Ιδιογωμοση Α5S

Status
Not open for further replies.
Η μηχανή είναι σε τέλεια κατάσταση όπως και τα στάδια της,το μοναδικό λάθος ότι την έβαψα κάποια στιγμή κόκκινο χρώμα, ΤΙΜΉ ΚΟΜΠΛΈ ΜΕ ΤΑ ΣΤΆΔΙΑ ΤΗΣ, 500€ .........χάραξη cnc, κωνική χάραξη, τρίτο στάδιο που μαγκωνει, τέταρτο στάδιο και στροφείο της omv sp2 special μαζί με τον οδηγό του. Πληροφορίες 6970532022IMG_20200208_162131.jpg.IMG_20200208_162207.jpg
 
Η μηχανή είναι σε τέλεια κατάσταση όπως και τα στάδια της,το μοναδικό λάθος ότι την έβαψα κάποια στιγμή κόκκινο χρώμα, ΤΙΜΉ ΚΟΜΠΛΈ ΜΕ ΤΑ ΣΤΆΔΙΑ ΤΗΣ, 500€ .........χάραξη cnc, κωνική χάραξη, τρίτο στάδιο που μαγκωνει, τέταρτο στάδιο και στροφείο της omv sp2 special μαζί με τον οδηγό του. Πληροφορίες 6970532022View attachment 9324.View attachment 9320
Και όποιος φίλος σκέφτεται την τιμή, και εκεί κάτι θα γίνει ;)
 
Δεκτή και ανταλλαγή με καραμπίνα benelli
Καλησπερα Φιλε εχω εγω μια μπενελλι αν ενδιαφερεσαι.Μ1 Με ποοοολα θυραματα στο ενεργυτικοτης μου στελνεις την μηχανηκαι 700€ και το οπλο δικο σου.Η μπενελλι εχει τα φτιαξηνατα της καλλιστον.
 
Καλησπερα Φιλε εχω εγω μια μπενελλι αν ενδιαφερεσαι.Μ1 Με ποοοολα θυραματα στο ενεργυτικοτης μου στελνεις την μηχανηκαι 700€ και το οπλο δικο σου.Η μπενελλι εχει τα φτιαξηνατα της καλλιστον.
Και το όπλο μου;;;;.sarcastic.σωραιος πάντως, αλλά η μηχανή έφυγε, πουλήθηκε τώρα το μεσημέρι;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top