Ευχές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Χρόνια πολλά Σταμάτη ό,τι επιθυμείς με υγεία και πολλούς αυτιάδες!!!
Χρονια πολλα Σταματη! Υγεια, ευτυχια και καλα κυνηγια!
Πολύχρονος Σταμάτη πάντα γερός δυνατός και ευτυχισμένος
Χρόνια Πολλά στους Εορτάζοντες!
@sam13
Χρονια πολλα λεβεντη και παντα ΥΓΕΙΑ.χρόνια πολλά..love.

Σας ευχαριστώ όλους από καρδιάς. Εύχομαι ότι καλύτερο και για τον καθένα ξεχωριστά. Καλές γιορτές να έχουμε
 
Να τα εκατοστήσεις Σταμάτη!
Σταμάτη πολύχρονος φιλε , πάντα δυνατός και οτι αγαπάς!
Πολυχρονος Σταμάτη με υγεια κ καλές λαγοτουφεκιές!
Πολύχρονος Σταματη!!!
Χρόνια πολλά Σταμάτη. Να τα εκατοστίσεις!
@sam13
Σταματη πολυχρονος με υγεια και χαρες .χρόνια πολλά.

Σας ευχαριστώ όλους ειλικρινά, εύχομαι ότι καλύτερο για όλους σας και καλές γιορτές να έχετε
 
View attachment 38189
@Alex37 βλέπεις τούρτα που μου έφτιαξαν έτσι ?
.my man.
Πολύχρονος αγορίνα!Να είσαι πάντα ντούρος!Τι να σου πω τώρα μπερδεύτηκα...Πολύ στητα είναι για 40 χρονών και με 7 ρώγες κιόλας.Ο Χρήστος την έφτιαξε? Αλλά τι λέω... Αυτός θα τα είχε κάνει πράσινα και τετράγωνα:D
 
Πολύχρονος αγορίνα!Να είσαι πάντα ντούρος!Τι να σου πω τώρα μπερδεύτηκα...Πολύ στητα είναι για 40 χρονών και με 7 ρώγες κιόλας.Ο Χρήστος την έφτιαξε? Αλλά τι λέω... Αυτός θα τα είχε κάνει πράσινα και τετράγωνα:D

40 χρονών εγώ. Οι μπάλες από 20χρονο το λιγότερο .my man. να σαι καλά φίλε μου ευχαριστώ
 
Πολύχρονος αγορίνα!Να είσαι πάντα ντούρος!Τι να σου πω τώρα μπερδεύτηκα...Πολύ στητα είναι για 40 χρονών και με 7 ρώγες κιόλας.Ο Χρήστος την έφτιαξε? Αλλά τι λέω... Αυτός θα τα είχε κάνει πράσινα και τετράγωνα:D
Μέχρι και εδώ με πιάνεις ρε σαύρα στο στόμα σου;;; Ρε τι είσαι εσύ.... .yel..yelling..very funny..sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top