Η μαγεία του φινιρίσματος από τον Γιώργο (Altair)

  • Thread starter Deleted member 2
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
D

Deleted member 2

Το φινίρισμα των ξύλων του όπλου χρειάζεται μεγάλη μαεστρία και γνώση υλικών που θα δεσμευτούν για πάντα μεταξύ τους.
Ο Γιώργος είναι αυτός που ξέρει να πρυτανεύει τα στοιχεία της φύσης μετατρέποντας και προβάλλοντας την ωραιότερη εικόνα τους.
Αξιότιμοι συνάδελφοι επιτρέψτε μου να σας παρουσιάσω το νέο μου κοντάκι.
kontaki2.jpg

kontaki3.jpg

kontaki4.jpg

kontaki5.jpg
 
Το φινίρισμα των ξύλων του όπλου χρειάζεται μεγάλη μαεστρία και γνώση υλικών που θα δεσμευτούν για πάντα μεταξύ τους.
Ο Γιώργος είναι αυτός που ξέρει να πρυτανεύει τα στοιχεία της φύσης μετατρέποντας και προβάλλοντας την ωραιότερη εικόνα τους.
Αξιότιμοι συνάδελφοι επιτρέψτε μου να σας παρουσιάσω το νέο μου κοντάκι.
kontaki2.jpg

kontaki3.jpg

kontaki4.jpg

kontaki5.jpg
Εξαιρετική δουλειά!θα το λυπομουν να το γρατζουνισω....έργο τεχνης!
 
Ευχομαι να το ευχαριστηθεις Νικο. Περιμενω να το δω και απο κοντα
Ευχαριστώ Βικ δεν βλέπω την ώρα να έρθω.

Εξαιρετική δουλειά!θα το λυπομουν να το γρατζουνισω....έργο τεχνης!
Ευχαριστώ Ηλία θα το λιώσω στο βουνό.
 
Νικολή ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου και για τα καλά σου λόγια.
Την γεύση από τον λαγό που κέρασες, την έχω ακόμα στο στόμα μου, οπότε έβαλα τα δυνατά μου για να στο ανταποδώσω ....:D
Πιες του το αίμα και εδώ είμαστε, αν και με το αυθεντικό και βιολογικό κερί που σου έχω μαζί, θα κάνεις καλή συντήρηση ;)
 
Νικολή ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σου και για τα καλά σου λόγια.
Την γεύση από τον λαγό που κέρασες, την έχω ακόμα στο στόμα μου, οπότε έβαλα τα δυνατά μου για να στο ανταποδώσω ....:D
Πιες του το αίμα και εδώ είμαστε, αν και με το αυθεντικό και βιολογικό κερί που σου έχω μαζί, θα κάνεις καλή συντήρηση ;)
Και συνοδεία καλλυντικών προϊόντων τα ξύλα ; Ευχαριστώ πολύ !
Θα το επαναλάβουμε κοντεύει η πρώτη μέρα του λαγού. Τον πιο μεγάλο θα διαλέξεις να σου στείλω.
 
Και συνοδεία καλλυντικών προϊόντων τα ξύλα ; Ευχαριστώ πολύ !
Θα το επαναλάβουμε κοντεύει η πρώτη μέρα του λαγού. Τον πιο μεγάλο θα διαλέξεις να σου στείλω.
Εννοείται ότι κάθε φινίρισμα λαδιού συνοδεύεται από δωράκι με χειροποίητη σπιτική κεραλοιφή.
Τον λαγό θα τον φέρεις να τον ξαναφάμε όλη η παλιοπαρέα, έτσι είναι πιο νόστιμος ;)
 
