Καιρός

Τους ευνοεί το βοριαδάκι και οι ενισχυμένοι άνεμοι που (θα) επικρατούν(-ήσουν) στα σχέδια τους για φωτιές...Αν και από ότι έχω καταλάβει είναι κατά του κυνηγίου, τον καιρό τον διαβάζει καλά....
Αυτό το τελευταίο τι μου το είπες!!!Δεν το ξαναβλέπω!
 
Αυτό το τελευταίο τι μου το είπες!!!Δεν το ξαναβλέπω!
Ναι χεστηκαμε για το αν είναι υπέρ του κυνηγιού ο Σάκης. Και ότι λέει για τον καιρο δεν είναι θέσφατο. Έχει πάει κουβά πολλές φορες. Χαρακτηριστικά τον χειμώνα που πέρασε είχε δώσει και χιόνια μέσα στην Θεσσαλονίκη και βγήκε στο facebook από τον Χορτιάτη που είχε μια πέτσα 1-2 εκατοστών και ελεγε, να σας στο είπα ότι θα χιονίσει. Τώρα τι Χορτιάτης τι Αριστοτέλους , το ίδιο πράγμα ειναι.......
 
πως θα παει μεχρι το σκ?
Από Παρασκευή έχουμε διαταραχη. Το Σ/Κ θα έχουμε σε πολλές περιοχές βροχές και δροσουλα για μερικές μερες!!! Κάθε μέρα του κωλοκαιριου που περνάει χωρίς υπερβολικη ζέστη είναι σαν να μου δίνεις μια κάσα μαύρα ΠΥΡΚΑΛ στα 67mm......
 
Τι έρχεται ρε!λέγε κι αλλά!
Πάμε για βράσιμο διαρκειας. Ότι χειρότερο πιστευω. Χίλιες φορές να έχει 2-3 μέρες 40-41 και να πέφτει μετά παρα 10 συνεχομενες μέρες 37-38 όπως δείχνει τωρα. Μακάρι να αλλάξουν τα μοντέλα!
 
Πάμε για βράσιμο διαρκειας. Ότι χειρότερο πιστευω. Χίλιες φορές να έχει 2-3 μέρες 40-41 και να πέφτει μετά παρα 10 συνεχομενες μέρες 37-38 όπως δείχνει τωρα. Μακάρι να αλλάξουν τα μοντέλα!
Δυο εβδομάδες έμειναν μέχρι την άδεια θα βγάλουμε την μπεμπελη με συνδιασμό το φιμουτρο :(
 
Δυο εβδομάδες έμειναν μέχρι την άδεια θα βγάλουμε την μπεμπελη με συνδιασμό το φιμουτρο :(
Εγω τελειώνω στις 11 Αυγούστου. Αν έχει τέτοιες θερμοκρασίες και με την δουλεία που έχει τον ηπιαμε! Και φυσικά μάσκα υποχρεωτικά μέσα στους χώρους του εργοστασίου....
 
Εγω τελειώνω στις 11 Αυγούστου. Αν έχει τέτοιες θερμοκρασίες και με την δουλεία που έχει τον ηπιαμε! Και φυσικά μάσκα υποχρεωτικά μέσα στους χώρους του εργοστασίου....
Και σε εμάς έγινε υποχρεωτική επαναφορά του φιμωτρου εδώ και δύο εβδομάδες και μας βλέπω και για όλο τον χειμώνα και βάλε :confused::confused:
 
Και σε εμάς έγινε υποχρεωτική επαναφορά του φιμωτρου εδώ και δύο εβδομάδες και μας βλέπω και για όλο τον χειμώνα και βάλε :confused::confused:
παντως να προσεχετε παιδια ειδικα τον αυγουστο που εχουμε και μια εναρξη απο κορονα γινεται χαμος.
 
Back
Top