεντρική Ευρώπη ,κάπου μετά τις εκλογές 8/10 του μήνα ,μαζί με την νέα κυβέρνηση δείχνει να έρχεται και σε εμάς πολύ ζέστη.....ίσως και ο πρώτος κανονικός καύσωνας ....
Αναμένουμε να δούμε πως θα πάει ...
 
Back
Top