Θαυμάζοντας...

Ναι Γιώργο. Ήμουν σίγουρος ότι θα το καταλάβαινες.
Ωραία τα Τροιζόνια,γενικά από Μοναστηράκι και πέρα έχει ωραίες θάλασσες και για όποιον έχει βάρκα έχει και πολλές καβάτζες και για μπάνιο και για ψάρεμα
εχω καταγωγη απο αμυγδαλια φωκιδας....εχω παει τροιζονια πολλες φορες
Απέραντος κλασικός λαγότοπος πέριξ της Αμυγδαλιάς, είχα πάρει δύο κουτάβια κάποτε από εκεί από ένα φίλο...
 
Καπετανιε είσαι ευπρόσδεκτος.... για πέρδικες δεν υπόσχομαι γιατί περδικοκυνηγος δεν είμαι.... αλλά από τοπία θα σε βολεψω...
...δεν έχω πρόβλημα , τοπία να 'χει φθάνει! :) .love.

Υ.Γ... παρεμπιπτόντως είμαι παντός πτηνού και...τριχωτού εγώ ( πλην αγριόχοιρου !).very funny..sarcastic....όλο και κατι θα βαρήσω! ;)
 
...δεν έχω πρόβλημα , τοπία να 'χει φθάνει! :) .love.

Υ.Γ... παρεμπιπτόντως είμαι παντός πτηνού και...τριχωτού εγώ ( πλην αγριόχοιρου !).very funny..sarcastic....όλο και κατι θα βαρήσω! ;)
Έτσι όπως πάει σε λίγο όλοι γουρουναδες θα γίνουμε....
 
Άλλο ένα ανέβασμα στον Όλυμπο από άλλη διαδρομή και με άλλη παρέα.... προπόνηση για τις πέρδικες..... ατενίζοντας τα 2918 του Μύτικα από τα 2100 του καταφυγίου ΖολώταView attachment 56419View attachment 56423View attachment 56423View attachment 56422View attachment 56418
Τα απιστευτα μερη που εχει η υπεροχη πατριδα μας δυο ζωες να εχεις δεν φτανουν να τα γυρισεις
 
...πολύ θα ήθελα να κυνηγήσω κάποτε σε μέρη σαν αυτά! :) .love.
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. Τώρα πρόσεξα ότι αναφεροσουν καπετανιε σε άλλη ανάρτηση.... από το δάσος..... τέτοια μέρη όσα θέλεις..... δόξα το Θεό..... όπως είπε και ο Βαγγέλης.....η Ελλάδα έχει πολλά όμορφα μέρη..... υγεία να έχουμε και όρεξη
 
Back
Top