Θαυμάζοντας...

Πρωινή βόλτα δύο πέρδικες είδα την μια την σήκωσα με την μηχανή την άλλη εγώ με τα πόδια έναν τυφλιτι βρήκα και είδα αρκετές φασσες μονές αυτά στα 950 μ
 
Last edited:
Πρωινή βόλτα δύο πέρδικες είδα την μια την σήκωσα με την μηχανή την άλλη εγώ με τα πόδια έναν τυφλιτι βρήκα και είδα αρκετές φασσες μονές αυτά στα 950 μ
αντε παλιιιιι αρχησαμεε μια μανιταρια και μια σαληγκαριαα.yel..yel.
 
Αν είναι δυνατόν τι άλλο θα δούμε στον τόπο μας. ΠΟΤΕ από όσο ξέρω δεν ξανά έχει εμφανιστεί στην περιοχή μου.
20190428-192755.jpg


Από τις πρώτες μέρες που έγινε γνωστή η εμφάνισή της πάντως πολλά μελίσσια βρέθηκαν κατεστραμμένα...
 
Αν είναι δυνατόν τι άλλο θα δούμε στον τόπο μας. ΠΟΤΕ από όσο ξέρω δεν ξανά έχει εμφανιστεί στην περιοχή μου.
20190428-192755.jpg


Από τις πρώτες μέρες που έγινε γνωστή η εμφάνισή της πάντως πολλά μελίσσια βρέθηκαν κατεστραμμένα...
οικολογοι .sarcastic..sarcastic..sarcastic.
 
Αν είναι δυνατόν τι άλλο θα δούμε στον τόπο μας. ΠΟΤΕ από όσο ξέρω δεν ξανά έχει εμφανιστεί στην περιοχή μου.
20190428-192755.jpg


Από τις πρώτες μέρες που έγινε γνωστή η εμφάνισή της πάντως πολλά μελίσσια βρέθηκαν κατεστραμμένα...

Aντε φιλαράκι θα έχεις και καλή ζεστή παρέα τον χειμώνα στα καρτέρια..yel.
Κι εγώ εχω βρει πολλές φορές τα χνάρια τους ,αλλά μια φορά βρέθηκα ά σε σημείο που μόλις τα ειχε κάνει και ήταν και ....αχνιστά! Όμως είναι ντροπαλές οι καημένες και δεν εμφανίζονται :D
Τι να κάνουν κι αυτές ,δεν έχουν χώρο. Προστασία χωρίς σχεδιασμό θέλουν κάποιοι. Σύστημα "άρπα κόλα " .Αυξάνονται τα αγρίμια ,χώρο δεν έχουν και μπαίνουν στα χωριά και ψάχνουν για τροφή.
 
Back
Top