Ζουμπάς

Να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά ζουμπα από ορείχαλκο για αφαίρεση πυρων που μπορούμε να βρούμε όπου κοιτάω είναι από ατσαλι
 
5-27-spraystake_01.jpg

Μάνο πήγαινε σ ένα φυτώριο η ένα γεωπονικό μαγαζί και ζήτα να σου δώσουν ένα μπεκ ποτίσματος λόγχη
πλαστικό είναι και κάνει δουλειά
αν βρεθείς προς το μαγαζί που δουλεύω έλα να σου δώσω όσα θέλεις :)
 
Ναι και αυτό γίνεται βέβαια τώρα χρησιμοποιώ ένα πυροβγαλτη από Glock που είχα με ένα πανάκι και κάνει τη δουλειά του αλλά έλεγα λίγο μήπως το αναβάθμιζε λόγο το όλο concept γιατί αυτό που μου τι δινει είναι να γρατζουνιουνται από λάθος δε λέμε να πας στο πυκνό αλλά να είσαι αραχτός στο σπίτι να το καθαρίζεις και να την κανεις την ζημιά από απροσεξία.
Βέβαια τώρα μετράω το πυρακι της Fabarm οχι με παχυμετρο με ένα μέτρο και μου φαίνεστε 0,5mm ότι είναι.
 
Ναι και αυτό γίνεται βέβαια τώρα χρησιμοποιώ ένα πυροβγαλτη από Glock που είχα με ένα πανάκι και κάνει τη δουλειά του αλλά έλεγα λίγο μήπως το αναβάθμιζε λόγο το όλο concept γιατί αυτό που μου τι δινει είναι να γρατζουνιουνται από λάθος δε λέμε να πας στο πυκνό αλλά να είσαι αραχτός στο σπίτι να το καθαρίζεις και να την κανεις την ζημιά από απροσεξία.
Βέβαια τώρα μετράω το πυρακι της Fabarm οχι με παχυμετρο με ένα μέτρο και μου φαίνεστε 0,5mm ότι είναι.
Γιώργο συγγνώμη από το avatar σε μπέρδεψα με τον Μάνο .pray to God.
 
Το ξυλακι απο το σουβλακι ειναι 4mm.
Aπο μπαμπου.
Εχει μεγαλη αντοχη!:)

Ψημένο ή αψητο το ξυλάκι ? .buy.
Πέρα απ την πλάκα πολύ ωραία ιδέα Γιάννη και ότι μου χάλασε το ξυλάκι που είχα κόψει από ουρά πινέλου. Δεν την είχα σκεφτεί αυτή την πατέντα .my man.
 
Back
Top