Καιρός

Περιοχή
Γαλατσι-Ηλεκτρα Μεσσηνιας
Όνομα
περικλης
Νομίζω ότι είναι και η πρώτη φορά που ένα τέτοιο φαινόμενο συμβαίνει εδώ στην χώρα μας.
οχι δεν ειναι φιλε μου
ειχαμε και το 2018 τον ζορμπα......που λεγανε τοτε και παλιοτερα και αλλες κακοκαιριες οταν ακομα δεν τους εδιναν ονομα,....ο ζορμπας ειχε περασει νοτια απο την πελοποννησο
το σημερινο θα πεσει πανω στα ιονια νησια και στην βδ πελοποννησο.....εκει ειναι το προβλημα

Να πω εδω και παλι ζακυνθος και κεφαλλονια μεγαλη προσοχη..

https://en.sat24.com/en/gr/infraPolair

Περιοχή
καρδιτσα-λιμνη πλαστηρα.....
Όνομα
Λάμπρος
αδερφουλη από εχθές το απόγευμα μεχρι και τώρα βρέχει πολύ καλά. με μεγάλη ποσότητα νερού. αυτό βλέπω από κάμερα.
δεν νιώθω κούραση από την χαρά. πάλι μαγικά έκανες
..sex hard..sex hard..sex hard........

Περιοχή
Όνομα
Λάμπρος
Πες μου πως φοβάσαι μην πνιγούν τα σκλήκια!!! .big smile.
Όχι γιωργο αλλά κάτω γίνεται χαμός. σπίτι με ηλικιωμένους έχει πέσει και οι συνάδελφοι δεν μπορούν να φτάσουν. έχουν κοπεί δέντρα. μια κοπέλα είναι πάνω στηνοροφή αυτοκινήτου εγκλωβισμένη. κινδυνεύουν ζωές

Περιοχή
Αθήνα
Όνομα
Γιάννης
πολιτική προστασία επικίνδυνα καιρικά φαινόμενα σε νησιά Πελοπόννησο.
Και η Καρδιτσα έχει καταστραφεί. έχει πνιγεί στην κυριολεξία.
Καρδίτσα πολλή βροχή Λάμπρο.
Βλέπω κάτι βιντεάκια τώρα από γνωστούς και έχουν πλημμυρίσει τα πάντα.Τα ρέματα έχουν κατεβάσει πέτρες και κλαδιά μέσα στο χωριό.

Όνομα
Γιώργος
Όχι γιωργο αλλά κάτω γίνεται χαμός. σπίτι με ηλικιωμένους έχει πέσει και οι συνάδελφοι δεν μπορούν να φτάσουν. έχουν κοπεί δέντρα. μια κοπέλα είναι πάνω στηνοροφή αυτοκινήτου εγκλωβισμένη. κινδυνεύουν ζωές
Ωχ ...! πάλι τα ίδια, ελπίζω να μην έχουμε χειρότερα...και εσείς στο τρέξιμο συνέχεια...Λάμπρο δεν είχα δει τι συμβαίνει, και κακώς πήγα να κάνω "πλάκα".

Περιοχή
Όνομα
Λάμπρος
Ωχ ...! πάλι τα ίδια, ελπίζω να μην έχουμε χειρότερα...και εσείς στο τρέξιμο συνέχεια...Λάμπρο δεν είχα δει τι συμβαίνει, και κακώς πήγα να κάνω "πλάκα".
το ξέρω φίλε. σε κατάλαβα. τώρα επιστρέφω από Αλεξανδρούπολη και πάω κατευθείαν μέσα.

Περιοχή
Όνομα
περικλης
Oι καταιγιδες που ειχαν κολλησει ολη μερα σχεδον στην θεσσαλια με την αλλαγη του αερα που εχουμε πλεον θα κινηθουν προς τα ν.δ και προσ την ευρυτανια τις επομενες ωρες,

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Oι καταιγιδες που ειχαν κολλησει ολη μερα σχεδον στην θεσσαλια με την αλλαγη του αερα που εχουμε πλεον θα κινηθουν προς τα ν.δ και προσ την ευρυτανια τις επομενες ωρες,
Περι παιζει να ριξει κουβαδες με πολλα μποφορ στην Αθηνα τις επομενες ωρες?

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Κατσε να μαθουμε γιατι στα καναλια ακομα και λοιμοξιολογοι λενε τον καιρο τωρα ...
Ειπανε απο αργα το βραδυ πολυ νερο με αερα και εγω ειμαι με το σοβρακο μουσκεμα
στο ιδρωτα,τι στο διαλο.sarcastic..sarcastic..sarcastic.

Περιοχή
Όνομα
περικλης
Περι παιζει να ριξει κουβαδες με πολλα μποφορ στην Αθηνα τις επομενες ωρες?

Κουβαδες με πολλα μποφορ ..οχι δεν θα ριξει..δεν φαινεται πουθενα ουτε το ενα ουτε το αλλο..
δεν ξερω που το ακουσατε αυτο για τη αθηνα..
εχει ανεβει πολυ η υγρασια γιαυτο νιωθουμε ολοι οτι εχει 40 βαθμους..