Καιρός

Σέβομαι απόλυτα την ηλικία του..
Αλλά ο άνθρωπος έχει πει επικές σαχλαμάρες ..Επικές ...
Νταξει έχει πει σαχλαμάρες αλλά έχει πάθος και μου αρέσει αυτό.

Στα δικά μας τώρα, νομίζω πως πάμε από το κακό στο χειρότερο. Διέψευσε με σε παρακαλώ!!!!
 
Νταξει έχει πει σαχλαμάρες αλλά έχει πάθος και μου αρέσει αυτό.

Στα δικά μας τώρα, νομίζω πως πάμε από το κακό στο χειρότερο. Διέψευσε με σε παρακαλώ!!!!
Δεν έχω συνέλθει ακόμα από τα εγκαίνια χθες..🤣🤣🤣 ...Αύριο θα σου απαντήσω ,να κάτσω να δω κανένα χαρτη,ήρεμα .....
 
Δεν έχω συνέλθει ακόμα από τα εγκαίνια χθες..🤣🤣🤣 ...Αύριο θα σου απαντήσω ,να κάτσω να δω κανένα χαρτη,ήρεμα .....
Μόλις μίλησα με ένα από τα παιδιά που κυνηγάμε μαζί. Ήταν και αυτός εκεί και έχει λαλήσει....
 
Last edited:
Νταξει έχει πει σαχλαμάρες αλλά έχει πάθος και μου αρέσει αυτό.

Στα δικά μας τώρα, νομίζω πως πάμε από το κακό στο χειρότερο. Διέψευσε με σε παρακαλώ!!!!
Γιατί Ωρε μια χαρά πάμε εδώ έχει ρίξει μια χαρά νερά κρύα θελουμε τωρα
 
Έλα από εδώ μια να δεις....Ξερα ακόμη και στα έλατα. Τελείως στεγνά είναι από κάτω.
Κατάλαβα … έχω γνωρίσει χρονιές εδώ ξεραμένα τα παντα η κυχλες να μπενουν κατά ριπάς χιλιάδες και να πιάνου κοντά στο βάλτο ο Οκτώβριος ήταν αβρωχως και είχε πολύ κρυο… μην σκας για αυτό δημητρη απλός θα κάτσουν ποιο χαμηλα τα πουλια το θέμα είναι να είναι η χρονια να μπουν
 
Κατάλαβα … έχω γνωρίσει χρονιές εδώ ξεραμένα τα παντα η κυχλες να μπενουν κατά ριπάς χιλιάδες και να πιάνου κοντά στο βάλτο ο Οκτώβριος ήταν αβρωχως και είχε πολύ κρυο… μην σκας για αυτό δημητρη απλός θα κάτσουν ποιο χαμηλα τα πουλια το θέμα είναι να είναι η χρονια να μπουν
Καλά γιαυτό ούτε λόγος! Έχω πέσει σε μπάσιμο με 30 βαθμούς. Αλλά και το καιρικό γενικά γύρω από τα μπασίματα δεν με ενθουσιάζει καθόλου. Ας περιμένουμε τον Περικλή που έχει παραπάνω γνώσεις και εμπειρία να μας πει οπότε μπορέσει.
 
Καλά γιαυτό ούτε λόγος! Έχω πέσει σε μπάσιμο με 30 βαθμούς. Αλλά και το καιρικό γενικά γύρω από τα μπασίματα δεν με ενθουσιάζει καθόλου. Ας περιμένουμε τον Περικλή που έχει παραπάνω γνώσεις και εμπειρία να μας πει οπότε μπορέσει.
Οπότε ξεμεθυσι από το μεθύσι το χθεσινό!
 
