Καιρός

Το βλέπω βικ από χτες το βραδυ πρέπει να σας εχει σκίσει!!
Ναι ρε Κώστα γαματα, και σήμερα το πρωί έβρεχε, έχω να βγω δέκα μέρες και έχω τρελαθεί, τώρα για αύριο πάλι βροχές δίνει, εύχομαι να είναι ψέμα χάχα
 
Ναι ρε Κώστα γαματα, και σήμερα το πρωί έβρεχε, έχω να βγω δέκα μέρες και έχω τρελαθεί, τώρα για αύριο πάλι βροχές δίνει, εύχομαι να είναι ψέμα χάχα
Τετάρτη πρωι να βγεις οπωσδήποτε, ο,τι καιρο και να κανει... ;)
 
Ναι ρε Κώστα γαματα, και σήμερα το πρωί έβρεχε, έχω να βγω δέκα μέρες και έχω τρελαθεί, τώρα για αύριο πάλι βροχές δίνει, εύχομαι να είναι ψέμα χάχα
καιγεσε παλικαριμου καιγεσε;;;; αλες 10 μερες θα κανης να βγηςςweather1.yelling.
 
Ναι ρε Κώστα γαματα, και σήμερα το πρωί έβρεχε, έχω να βγω δέκα μέρες και έχω τρελαθεί, τώρα για αύριο πάλι βροχές δίνει, εύχομαι να είναι ψέμα χάχα

παλιε μου φιλε δεν ειναι ψεμα , απο 05¨00 06¨00 το πρωι θα σας πιασει
 
ΣΑΠΙΣΑΜΕ στο νερο παλι σημερα απο την νυχτα βρεχει μεχρι τωρα ασταματητα, αντε μπας και κοψει το απογευμα να βγω αυριο μια βολτα γιατι θα κανω 10 μερες να ξαναπαω κυνηγι, δυστηχως ο φετινος δεκεμβρης δεν με πηγε καλα, 2-3 φορες πηγα αυτο το μηνα
 
ΣΑΠΙΣΑΜΕ στο νερο παλι σημερα απο την νυχτα βρεχει μεχρι τωρα ασταματητα, αντε μπας και κοψει το απογευμα να βγω αυριο μια βολτα γιατι θα κανω 10 μερες να ξαναπαω κυνηγι, δυστηχως ο φετινος δεκεμβρης δεν με πηγε καλα, 2-3 φορες πηγα αυτο το μηνα
.yelling..very funny.
 
περι ,περιμενουμε να μας δωσεις τα φωτα σου για της επομενες μερες!:)

Δεν εχει αλλαξει κατι σε αυτα που εχουμε πει
Η κακοκαιρια περναει μεχρι αργα το βραδυ σημερα.....απο αυριο θα αφησει μονο κρυο και αυτο για μια μερα ακομα
Κατι ψιχαλες παει να βγαλει παρασκευη για την πελοποννησο,αλλα τιπτ σπουδαιο
Γενικα μεχρι 26-27 του μηνα δεν θα εχουμε αλλες βροχες...
Θα βγει το θερμο σεναριο που ειχαμε πει...
Ανοδος θερμοκρασιας απο παρασκευη και εως 26/27 του μηνα ..Κυρως την διαρκεια της μερας ως προς τις μεγιστες θερμοκρασιες ,,,,Τα πρωινα θα τσιμπαει λιγο ,ιδικα με την ξαστερια.....αλλα οχι τιπτ σοβαρο
,πασχουγεννα θα εχουμε ...........
Μετα της 27 παει να στρωσει χαλακι χειμερινο παλι........θα τα δουμε
 

Ναι η αλλαγη που περιμεναμε 26 μεσημερι και μετα 27 , δειχνει να ερχεται πιο γρηγορα..
Αλλα θελω να το περιμενω λιγο ακομα.
Για εμενα ο Σακης ειναι οτι καλυτερο υπαρχει στην τηλεροραση στον τομεα αυτο..., αλλα νομιζω οτι βιαστηκε να το δωσει απο σημερα..
Το 26-27 ειναι πιο σταθερο νομιζω και η αλλαγη δεδομενη
 
26-28 θα βάλει κρύο και ίσως δούμε και λίγα χιονακια και πιο χαμηλά. Αυτό που με έχει σε προσμονή είναι το αμυδρο σενάριο την πρωτοχρονιά να κάτσει σκηνικό με ψηλό βαρομετρικο ΒΔ μας και να περάσει το χαμηλό νότια...
 
Last edited:
26-28 θα βάλει κρύο και ίσως δούμε και λίγα χιονακια και πιο χαμηλά. Αυτό που με έχει σε προσμονή είναι το αμυδρο σενάριο την πρωτοχρονιά να κάτσει σκηνικό με ψηλό βαρομετρικο ΒΔ μας και να περάσει το χαμηλό νότια...
Δειχνει να κραταει ο αντικυκλωνας στα β.δ μεχρι την πρωτοχρονια , θα εχουμε αναδιπλωση και νεα πτωση της θερμοκρασιας μετα την κακοκαιρια 26/28 που λες φιλε..
Δεν ειναι τοσο αμυδρο , με τον αντικυκλωνα να κραταει θεση στην αγγλια ,εμεις θα παμε σε ψυχρη περιοδο απο τα χριστουγεννα και μετα...
 
Δειχνει να κραταει ο αντικυκλωνας στα β.δ μεχρι την πρωτοχρονια , θα εχουμε αναδιπλωση και νεα πτωση της θερμοκρασιας μετα την κακοκαιρια 26/28 που λες φιλε..
Δεν ειναι τοσο αμυδρο , με τον αντικυκλωνα να κραταει θεση στην αγγλια ,εμεις θα παμε σε ψυχρη περιοδο απο τα χριστουγεννα και μετα...

Δεν σε ξαναπιστευω Περικλή .yel..yel..yel..yel..yel..sarcastic..sarcastic..yelling. .yelling.
 
Δειχνει να κραταει ο αντικυκλωνας στα β.δ μεχρι την πρωτοχρονια , θα εχουμε αναδιπλωση και νεα πτωση της θερμοκρασιας μετα την κακοκαιρια 26/28 που λες φιλε..
Δεν ειναι τοσο αμυδρο , με τον αντικυκλωνα να κραταει θεση στην αγγλια ,εμεις θα παμε σε ψυχρη περιοδο απο τα χριστουγεννα και μετα...
οτι και να κανει απο εδω και περα παει την χασαμε την χρονια , ουτε τσιχλα δεν εχει , ΜΑΥΡΑ ΧΑΛΙΑ δεν θυμαμε στα 53 μου καμια χρονια σαν την φετηνη μεχρη τωρα , ελπηζω να αλαξει λιγο στο τελος προς το καλυτερο
 
Back
Top