Το φινίρισμα των ξύλων του όπλου χρειάζεται μεγάλη μαεστρία και γνώση υλικών που θα δεσμευτούν για πάντα μεταξύ τους.
Ο Γιώργος είναι αυτός που ξέρει να πρυτανεύει τα στοιχεία της φύσης μετατρέποντας και προβάλλοντας την ωραιότερη εικόνα τους.
Αξιότιμοι συνάδελφοι επιτρέψτε μου να σας παρουσιάσω το νέο μου κοντάκι.
kontaki2.jpg

kontaki3.jpg

kontaki4.jpg

kontaki5.jpg

Φίλε μου είναι μια ομορφιά σου εύχομαι να το χαρείς όσο δεν πάει άλλο
 
Το φινίρισμα των ξύλων του όπλου χρειάζεται μεγάλη μαεστρία και γνώση υλικών που θα δεσμευτούν για πάντα μεταξύ τους.
Ο Γιώργος είναι αυτός που ξέρει να πρυτανεύει τα στοιχεία της φύσης μετατρέποντας και προβάλλοντας την ωραιότερη εικόνα τους.
Αξιότιμοι συνάδελφοι επιτρέψτε μου να σας παρουσιάσω το νέο μου κοντάκι.
kontaki2.jpg

kontaki3.jpg

kontaki4.jpg

kontaki5.jpg
Πανέμορφο φιλαράκι, να είσαι γερός να το ευχαριστηθείς! Πως θα το βγαλεις στο στίβο μάχης αυτό το κόσμημα εεε....;;;;;
Πολλά μπράβο και στους καλλιτέχνες!!!.RESPECT.
 
Ο,τι αγαπάμε το κανουμε καλά ,το εξελίσουμε και το βελτιστοποιούμε

Αυτό ακριβώς...
Εξαιρετική δουλειά κ φινίρισμα που θυμίζει κάτι δικανα που αγοράζονται ζευγάρια κ χρησιμοποιούνται στις παγανες για γκραους...
Νικολη νομίζω ότι ταίριαξε απόλυτα με τη φύση του Merkel... Να το χαρείς φίλε...
 
Πανέμορφο φιλαράκι, να είσαι γερός να το ευχαριστηθείς! Πως θα το βγαλεις στο στίβο μάχης αυτό το κόσμημα εεε....;;;;;
Πολλά μπράβο και στους καλλιτέχνες!!!.RESPECT.
Ευχαριστώ φίλε μου κανονικά πρώτη γραμμή θα είναι.

Πολύ ωραία πράγματα!!!! Απόχρωση,νερά..τέλεια
Ευχαριστώ Διαμαντή

Φίλε μου!
Εύχομαι να το ευχαριστηθεις, περισσότερο απ ότι περίμενες!
Εγώ στην θέση σου θα κυνηγούσα με το όπλο στην θήκη του .yel.
Γιώργο είσαι άπαιχτος!
γεια στα χέρια σου....
Ευχαριστώ φίλε μου, στις θήκες μπαίνουν τ' άσχημα :D

Ο,τι αγαπάμε το κανουμε καλά ,το εξελίσουμε και το βελτιστοποιούμε
Μy compliments George lad.
Νικολή καρο υποκαμισο και φασσα για εναρξη
Ω ναι :cool:
Καλοριζικο Νικο έγινε εξαιρετική δουλειά..
Θα κάνεις θραυση..
Ευχαριστώ φίλε μου

Αυτό ακριβώς...
Εξαιρετική δουλειά κ φινίρισμα που θυμίζει κάτι δικανα που αγοράζονται ζευγάρια κ χρησιμοποιούνται στις παγανες για γκραους...
Νικολη νομίζω ότι ταίριαξε απόλυτα με τη φύση του Merkel... Να το χαρείς φίλε...
Ευχαριστώ Άρη φέτος θα είναι πιο ευχάριστω με το νέο κοντάκι, αυτό το περίπου παραλλαγής καφέ του ξύλου με το παραλλαγής καφέ της Κρήτης όντως ταιριάζει.

Ωραία πράγματα πολλά μπράβο!!
Ευχαριστώ Σάκη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top