Καταρχας ακόμα.δεν έχω συνέλθει..🤣🤣🤣

Να πω ότι το μέτωπο των βροχών τελικά το έπιασε ο Γερμανός (Icon) και πάλι,μόνος του στην αρχή...Να τον κοιτάτε είναι καλός...Το τρέχει και το windy

Τώρα έγραψα για το 5/6 του μήνα δείχνουν καλές μέρες..Για την ημερομηνία που έχουμε ...Όσο πάμε πιο κοντά στις μέρες ,αυτές το έχει μετακινήσει ακόμα ανατολικά.. Ουσιαστικά βοηθάει το Αν.Αιγαιο και κυρίως την Τουρκία....Σίγουρα θα έχουμε κάποιες εμφανίσεις,σε εμάς γενικά ...Εγώ εάν είχα δυνατότητα θα έβγαινα τα πρωινά αυτά ...

Δεν βοηθάει το ότι δεν ανεβαίνει πιο ψηλά στην Ευρώπη ο Υ ..Το β.ρεύμα μας έρχεται απο μαύρη θάλασσα ,Πάντα μας ευνοεί να ειναι πιο δυτικά και πιο ψηλά.....

Από εκεί και πέρα ..Γίνεται πάλι ότι δείχνει ένα μήνα τώρα..Κακοκαιρίες Στην β.δυτική Ευρώπη... Τουλάχιστον αυτό ας σπάσει με ένα χαμηλό να κινηθεί προς τα εμάς ..🙏🙏🙏

Δεν δείχνει κάτι ιδανικό ακόμα ούτε σε βροχές ούτε σε Βόρειο ρεύμα ...
 
Last edited:
Καταρχας ακόμα.δεν έχω συνέλθει..🤣🤣🤣

Να πω ότι το μέτωπο των βροχών τελικά το έπιασε ο Γερμανός (Icon) και πάλι,μόνος του στην αρχή...Να τον κοιτάτε είναι καλός...Το τρέχει και το windy

Τώρα έγραψα για το 5/6 του μήνα δείχνουν καλές μέρες..Για την ημερομηνία που έχουμε ...Όσο πάμε πιο κοντά στις μέρες ,αυτές το έχει μετακινήσει ακόμα ανατολικά.. Ουσιαστικά βοηθάει το Αν.Αιγαιο και κυρίως την Τουρκία....Σίγουρα θα έχουμε κάποιες εμφανίσεις,σε εμάς γενικά ...

Δεν βοηθάει το ότι δεν ανεβαίνει πιο ψηλά στην Ευρώπη ο Υ ..Το β.ρεύμα μας έρχεται απο μαύρη θάλασσα ,Πάντα μας ευνοεί να ειναι πιο δυτικά και πιο ψηλά.....

Από εκεί και πέρα ..Γίνεται πάλι ότι δείχνει ένα μήνα τώρα..Κακοκαιρίες Στην β.δυτική Ευρώπη... Τουλάχιστον αυτό ας σπάσει με ένα χαμηλό να κινηθεί προς τα εμάς ..🙏🙏🙏

Δεν δείχνει κάτι ιδανικό ακόμα ούτε σε βροχές ούτε σε Βόρειο ρεύμα ...
Κάνει αυτή για μπασιματα?
 
Νταξει έχει πει σαχλαμάρες αλλά έχει πάθος και μου αρέσει αυτό.

Στα δικά μας τώρα, νομίζω πως πάμε από το κακό στο χειρότερο. Διέψευσε με σε παρακαλώ!!!!
Είμαστε σε πολύ κρίσιμο σημείο ..
Οι μεταβολές πάνε στις 6/7 μέρες κάπου εκεί...

Θεωρώ ότι μια ευνοϊκή κατάσταση από θέμα περασμάτων ,θα μας κάτσει μόνο μετά από κακοκαιρία με βροχές από Δυτικά...
Δυστυχώς δεν δείχνει δυναμική να σηκωθεί ο Υ ποιο βόρεια στην κεντρική Ευρώπη, να μας στείλει από εσωτερικά τους βοριάδες.....

Με τον Ατλαντικό σε τέτοια κίνηση με χαμηλά ,μπορεί να φάμε τεράστια μουφα φέτος ....Μακαρι να αλλάξει ..
 
Back
Top