Θέση δείκτη στην σκανδάλη!

Ποια θέση πιστεύετε πως είναι η καλύτερη και γιατί;

  • 1

  • 2

  • 3


Results are only viewable after voting.
Ξεκινάω και απαντάω εγω.. Νομίζω για μένα η βολικότερη θέση είναι αυτή στο Νο2.. Η Νο3 πολλές φορές πολλές φορές μπορεί να σε τραυματίσει ενώ η Νο1 πιστεύω πως επηρεάζει το αποτέλεσμα την τουφεκιάς μας..
 
η νουμερο ενα θελω να πιστευω οτι δεν υπάρχει πουθενά(εκτος αν υπάρχει ανατομικη ιδιαιτεροτητα)...η νουμερο δυο νομιζω εφαρμοζεται απο την πλειοψηφια...η νουμερο 3 τυχαινει πολλες φορες σε γρηγορες επωμισεις
 
Εννοείτε το 2.
Το 1 και το 3 κανένας δε θα τα επέλεγε, δεν καταλαβαίνω γιατί μπήκαν ως εναλλακτικές.
Το θέμα είναι πόσο καλά μπορείς να εφαρμόσεις το 2, και αυτό έχει να κάνει με το πόσο κοντά στα μέτρα σου είναι το κοντάκι.
Στα δισκάνδαλα δίκαννα, δεν πιστεύω κανέναν που θα μου πει ότι κάνει τέλεια τη θέση 2 και με τις δύο σκανδάλες. Να ένα μειονέκτημα των αγαπημένων σας δισκάνδαλων.
 
Σύμφωνα με όλους είναι η δύο. Υπάρχουν κάποιοι κανόνες μπουσουλας για όλα (μήκος κοντακιου, τρόπος πιασίματος παπιας, κλπ) αλλά αν κάποιος σκοπευτής - κυνηγός βολεύεται αλλιώς και έχει αποτέλεσμα γιατί όχι. Πάντως για το κοινώς αποδεκτό ψηφίζω δυο
 
Back
Top