Εφαρμογές Android Για Κινητά Με σχέση το Κυνήγι Και όχι μόνο...

Συνάδελφε πολύ μάχιμο σε βρίσκω!!!
Σε τι έδαφος κινήθηκες;
Δύσκολη διαδρομή ή σχετικά πιο ευκολη;
Από ότι βλέπω ήσουν όλη μέρα πάνω στο βουνό!

Η μήπως τα βήματα ήταν γενικά από όλη την ημέρα σου και δεν ήταν όλα από το βουνο;
Ελάχιστα τα βήματα εκτός βουνού.
Ανέβασμα από χασια, αλογοπετρα, πηγή ταμιλθη, σπήλαιο πανος και επιστροφή από την ίδια διαδρομη. Το χαζεμα στο ενδιάμεσο ήταν μέσα στο φαράγγι της Γκούρας λίγο πιο πάνω από το σπήλαιο όπου βρήκα τα απομεινάρια από ένα ελάφι και πήρα τα κέρατα!
 
Ελάχιστα τα βήματα εκτός βουνού.
Ανέβασμα από χασια, αλογοπετρα, πηγή ταμιλθη, σπήλαιο πανος και επιστροφή από την ίδια διαδρομη. Το χαζεμα στο ενδιάμεσο ήταν μέσα στο φαράγγι της Γκούρας λίγο πιο πάνω από το σπήλαιο όπου βρήκα τα απομεινάρια από ένα ελάφι και πήρα τα κέρατα!
Ωραίος!!!

Πάντα όμορφες διαδρομές με ασφάλεια!!!
 
Τις θερμίδες τις υπολογίζει σχετικά σωστά καθώς η εφαρμογή ζητάει τα στοιχεία (φύλο, ηλικία, βάρος κλπ) βέβαια για καλύτερη καταγραφή χρησιμοποιώ το sports tracker και αν θέλω για ασφάλεια να ακολουθήσω ή να εγγραψω κάποια διαδρομή χρησιμοποιώ το Α-GPS Tracker.
 
Τις θερμίδες τις υπολογίζει σχετικά σωστά καθώς η εφαρμογή ζητάει τα στοιχεία (φύλο, ηλικία, βάρος κλπ) βέβαια για καλύτερη καταγραφή χρησιμοποιώ το sports tracker και αν θέλω για ασφάλεια να ακολουθήσω ή να εγγραψω κάποια διαδρομή χρησιμοποιώ το Α-GPS Tracker.
Εμένα η εφαρμογή δε μου ζήτησε κάτι.

Άλλα έτσι κι αλλιώς μετράει τι κλίσεις περπατάς ή τι κουβαλάς πάνω σου;
 
Εμένα η εφαρμογή δε μου ζήτησε κάτι.

Άλλα έτσι κι αλλιώς μετράει τι κλίσεις περπατάς ή τι κουβαλάς πάνω σου;
Στις ρυθμίσεις τα περνάς. Σίγουρα σου βγάζει ένα μέσο όρο για τα βήματα που έκανες. Εννοείται δεν μπορεί να μετρήσει υψομετρικες και φορτίο. Γι'αυτό χρησιμοποιώ το sports tracker.
Επίσης σε εμένα, που κάνω σχετικά μικρά βήματα για το ύψος μου, γράφει μεγαλύτερη απόσταση από τη διανυθεισα.
 
Back
Top