Θαυμάζοντας...

View attachment 46359View attachment 46360
Νομός Κιλκίς....200 μέτρα από μελίσσια φίλου....η φωτογραφία μέσα από αυτοκίνητο .....
ναιιι φιλε βασιλη και πρωπερσυ στην σεβαστια χτυπησανε δυο μελισοκομους η αρκουδες τους σπασανε απο 5 6 μελισιααα,,αντε πεσμου απο που στο κερατο βρεθηκανε η αρκουδες στα μερημας συνορα νομου σερρων θεσαλονικηςςςς :oops:
.think.
 
ναιιι φιλε βασιλη και πρωπερσυ στην σεβαστια χτυπησανε δυο μελισοκομους η αρκουδες τους σπασανε απο 5 6 μελισιααα,,αντε πεσμου απο που στο κερατο βρεθηκανε η αρκουδες στα μερημας συνορα νομου σερρων θεσαλονικηςςςς :oops:
.think.
Επεκτείνονται και αυτές Σάκη.... όπως και οι λύκοι και τα ζαρκάδια....η ύπαιθρος ερημώνει από ανθρώπους...
 
Επεκτείνονται και αυτές Σάκη.... όπως και οι λύκοι και τα ζαρκάδια....η ύπαιθρος ερημώνει από ανθρώπους...
Αυτος ειναι ο σκοπος
Ελευθερο το πεδιο
Πολλα τα κερδη
Δυο απλοι αξονες
Ο ανθρωπος σπιτι αποβλακωνενος-δεν αντιδρα
Λεφτα με την σεσουλα απο την καταστροφη της φυσης στο ονομα της πρασινης αναπτυξης
 
Ρε φιλε το βουνο ειναι αλλη φαση. Εχει τυχει να χαζευω και να μην ριξω ουτε τουφεκια αρκετες φορες. Ειναι άκρως μεθυστικό

... κι εγώ φίλε τουφεκίσω δεν τουφεκίσω τον αγέρα μου θα τον πάρω... :)

IMG_20211003_082235.jpg

... ατουφέκιστος αλλά ευτυχής!

IMG_20211003_082224.jpg

Υ.Γ...με οτι υψόμετρο διαθέτει καθείς, εγώ άμα μυρίσω θυμάρι και ρίγανη είμαι κομπλέ...;)
 
... κι εγώ φίλε τουφεκίσω δεν τουφεκίσω τον αγέρα μου θα τον πάρω... :)

View attachment 48065

... ατουφέκιστος αλλά ευτυχής!

View attachment 48066

Υ.Γ...με οτι υψόμετρο διαθέτει καθείς, εγώ άμα μυρίσω θυμάρι και ρίγανη είμαι κομπλέ...;)
περδικοτοπος
 
Back
Top