Θαυμάζοντας...

Έχει τόσο όμορφο τόπο εκεί δεν το ήξερα δεν έτυχε να πάω...
Μην το βλέπεις έτσι απο θέμα βατότητας. Οι φωτογραφίες ξεγελάνε ,απομονώνουν σημεία και είναι και τραβηγμένες από πολύ μακριά. Είναι πολύ άγρια και κάθετη ολη αυτή η Δυτική πλευρά ,ειδικά πάνω από τα 1000μ.
 
Μην το βλέπεις έτσι απο θέμα βατότητας. Οι φωτογραφίες ξεγελάνε ,απομονώνουν σημεία και είναι και τραβηγμένες από πολύ μακριά. Είναι πολύ άγρια και κάθετη ολη αυτή η Δυτική πλευρά ,ειδικά πάνω από τα 1000μ.
Κατάλαβα τι λες ψυλοφαινετε ελάχιστα....Καλό βουνό που πήγα προχτές δεν ξέρω αν έχεις πάει είναι στους Καλαρρύτες
 
Κατάλαβα τι λες ψυλοφαινετε ελάχιστα....Καλό βουνό που πήγα προχτές δεν ξέρω αν έχεις πάει είναι στους Καλαρρύτες
Πολύ καλά περδικοτόπια και εκεί που αναφέρεις. Όλη η περιοχή των Τζουμέρκων είναι πανέμορφη και άμα την κυνηγάς δεν σε αφήνει χωρίς συναντήσεις με πέρδικες.
 
Πολύ καλά περδικοτόπια και εκεί που αναφέρεις. Όλη η περιοχή των Τζουμέρκων είναι πανέμορφη και άμα την κυνηγάς δεν σε αφήνει χωρίς συναντήσεις με πέρδικες.
Σε αυτό φίλε μου δεν υπάρχει αμφιβολία καμια ;)
 
Ειναι μια διαφορετική αίσθηση αυτή που νιώθεις όταν φτάνεις εκεί ψηλά.Σαν κατι να σε τραβάει να το κάνεις ξανά και ξανά .Ενας εθισμός αλλόκοτος.Μακάρι καποια στιγμη να μπορέσω να διανυκτερευσω και να ολοκληρώσω μια πορεια όνειρο πολλών χρόνων .


1597085411924.png

Και στο βάθος τα βουνά των Αγράφων και της Καρδίτσας

1597085429762.png

1597085441078.png

1597085464590.png

1597085690464.png
 
Back
Top