Kurzhaar

Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Ωραιος.να τον χαιρεσαι
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
καλος ηρθες φιλαρακιμου θαναση και γιωργο στο fvroym, τα παιδια ειναι πατερας και ιος και αγιο πνευμα ,και το τεκνων ο ΗΡΩΝ ,,να χαιρωμαστε φιλαρακιαμου τον νεο κυνηγο ΗΡΩΝ και να θυμωμαστε της ωμορφες στιγμες που μας χαρησε 8 χρονια ο ΜΑΞ.RESPECT. στα ωμορφα κυνηγια που καναμεεεεεε
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Πανέμορφος! Καλά κυνήγια!
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
κούρτσχααρ ήταν η φυλή που ξεκίνησα όταν κυνηγούσα φέρμα στην περιοχή μου
3 πέρασαν από τα χέρια μου χωρίς να φιάξω κάποιο καλό λόγω έλλειψης χρόνου κι επέμενα να τα έχω λόγω εγωϊσμού ;)
τ αγαπώ και πάντα έψαχνα ένα σαν το δικό σου μ αυτά τα χρώματα
κούκλος να τον χαίρεσαι και να περάσετε αμέτρητες κυνηγητικές εμπειρίες μαζί :)
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Όμορφο!!!
Να το χαίρεσαι!
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Κούκλος........
Καλοτυχος να είναι και να'σαι γερός να κυνηγάτε πολλά χρόνια παρέα.
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Να τον χαιρεσαι... παντα γερός και καλότυχος ....
 
Χρειαστηκαν πεντε περιπατοι στο ορτυκι, καμια δεκαρια στην μπεκατσα αν και δυσκολη χρονια. Ο Ήρων εβγαλε τα κυνηγετικα του ενστικτα νωρις. Εδω ειναι δεκα μηνων και αυτη ειναι μια απο τις μπεκατσες του.
SAM_0472.jpg
SAM_0475.jpg
Κούκλος ο Ήρων! Να τον χαίρεσαι φίλε :)
 
Θέλω να ρωτήσω τους γνώστες και τους έχοντες εμπειρίες της φυλής αυτής, σχετικά με τη φήμη που έχει επικρατήσει ότι τα κούρτσχααρ είναι ατίθασα και φασαριόζικα σκυλιά με γαβγίσματα και θορυβώδεις αντιδράσεις. Ισχύει τελικά αυτό; Είναι καλή η επιλογή ενός κούρστχααρ για σπίτι με αυλή έχοντας γείτονες γύρω-γύρω ή θα ενοχλεί με τη ζωηρή του συμπεριφορά όπως διαδίδεται ότι έχει;
 
Θέλω να ρωτήσω τους γνώστες και τους έχοντες εμπειρίες της φυλής αυτής, σχετικά με τη φήμη που έχει επικρατήσει ότι τα κούρτσχααρ είναι ατίθασα και φασαριόζικα σκυλιά με γαβγίσματα και θορυβώδεις αντιδράσεις. Ισχύει τελικά αυτό; Είναι καλή η επιλογή ενός κούρστχααρ για σπίτι με αυλή έχοντας γείτονες γύρω-γύρω ή θα ενοχλεί με τη ζωηρή του συμπεριφορά όπως διαδίδεται ότι έχει;
ωπος το μαθης φιλε χριστο,,εαν το παρης κουταβι και το εκπεδευσης στην υπακοη σηγουρα θα ειναι σαν να μην εχης σκυλο,,,,,,,,περισωτερα εας μας πη ο φιλοσμας ο koyrtsxaras που κατεχη κουρτσχαρ.my man.
 
ωπος το μαθης φιλε χριστο,,εαν το παρης κουταβι και το εκπεδευσης στην υπακοη σηγουρα θα ειναι σαν να μην εχης σκυλο,,,,,,,,περισωτερα εας μας πη ο φιλοσμας ο koyrtsxaras που κατεχη κουρτσχαρ.my man.
Πες του Χρήστου μιας που παει να το γυρίσει σε κοντοτριχο να παει κατευθείαν στον βασιλιά.bye.
 
Back
Top