Θαυμάζοντας...

Λιγες σημερινές εικόνες απο το 3ωρο διάλειμμα της βροχής.
View attachment 62320

View attachment 62321

View attachment 62322

View attachment 62324

View attachment 62323
Φοβερά χρώματα! Φύση! Ν' αγναντέυει το μάτι τις βουνοκορφές και να αγαλιάζει η ψυχή...
Και μεις στις τσιμεντουπολεις να γινόμαστε φθυσικοί....
 
Δύο φωτογραφίες από την πρωινή περιπλάνηση με το κινητό και στα γρήγορα μέσα από το αμάξι.
Τώρα δεν βλέπεις τίποτα από την ομίχλη.

View attachment 62646

View attachment 62647
Λες τώρα με το σκύλο να ατονίσει το θέμα φωτογραφία ? !
Την καλή μηχανή την είχες μαζί ; :)
 
Λες τώρα με το σκύλο να ατονίσει το θέμα φωτογραφία ? !
Την καλή μηχανή την είχες μαζί ; :)
Ναι, στο αμάξι .big smile.
Είχε πολύ ωραίες εικόνες αυτές τις μέρες Οι εναλλαγές με τις ομίχλες να διαγράφουν το ανάγλυφο του τοπίου και όλο αυτό το σκηνικό ,ήταν φανταστικό για φωτογράφιση.
Όμως στην τρεχάλα μου για να προλάβω τα μικρά ανοίγματα που κάνει ο καιρός, δεν χάνω χρόνο ούτε να βγάλω τη μηχανή από τη θήκη
 
Δύο φωτογραφίες από την πρωινή περιπλάνηση με το κινητό και στα γρήγορα μέσα από το αμάξι.
Τώρα δεν βλέπεις τίποτα από την ομίχλη.

View attachment 62646

View attachment 62647
Ωραια τοπια Μήτσο μαγικα!
εκεί απάνω στις κορυφές έχει περδικες;
 
Η Αρτα και τα Γιάννενα .big smile.


View attachment 62772
View attachment 62773
Έτσι με λέει η γυναίκα όταν τρώω έφαγες την αρτα με τα γιαννινα
Παντος συγχαρητήρια για όλες αυτές τις φωτό που βγάζεις είσαι επαγγελματίας η απλός χόμπι
 
Έτσι με λέει η γυναίκα όταν τρώω έφαγες την αρτα με τα γιαννινα
Παντος συγχαρητήρια για όλες αυτές τις φωτό που βγάζεις είσαι επαγγελματίας η απλός χόμπι
Χόμπι ειναι Χάρη. Αν και όλες αυτές των τελευταίων ημερών είναι όλες τραβηγμένες από κινητό και στο πόδι θα έλεγα , γιατί τρέχουμε να προλάβουμε
.big smile.
 
η φασεςςςς που ειναι ρε φιλαρακι μου ;;;;ολα ωραια ολα καλα τα βουναααα.think.
.yel.
Έκοψα τις κακές συνήθεις Σάκη .
Δεν πάω για τις βρωμιάρες ,τις καριόλες, τις ξετσίπωτες πουτάνες του βορά. .big smile.
Δεν εχει τιποτα ρε φιλε. Εκτός αυτού την έχω βρει με το σκύλο και προσπαθώ να του δώσω ευκαιρίες Αν και ο καιρός μας έχει δυσκολέψει αλλά το παλεύουμε όπως βλέπεις.
 
Έκοψα τις κακές συνήθεις Σάκη .
Δεν πάω για τις βρωμιάρες ,τις καριόλες, τις ξετσίπωτες πουτάνες του βορά. .big smile.
Δεν εχει τιποτα ρε φιλε. Εκτός αυτού την έχω βρει με το σκύλο και προσπαθώ να του δώσω ευκαιρίες Αν και ο καιρός μας έχει δυσκολέψει αλλά το παλεύουμε όπως βλέπεις.
Παπούτσι απ΄τον τόπο σου κι' ας είν και μπαλωμένο ! :D
 
Έκοψα τις κακές συνήθεις Σάκη .
Δεν πάω για τις βρωμιάρες ,τις καριόλες, τις ξετσίπωτες πουτάνες του βορά. .big smile.
Δεν εχει τιποτα ρε φιλε. Εκτός αυτού την έχω βρει με το σκύλο και προσπαθώ να του δώσω ευκαιρίες Αν και ο καιρός μας έχει δυσκολέψει αλλά το παλεύουμε όπως βλέπεις.
ναιιι αλα που τωρα μπηκανε η ρουφιανες εδω σε εμας τι θα κανηςςςςς .think.
.yel. .yel.
 
Back
Top