Κυνηγετικά Γιλέκα

δεν ανεβαινει να σε κοβει στο σβερκο αν εννοεις αυτο. Όμως αυτο που δε μου αρεσει ειναι οτι οι ανοιχτες τσεπες πανω απο τις κυριες με το κουμπι, επικοινωνουν με το σακκο θηραματων πισω. Κυλανε τα πραγματα. Επισης αν και gamehide που υποτιθεται οτι ειναι καλο το πηγα στη ραφτρα να ενισχυσει καποιες ραφες. Αυτο που πηρα σημερα εοιναι γαματο. Θα ανεβασψ φωτο μολις μπορεσω φορεμενο
Έχω δύο παρόμοια της gamehide. Αυτό που είπες για τις τσέπες που επικοινωνούν με το σακίδιο πίσω με ενοχλούσε και μένα. Το έλυσα όμως....ένα ράψιμο είτε στο χέρι είτε σε μοδίστρα στο πλάι στη ραφή και αυτόματα χωρίζεται το σακίδιο από τις τσέπες.... εγώ στις μπροστινές αυτές βάζω οδηγούς για τα σκυλιά, κάνα καπέλο ή σκούφο ....
 
Πάρτε γιλέκο που σας βολεύει.
Πιάστε το και δείτε το εκτός αν δεν έχετε συγκεκριμένες απαιτήσεις.
Μην λυπηθείτε τα χρήματα γιατί θα το ξαναπληρώσετε.

Εγώ δεν χρησιμοποιώ γιλεκο αλλά τα παραπάνω τα εφαρμόζω πάντα.
 
Έχω δύο παρόμοια της gamehide. Αυτό που είπες για τις τσέπες που επικοινωνούν με το σακίδιο πίσω με ενοχλούσε και μένα. Το έλυσα όμως....ένα ράψιμο είτε στο χέρι είτε σε μοδίστρα στο πλάι στη ραφή και αυτόματα χωρίζεται το σακίδιο από τις τσέπες.... εγώ στις μπροστινές αυτές βάζω οδηγούς για τα σκυλιά, κάνα καπέλο ή σκούφο ....
Το έχω σκεφτεί κι εγώ. Θα το κάνω
 
Πάρτε γιλέκο που σας βολεύει.
Πιάστε το και δείτε το εκτός αν δεν έχετε συγκεκριμένες απαιτήσεις.
Μην λυπηθείτε τα χρήματα γιατί θα το ξαναπληρώσετε.

Εγώ δεν χρησιμοποιώ γιλεκο αλλά τα παραπάνω τα εφαρμόζω πάντα.
Σίγουρα αλλά σχεδόν όλα είναι ίδια κοπή για ανθρώπους με πρόβλημα αυχένα πχ τι γίνεται πρέπει να βάλεις βαθιά τό χέρι στην τσέπη να πάρεις με ραντες με ρύθμισης κτλ για κλασικό γιλέκο δεν έχω δεί πουθενά εκτός αυτό που έβαλε ο συνάδελφος.
 
Σίγουρα αλλά σχεδόν όλα είναι ίδια κοπή για ανθρώπους με πρόβλημα αυχένα πχ τι γίνεται πρέπει να βάλεις βαθιά τό χέρι στην τσέπη να πάρεις με ραντες με ρύθμισης κτλ για κλασικό γιλέκο δεν έχω δεί πουθενά εκτός αυτό που έβαλε ο συνάδελφος.
οτι και να βαλεις με τιραντες δεν κανει ,ακομα και το μπουφαν σου πρεπει να ειναι ελαφρυ,αλλιως η ζημια προχωραει.
 
οτι και να βαλεις με τιραντες δεν κανει ,ακομα και το μπουφαν σου πρεπει να ειναι ελαφρυ,αλλιως η ζημια προχωραει.
Με τέτοια θέματα προτιμότερη η φυσιγγιοθήκη. Κι αν είναι και διπλή και μοιάζει λίγο αντάρτική ,καλύτερα ακομα .big smile.
 
Last edited:
Ειδαμε και μενα πηγα το φορεσα το δωκιμασα μια χαρα μωλις πηγα μπεκατσα και εβαλα δυο κουτια φυσιγηια μου φυγε ο αυχενας πολυ κοψιμο τσεκουρι μετα εβαζα δυο λιτρα νερο πισω να μαζευει λιγο και μετα το πεταξα αχαχαχαχ
 
Ειδαμε και μενα πηγα το φορεσα το δωκιμασα μια χαρα μωλις πηγα μπεκατσα και εβαλα δυο κουτια φυσιγηια μου φυγε ο αυχενας πολυ κοψιμο τσεκουρι μετα εβαζα δυο λιτρα νερο πισω να μαζευει λιγο και μετα το πεταξα αχαχαχαχ
Συνάδελφε που κατεληξες?
 
Back
Top